Şimdi Ara

arkadaşlar bi el atıwerin?!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar ben bi internet cafeden pentium 1 (mmx)fanı alacam 2.el ama gücü nasıl alacağımı bilmiyorum kingpin arkadaşım powerdan demişti ama nasıl? yardım edebilirmisiniz?(resimli olursa çok daha iyi olur birde şimdi rivatuner o/c lu haliyle(340@400)core@memory yarım saat falan nfs2hp oynadm ayarlar şöyle:oyun 1024*768 16 bit grafiklerde en yükseğin bi düşüğü(bazıları 2 düşüğü)ekran ayarları:1024*768 32 bit 85 Hz.we bi takılma,donma,kasma(fazla ısınma belirtileri)göremedim..bu konuda yorumlarınızı bekliyorum.FAN konusunda da tabiki!

• arkadaşlar pardon yazmayı unutmuşum ben bu fanı 64mb ddr asus v9180SE AGP 8X EKRAN KARTINDA o/c yapabilmek için takacam YARDIM EDİN NOLIR FANI KARTA TAKTIKTAN SONRA gücü nasıl werecem?bu arada PSU 3oow..
  • mmx fani cok kucuk bir fan olsa gerek birde sorunu tam anlamadim ne yapmaya calisiyorsun kartin modelini yazmissin bu nedir gf4mxmidir bu bu nedir bu? [:-P] hernese valla gf4mmxse fazla oc etmene erek yok cok buyuk fark ettirmicektir...
  • psyco +1

Eğer kasa fanı kullanmıyorsan Anakartın üzerindeki case fun yuvasına tak.Yok eğer öle yapmıcaksan powerdan çıkan bir dişi girişin içine renklerine göre kabloları sıkıştır. Bende öyle çalışan 2 eksoz fan var
  • mx için kendini yıpratmaya degmez o kadar.kart oyuncumudur koyuncumu belli degil.hiç bir şeyi doru düzgün oynatmıyo.
  • nasıl fark etmiyor ki mesela defaul 250/300 ise arkadaş kasmadan 340/400 yapıyorsa burda ki fark küçümsenecek bir fark mı ayrıca imkan dahilinde elinde ki kartı arkadaş güçlendirmeye çalışıyor
    hem textur hem polygon performansı artacak sonuçta oc bölümünde herşey denemeye değerdir :)
  • valla oc denemesi olarak bakarsan öyle.yoksa o 340 mhz yede çıkarsan dogru dürüst çalışmıycaktır ki hiçde cıkacagını sanmıyorum.cıksa bile ramleri çok düşük seviyede çalışıyor gene bant genişligi yüzünden Gpunun hızını arttırmak bir işe yaramayacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.