Şimdi Ara

ARKADAŞLAR BİR TAVSİYE VERIN BE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar vücudumda kıllar var yani beni rahatsız ediyorlar öyle çok kıllı değilim ama var yani
    Neyse işin aslı bunlardan nasıl kurtulıcam hiç bilmiyorum ağda nerde satılıyor bilmiyorum arkadaşlar
    O derece bacak gögüs karın kol hepsinden kurtulmak istiyorum bu sıcak havalarda iyice daraltıyorlar ne yapmam lzım detaylı sekilde anlatırmısınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ağda işine hiç bulaşma. çektiğin çileye değmez. göğüs, karın falan çok fazla acıyan yerler zaten. ucuzundan bir makina al, kısalt. maddi durumun iyiyse ve ergenliği tamamladıysan lazer epilasyon yaptırabilirsin.
  • terabyte_ kullanıcısına yanıt
    Makina kullandım lakin sonrasında dahada geldi doğru olmadığını düşündüm sonra

• terabyte_ kullanıcısına yanıt
    Yaş 19 epilasyon yapılır mı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: justicest

Yaş 19 epilasyon yapılır mı hocam
    Yapılır ama kıllar tam en üst seviye ulaşmadıysa ilerleyen senelerde o tam olgunlaşmayan kıllar tekrardan çıkacaktır
  • En mantıklısı ağda

• Beyler ben makineyle kısaltıp sonra jilet vuruyorum 3-4 defa yaptım nasıl çıkıyorsa öyle çıkıyor ama köklerinde kalıyor bazı yerler alamıyorum ben direkt full bebek poposu gibi olsun istiyorum ama jilet ve ağda dışında başka ne yapabilirim? Evde bi makine var ama dediğim gibi bebek poposu yapmıyor o anlamadım makine mi dandik sizin ne tavsiyeniz olabilir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.