Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ARKADAŞLAR CİTROEN C3 ÜN LACİVERTİNİ ALDIK.!!! 1.MESAJ.!!! RESİM EKLİ.!

43
Cevap
0
Favori
1.794
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> ARKADAŞLAR CİTROEN C3 ÜN LACİVERTİNİ ALDIK.!!! 1.MESAJ.!!! RESİM EKLİ.!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    311 Mesaj
    Siyah Türkiyede yokmuş demiş adam 1,6 sında varmış yani.! Sadece Gri Ve Lacivert varmış ellerinde Bende Gri yerine Lacivert Seçtim beyler Ama keşke Siyah olsaydı.! Neyse Şu resmi Görünce Lacivert al o zaman Dedim Walla.!

Bi kaç tanede modifiyeli C3 Resmi Koydum Haberizin olsun.!

Arkadaşlar İlk Resimdeki Lacivert C3 deki Stop ları ve Spoiler mı Rüzgarlıkları yapmamız Kaça Patlar Bize .!

İlk Resimdeki gibi yapsam çok ii olur yaa O arabayı.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vinsanity86 -- 26 Eylül 2005, 17:21:09 >

|
    |

• Yarbay
    2054 Mesaj
    Çok kirlenir(Pardon aynı kirlenir ama çok belli eder) ama Başka renk de güzel olmuo beeah...
    Siyah en iisi
    |
    |
    |
    |

Sen arabadan anlamıyon heralde Çünkü Şu resimdeki arabaya kötü Diyecek Adam ...Arabadahilhiçbib.ktananlamıyo.com...Soru işareti.Com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can -- 25 Eylül 2005, 21:31:34 >
    |
    |
    ahahahaha. komiksin. arabadan anlıyor musun bilmem o ayrı konu ama estetikten anlamadığın ortada. malesef. üzgünüm.
    |
    |
    311 Mesaj
    Walla bana göre çok çok estetik ama bu arabayı yaa çok çok beğenen yada hiç beğenmeyenler var yaw orası gerçek yani Ama bence 25,500 e klima 4 Hava yastığı 1,4 Dizel Metalik siyah ,Böle bi araba çok zor alınır bence.! Çünkü Arabanın gerçek Fiyatı 28,500 dü Biz 25,500 e aldık .! Şimdi Söle bana Bu fiyata bana göre bu estetikte kaç araba var söylermisin.!
    |
    |
    neyse soruna cevap olarak bence griyide düşünmelisin gri nin bir arabaya bu kadar yakıştığını görmemiştim daha önceden süper oluyor bence. mavi de güzel ama biraz C3 ün klasik rengi oldu gibi.
    bu arada bencede gerçekten güzel bir seçim yapmışsınız tebrik ediyorum.
    |
    |
    |
    |

Haa bide Bu arabayı Micra ile kıyaslayanlara gıcık oluyom Micra kadın aracı belki olur fakat Bu araç hem modifiyeye uygun hemde Siyahı canavar gibi bişey yaaws.!
    |
    |
    1. tercih siyah o olmassa 2. tercih lacivert
    |
    |
    172 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Vinsanity86

Araba gördüğüm en güzel tipli araba benim Palio ve Getz den vazgeçirdi beni.! En azından adı Var Citroen ...!

Sen arabadan anlamıyon heralde Çünkü Şu resimdeki arabaya kötü Diyecek Adam ...Arabadahilhiçbib.ktananlamıyo.com...Soru işareti.Com

bu arabaya beş para vermem tek artı yönü siyah olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can -- 25 Eylül 2005, 21:32:12 >
    |
    |
    ben bu arabayı begenmiyorum hatta alan birinden birinci agızdan memnun kalmadıgınıda dinledim ama sen bunu beyendim istiyorum diosan ozmn siyah alıcan abi bunun baska kacarı yok haaa tek derdin yıkama olucak cnkü cok belli edicek
    |
    |
    dostum siyahı tek geçerim kirlendiğinde belli edicek ama yolda giderkende farkedicek millet seni
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: excalibur13

1. tercih siyah o olmassa 2. tercih lacivert

aynen bencede bizde passat var laciver koyu renk bi başkadır be
    |
    |

Çünkü Arabanın gerçek Fiyatı 28,500 dü Biz 25,500 e aldık .!

ben anlamadım yahu hangi renk alalım diye topic açıyon sonra aldık diyosun

bendemi bi sorun var !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    |
    |

• Onbaşı
    33 Mesaj
    Gece mavisi derim
    |
    |

Araba gördüğüm en güzel tipli araba benim Palio ve Getz den vazgeçirdi beni.! En azından adı Var Citroen ...!

Evet o resimdeki araba kötü hatta bana göre berbat.Ama bana göre.Benim zevkimi sen veya bi başkası tayin edemez.Kendi beğendiğin şeyi başka insanlar beğenmek zorunda değil.Sen beğeniyosundur sana saygı duyarım.Seninde beğenmeyenlere saygı duyman lazım.
    Ben sana sende bu arabayı beğeniyosan hiçbirşeyden anlamıyorsun desem hoş olurmu?

Üstelik uslubuna biraz daha dikkat etmeni tavsiye ederim.Çünkü burda senin 40 yıllık arkadaşın değil kimse herkes bu lafı kaldırmaz.Kaldırmakta zorunda değil zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can -- 25 Eylül 2005, 21:32:55 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    şimdi dış görünüş konusunda şöyle birşey var tabiki herkes arabanın tipini beğenmiyorsa bunu belirtme hakkına sahip. ancak bu konuda 2 nokta var.
    1. si bunu yaparken ki üslup, sen çıkıp ben şu arabayı almak istiyorum ne renk karar veremedim diyen bir insana .ok rengi çünkü arabanın tipi .ok gibi dersen bence yaptığın çok büyük ayıp ve anlamsız birşey. çıkıp adam gibi bence bu araba güzel değil diye düzgün cümlelerle eleştir.
    2. si de artık rengini seçme noktasına gelmiş ve bu noktada fikir isteyen bir insana aracın tipinin kötü olduğunu söylemek çok saçma bence. yani bu aynı dizel araba almak istiyorum arada kaldım diyen birine dizel almanın mantıksız olduğunu anlatmaya çalışmak gibi birşey. bende başlık açmıştım C3 mü corsamı diye ve özellikle belirtmiştim sadece teknik özellikleri karşılaştırın diye ama gelen mesajların nerdeyse yarısı C3 ü ne yapıcan karı arabası şeklindeydi.

bu arada bizim burda siyah bir C3 var ve geçrekten kirlendiği zaman çok itici oluyor. temiz tutabilirim diyorsan siyah mantıklı bir seçenek. ancak dediğim gibi koyu gri yede bir bak bence.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Can +1907

Vinsanity86 sen 1.6HDi mı aldın, yoksa 1.4 Furio HDi mı aldın?
    Ve hangi bayiden aldın?
    Biraz ayrıntılı anlatır mısın?
    |
    |
    metalik grii mavi ikiside güsel

kırmısıda olur modifiye edeceksen
    |
    |

AWARE ETUSCH
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
üniversite
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
4,581
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.