Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

arkadaşlar beni bilgilendirir misiniz lütfen?

12
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> arkadaşlar beni bilgilendirir misiniz lütfen?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      568 Mesaj
      28 Mayıs 2012 22:31:15 Konu Sahibi
      Arkadaşlar knight online ı yeni bir şirket alacakmış diye duymuştum. Koxp kalkacakmış falan filan? Nedir durumlar? Oynanabilir halde mi KO? İyi midir hoş mudur? 6 sene önce bıraktım KO ı.

|
      |
      28 Mayıs 2012 22:36:51
      k2networkdan mgame e geçti oyun fakat hala aynı tas aynı hamam hatta sorunlar daha büyük, fakat yeni aldıkları için böyledir diye yorum yapıyorum.Koxpa veya başka bir şeye çare bulamadılar şu ana kadar ama bulmaları temennim.Yani anlıyacağın oyun eskisiyle aynı.
      |
      |
      29 Mayıs 2012 00:00:03
      quote:

Orijinalden alıntı: entrika888

Arkadaşlar knight online ı yeni bir şirket alacakmış diye duymuştum. Koxp kalkacakmış falan filan? Nedir durumlar? Oynanabilir halde mi KO? İyi midir hoş mudur? 6 sene önce bıraktım KO ı.

Oyunda suan icin bir yenilik yok. Ama mgame nin yolladığı maillere gore 13 haziranda oyun güncellenecekmis. Ozamandan sonra koxp kalkar muhtemelen. Bende senin gibiyim ve güncellemeden sonra baslamayı düsünüyorum. Istersen beraber baslayabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      29 Mayıs 2012 01:39:57
      hep aynı yalanı uyduruyorlar millet bırakmasın diye koxp artık kalkmaz
      Soylu beylerim, hemcinslerim de sık sık rastlandığı gibi ağlamaya yatkın değilim ben; o boş yere dökülen yaşları bende görmemek merhamet kaynaklarınızı kurutacak belki; ama burama yerleşmiş öyle bir acı var ki, onun yakması gözyaşlarının boğulmasından beter.
      William Shakespeare
      En iyi filmler Listem
    • Yüzbaşı
      568 Mesaj
      29 Mayıs 2012 09:43:24 Konu Sahibi
      aynı tas aynı hamam diyorsunuz yani. anlaşıldı. teşekkürler arkadaşlar
      |
      |
      29 Mayıs 2012 09:47:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Don-Vito Corleone

Nereden biliyorsun? Hf yi k2 cıkarıyordu zaten. Diger koxplarda onun sayesinde cıkıyordu. Eger mgame koxp üretmesse ve güncelleme yaparsa kalkar.

29 Mayıs 2012 11:29:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Lastkiller

quote:

Nereden biliyorsun? Hf yi k2 cıkarıyordu zaten. Diger koxplarda onun sayesinde cıkıyordu. Eger mgame koxp üretmesse ve güncelleme yaparsa kalkar.

mgame adam olsaydı yamalamak yerine yeni grafiklerle yeni data sistemiyle yeni oyun çıkarırdı. aynı yorganı yamalayıp yamalayı devam ediyorlar başka yerlerden sökük çıkıyor.
      [ Core i5 4670 Soket 1150 3.4GHz 6MB Cache 22nm ] [ MSI B85-G43 GAMING Intel B85 Soket 1150 DDR3 1600 MHz SATA 3.0 USB 3.0 ] [ 120GB 840 EVO SATA 3.0 SSD ] [ MSI GTX 1050 TI GDDR5 4GB 128Bit DX12 ] [ G-SKILL 16GB (2x4 8 GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit ] [ XIGMATEK ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH ] [ MONITOR: LG 34UM580 21:9 IPS ]https://www.flickr.com/photos/161705755@N05/
    • Çavuş
      97 Mesaj
      29 Mayıs 2012 14:49:54
      quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

quote:

quote:

mgame adam olsaydı yamalamak yerine yeni grafiklerle yeni data sistemiyle yeni oyun çıkarırdı. aynı yorganı yamalayıp yamalayı devam ediyorlar başka yerlerden sökük çıkıyor.

Adamların yeni oyun cıkarmasına ne gerek var. Üstelik yeni oyun cıkarsalar bile soküklerin olmayacagını nereden biliyorsun.

• Yarbay
      2994 Mesaj
      29 Mayıs 2012 22:11:52
      CZ koxp kalkar ancak exp kalkmaz. Kalkması da mantıksız olur. Eliyle uğraşmayan adam koxp + premium çekip kasıyor. Engellese yüzlerce player kaybedecek hiç gerek yok.
      29 Mayıs 2012 22:32:35
      quote:

Orijinalden alıntı: boor

CZ koxp kalkar ancak exp kalkmaz. Kalkması da mantıksız olur. Eliyle uğraşmayan adam koxp + premium çekip kasıyor. Engellese yüzlerce player kaybedecek hiç gerek yok.

Bencede exp'te kalkmaz.Kalkarsada zaten baya player kaybeder bunu risk etmez diye düsünüyorum, fakat kaldırırsa tamamen koxpu baya bir playerda baslıcaktır.
      |
      |
      30 Mayıs 2012 16:29:49
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

quote:

quote:

Adamların yeni oyun cıkarmasına ne gerek var. Üstelik yeni oyun cıkarsalar bile soküklerin olmayacagını nereden biliyorsun.

silkroad online da bot haricinde oyunu etkileyecek bir hile bug yok. 2006 dan beridir var var bu oyun. onların data yapısını örnek alsınlar. yapılamayacak bir şey değil. zaten yeni nesil oyunların en kötüsü bile konun bu halinden iyi durumda
      |
      |
      [ Core i5 4670 Soket 1150 3.4GHz 6MB Cache 22nm ] [ MSI B85-G43 GAMING Intel B85 Soket 1150 DDR3 1600 MHz SATA 3.0 USB 3.0 ] [ 120GB 840 EVO SATA 3.0 SSD ] [ MSI GTX 1050 TI GDDR5 4GB 128Bit DX12 ] [ G-SKILL 16GB (2x4 8 GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit ] [ XIGMATEK ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH ] [ MONITOR: LG 34UM580 21:9 IPS ]https://www.flickr.com/photos/161705755@N05/

• Yarbay
      2079 Mesaj
      30 Mayıs 2012 17:14:00
      quote:

Orijinalden alıntı: entrika888

Ömür biter koxp bitmez. Çok büyük rant dönüyo bu koxpde
      |
      |
      568 Mesaj
      30 Mayıs 2012 17:27:36 Konu Sahibi
      adamlar player kaybetmemek için koxp kaldırmayacak he? vay arkadaş bu oyunu oynadığım zamanlar harikaydı. cw , harpy keserdik peeh çok özledim o günleri
      |
      |
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.