Şimdi Ara

arkadaşlar cep tel.ekran görüntüsü almak için hangi android program kullanmalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Araçlar >> arkadaşlar cep tel.ekran görüntüsü almak için hangi android program kullanmalıyım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    514 Mesaj
    cep telefonundan ekran göruntusu almak istiyorum ama bi türlü beceremedim..

telefon: Alcatel OT990 android 2.2.2

yardımcı olabilecek arkadaşlar vardır umarım

|
    |
    kullandığın telefondan nasıl alabilirsin bilmiyorum fakat android uygulamalarında airdroid diye bir program var. Kablosuz ağ üzerinden telefonunu bilgisayara bağlıyorsun. telefonunun ekranını istersen video olarak bile kaydedebilirsin.
    |
    |
    |

• Binbaşı
    1120 Mesaj

360 Launcer'ı yükleyin; bu programın menüsünde Share(Dikey Makas şeklinde) yazan yere tıkladığınızda o andaki ekran görüntüsünü direk kopyalıyor sonra ister kaydedin ister paylaşın. Benim kullandığım yöntem budur!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 25 Mayıs 2013; 21:07:57 >

Orijinalden alıntı: NevhiSahsi

360 Launcer'ı yükleyin; bu programın menüsünde Share(Dikey Makas şeklinde) yazan yere tıkladığınızda o andaki ekran görüntüsünü direk kopyalıyor sonra ister kaydedin ister paylaşın. Benim kullandığım yöntem budur!
    quote:

Orijinalden alıntı: Eguf

link vereydin iyidi
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.