Şimdi Ara

ARKADAŞLAR ÇOK ÖNEMLİ ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar xp profesional işletim sistemim var bugünden itibaren bazı siteler açılıyor bazılarıda açılmıyor. Örneğin donanim haber sitesi açılıyor bunlar açılmıyor işbankası, akbank, mynet gibi siteler açılmıyor bir arkadaşım java uygulamasını yüklersin dedi düzelir. Ama hangisini yükleyeceğimi bilmiyorum VM yükledim olmadı adsl ilgili problem olabilirmi lütfen yardım edin yada virüsle ilgili bir problem olabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ninja1975 -- 7 Ekim 2004, 22:06:17 >

• ADSL BUGÜNLERDE BİRAZ ABUKLUK YAPIYOR.BAŞKA BANKALAR AÇILIYO MU.
  • java yüklemek istiosanwww.java.com git direk yükler
    o akbank ın falan sitesini hiç mi açmıo yoksa şifre falan girilecek pop up ları mı açmıo ?
  • bu sitelerin giriş sayfasını bile açmıyor DOSTUM VERDİĞİN ADRESİ BİLE AÇMIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ninja1975 -- 7 Ekim 2004, 22:19:25 >
  • BAK JAVA OLUP OLMADIĞINI EN İYİ ANLAYABİLECEĞİN SİTE BURASIDIR.
    http://www.koaka.com/club/oyunlar/games.jsp
    İKİ DAKİKADA ÜYE OLUP HERHANGİ BİR OYUN SAYFASINI AÇTIRABİLİRSEN JAVAYA İHTİYACIN YOK DEMEKTİR.
  • NE YAPTINDA BÖYLE OLDU BİRAZ AÇIKLAMAN LAZIM.DÜN İYİMİYDİ.
  • birşey yapmadım olan 4 saat içinde oldu
    Bir baktım hiçbirini açmıyor
  • ADSL bağlantım var ve ben de bugün hiçbir siteye giremedim, burası Türkiye olur böyle şeyler. Şu anda biraz düzelir gibi oldu.
  • abi Netscapeyi yükle benim sorunum da seninki gibiydi nette java eksikliğinden okey falan oynayamıyodum fakat bunu yükledim çatır çutur açılıyo
  • Problem java'da değil gibi sanki hostlar block edilmiş gibi bende de şuan hala edonkey2000'in overnet bölümünü kullanamama gibi abuk ve de sabuk bir problem var. Telekomdan kaynaklanabilir...

TT'den herşey beklenir...
  • Adsl den kaynaklanan bir hatadir buyuk ihtimal proxy den..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Amore

TT'den herşey beklenir...

• Abicim büyük bir ihtimalle bağlantındandır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.