Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Arkadaşlar Böle Bi Hata gördünüz mü???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Arkadaşlar Böle Bi Hata gördünüz mü???
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6211 Mesaj
    YAW BIKTIM 5 dk pes5 oynayamıyorum.sistem : Asus p5pl2, Pentium D 930 3 ghz, 256 mb Sapphire radeon x850xt, 19 " Samsung 997MB , 1024 Kingstone DDR2 533..... Bu kadar yeter sanırım. Neden bu hatayı veriyor?? Yardım................ Normal windows tayken sorun yok. 2D oyunlarda da sorun yok ama 3D isteyen oyunlara girince 5 dk olmadan direk bu hatayı veriyor
    [img=http://img154.imageshack.us/img154/5964/isisorunuxp1.th.jpg]

" Grafik adaptörünüz güvenli sıcaklığın üstünde çalışıyor.Saat sıklığı sıcaklığı güvenli bir düzeye düşürmek için azaltılıyor.Sistem fanlarının tamamen çalıştığından ve havayolunun açık olduğundan emin olun. "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AttilaTheHun -- 7 Ekim 2006; 12:07:40 >

|
    |

• Yüzbaşı
    713 Mesaj
    ısınma sorunu olduguna gore ilk olarak ekran kartının fanını kontrol et. yeterli şekilde çalışıyormu. eğer çalışıyorsa ekran kartının sürücüsünü güncelle. olmadı pes5in goruntu kalitesini minimum seviyeye alıp bir dene bakalım. yine hata cıkacakmı. kartı zorlamadan calıstır yani. belki kartın sıcaklık kontrolünde problem vardır. sürücü güncellemesi ile sorun çözülebilir.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: avor

ısınma sorunu olduguna gore ilk olarak ekran kartının fanını kontrol et. yeterli şekilde çalışıyormu. eğer çalışıyorsa ekran kartının sürücüsünü güncelle. olmadı pes5in goruntu kalitesini minimum seviyeye alıp bir dene bakalım. yine hata cıkacakmı. kartı zorlamadan calıstır yani. belki kartın sıcaklık kontrolünde problem vardır. sürücü güncellemesi ile sorun çözülebilir.

1280 X 1024 high dan, 800X600 low a indirdim gene aynı hata var.Sapphire in sitesine girdim.Benim driver dan yüksek 1 tane sürücü buldum . Kurdum. Gene aynı hata var.Ekran kartının fanı sürekli olarak çalışıyor. Umarım yeterince bilgi olmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AttilaTheHun -- 7 Ekim 2006; 12:22:40 >
    |
    |
    Başka ne yapabilirim ?
    |
    |
    bence ekran kartını garantiye gönder çünkü donanımsal bir arıza var galiba
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: övrenci

bence ekran kartını garantiye gönder çünkü donanımsal bir arıza var galiba

hayret ya uyuz oluyorum şu işlere ya. Teşekkürler
    |
    |
    bence garantiye götürmeden önce pc yi format layıp yeni driver ları kurup düşük ayarlarda oyunu oynayıp bi dene.birde bios ayarlarını default değerlere getir.eğer buna rağmen yine aynı olay oluyorsa garanti yolu gözükmüştür sana.
    |
    |
    Biostar TA770 A2+ || AMD Athlon 64 X2 5200+ AM2 || Sapphire HD4830 512MB || OCZ DDR2 1066MHz 2x1024MB || Creative Sound Blaster Live 5+1 || 250GB SATA2 Samsung 8MB || Airties RT-205 || Philips 5+1 || Lg L1960TR || Aopen H600B-B27 OCZ600W || Asus dvd-rom || Lg dvd-writer super multi || Powercom bnt800va || Toshiba Satellite A200-1AH
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Genel programlar yardımıyla oyun öncesi sıcaklığı belirtir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harikulâde -- 7 Ekim 2006; 14:01:47 >
    |
    |
    Sunay Akın
  • Teğmen
    236 Mesaj
    işte bu yüzden atiyi sevmiyorum benim gözümde 5 para etmez, gidin sparkle geforce alın, tonla para veriyonuz paranızla rezil oluyonuz,
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.