Şimdi Ara

ARKADAŞLAR BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle herkese merhaba 42LW5500-ZE model 3D led smart tv aldım uydum scarttan hdmı e cevıren kabloyla kullanıyorum full hd bir uydu isityorum twin diamond a baktım ama ıyımıdır bılmıyorum next nextstar kullanıyorum yıne aynı markada daha kapsamlı bır uydu ıstıyorum hem hd hem sd kanalları ayıran kayıt yapabılen vs. bıldıgınız memlun kaldıgınız next uydu veya twin diamond hakkında bilgilendirirseniz sevinirm teşekkürler

• inş biri yardımcı olması dileğiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivemad

öncelikle herkese merhaba 42LW5500-ZE model 3D led smart tv aldım uydum scarttan hdmı e cevıren kabloyla kullanıyorum full hd bir uydu isityorum twin diamond a baktım ama ıyımıdır bılmıyorum next nextstar kullanıyorum yıne aynı markada daha kapsamlı bır uydu ıstıyorum hem hd hem sd kanalları ayıran kayıt yapabılen vs. bıldıgınız memlun kaldıgınız next uydu veya twin diamond hakkında bilgilendirirseniz sevinirm teşekkürler

Hdmi kablo girişli parasal sorun yaşamak istemezsen dreambox,Azbox,Atlanta gibi linux destekli cihazlara yönelin derim.Özelliği sadece sever olunca anlarsın Sadece Türksat kullanıyorsanız sizin için basit ve ucuz olanlardan alın ama profesyonel olarak düşünürseniz Next,Goldmaster,Sunny tarzı cihazlara para vermeyin bu cihazların HDleri iyi değildir....

• next kullanıyorum suan evde hıc sorun yasamadım acıkcası o yuzden bırazda next dusunuyorum twin diamond da linux bıldıgım kadarıyla kanl gecıslerı hızlı kayıt yapabılme (usb vs hdd) bır uydu dırek verebılcegınız model varmı araştırmam için önerdiğiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivemad

next kullanıyorum suan evde hıc sorun yasamadım acıkcası o yuzden bırazda next dusunuyorum twin diamond da linux bıldıgım kadarıyla kanl gecıslerı hızlı kayıt yapabılme (usb vs hdd) bır uydu dırek verebılcegınız model varmı araştırmam için önerdiğiniz

alive mad

atlanta hdbox tavsıye ederım
    hızlı kanal gecısı
    sınyal sorunu yapmaz
    yazılım destegı cok ıyı
    arıza oranı sıfır
    2 tb usb hdd kayıt yapar
    avı dıvx oynatır

USB HARİCİ KAYIT
    HDMİ ÇIKIŞ
    YUV 5+1 ÇIKIŞ
    OPTİK ÇIKIŞ
    MODÜL GİRİŞİ
    SMART KART GİRİŞİ
    MENÜDEN YAZILIM GÜNCELLEME
    MENÜDEN KANAL GÜNCELLEME
    MOTOR DİSEQC İLE UYUMLU
    MERKEZİ SANTRAL SİSTEMLERİ İLE UYUMLU
    MDU 1-2-4 LNBLER İLE UYUMLU
    EPG
    İP TV UYUMLU
    3D YAYINLARA UYUMLU
    1 TB WD USB HDD UYUMLU
    WİFİ KÖPRÜ UYUMLU
    CCCAMD,NEWCAMD STABİL ÇALIŞIR
    1 SN ALTI KANAL GEÇİŞİ
    ALİMUNYUM KASA
    ISINMA SORUNU YOKTUR

LİNUX SİSTEMİ

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hd-Box-T-Tuslu-hdmi-Kablo-Hediye__isp6375596

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.