Şimdi Ara

ARKADAŞLAR BİR KIZA NASIL ÇIKMA TEKLİF EDİLİR? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70
Cevap
2
Favori
107.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • etrafımda bir sürü muhabbetimin olduğu tanıdığım kız varken gittim hiç muhabbetimin olmadığı kıza vuruldum, bakalım napçam bende merak ediyorum
  • şşt çıkak mı la?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

.......

Bir arkadaş da yazmış "senden hoşlanıyorum" diyebilirsin. Ya da bir şekilde tanışırsın ve buluşma ayarlarsın. Minimum iki buluşmadan sonra ona açılırsın.
  • Ya benimsin ya kara toprağın deyin.Garanti sizde kız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Bora. -- 21 Haziran 2014; 3:13:44 >
  • ufaklığı seninkine çıkarak mı de.

bence ilk olarak şunu düşün.bu kıza hoşlanma sinyali versem yakınlaşır mı uzaklaşır mı?yakınlaşıyorsa sinyal ver sonra iş bitir.yada çok güveniyorsanız kendinize ve kızdan olur diye düşünürseniz bu fikrinizin yanlış çıkma ihtimalide düşünüp tamamsa eğer işi direk sonuca gidip kızla mercimeği fırına verebilirsiniz.ilginç bir deneyim olur. ha şimdi sinyali kabul etmezse arkadaş veya başka bir şekilde yakınlaşmaya çalışın.ve bu bazen veya çoğu zaman yada yarı yarıya bilmiyorum öncekinde dediğim gibi her zaman tutmaz tutmayabilir fazla baskıcı olmadan aşırı bir ısrar bazen işe yarayabilir gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naberabi -- 21 Haziran 2014; 4:08:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LucidEresbos

önce uzunca bir süre kızı uzaktan keseceksin sol el cepte olacak bakışlar aynen:

Sonra kıza (arkadaşı varsa oda olur kıza pat yaklaşmak olmaz) yaklaşacaksın dialog şu şekilde olacak. Sol el cepte hiç değişmez bakışlar yumuşar cool bakışa geçiş yapılır.
    S-selam yavrum naber
    K-(gülümser)selam..
    S-küçük tepeleri ben yarattım bkz: (aşağılarda bir yeri gösterirsin)
    K-kız utanır veya hoşuna gider gülümser(hoşunagiderse aşağıları işaret ettiğini görmemiştir)

Zamanla bu muhabbet daha da ilerler
    kızla veya kızın arkadaşıyla:
    S-Napıyım ya her zamanki gibi
    K-Of sende var ya hep böylesin ha (ciddi bile söylese hep bıyık altından güler oda aynı durumdadır)
    S-Napak ölek mi ergeniz işte veya yoruldum artık ya birileriyle birşeyleri paylaşmak istiyorum
    K- ("Acaba benden mi hoşlanıyor" diye düşünür ve belli eder) yada ayarlıyak olum sana birini ( bu moda kanki modu diyoruz. Ayrıca bir de atasözümüz var kanka ayağı ... ayağı gibim)

Eğer kızla konuşmuşsan ve "ayarlıyak olum sana birini" cevabını almışsan sana o kapıda ekmek yok hadi
    Kızla konuşup cevap alamamışsan yada konuyu değiştirmeye çalışmışsa

Arkadaşıyla konuşmuşsan ve cevap alamamışsan
    Arkadaşıyla konuşmuşsan ve "ayarlıyak olum sana birini" cevabını almışsan

burdan sonrası tamamen size kalır. gelip kızı ben heralde. çenen ne kadar iyi iş yaparsa o kadar çok evet evet yanlış anlamadın o kadar çok

en önemli bölüm:
    Burdan özetle ne çıkartıyoruz. Birinden hoşlanıyorsak öncelikle birz kız arkadaşına yaklaşırsak ekmek yeme şansımız 2 katıdır. ama kızla direk konuşursak bu şans 4te1 orandadır.

Anlamsızca güldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

önce kızla iyi bir diyalogun olması ve onun ilgi duyduğunu anlaman gerekiyor, fırsat eğer olursa önce arkadaş ortamı ile berbaer bir aktivitede beraber bulunmak en iyisi , çünkü hem yakınlaşma hemde sosyal ortamda gözlemleyerek arkadaşların yanında olduğun gibi başbaşa ikende daha rahat olursun. Sonrası zaten gelir yanına gidip şu gün şunu yapalım şuraya gidelim yada buraya gideceğim bana eşlik edermisin tarzında olursa pat diye konuya dalmayıp biraz daha temkinli ve sağlam adım atmış olursun, ya da ona ilgi duyduğunu ve beraber takılma fikrinden bahsedersin... Bunun bir formülü yoktur çünkü her bayan farklı konuşma tarzı ve farklı tekliflerden hoşlanabilir birine çok romantik gelen diğerine çok abuk sabuk gelebilir. Olay sende biter...

Kitabini yazdi valla

• tam karşısına geç elini kızın ensesine at ve helalim ol birlikte bi tas pilava kaşık sallayalım de kendine doğru çek ve alnından öp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 21 Haziran 2014; 7:55:33 >
  • çıkma teklifi diye bir şey yok ya , bi bakmışsın zaman içinde sevgili olmuşsunuz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.