Şimdi Ara

Arkadaslar bana öyle bir lattop önerin ki detayda...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öyle bir lattop önerin ki her işimi görsün. Gerek oyunda gerek başka şeyde eksiği olmasin. Gta 5 dahil tam grafik çalıştırabilecek ayni zamanda hafizasi geniş bir lattop önerin fiyati önemli değil. Kısaca şuan piyasada alınabilecek en uygun lattopu önerin bana fiyat onemli degil dedim ama fazla uçmayin yinede 😂

Masaüstü olmaz benim ne zaman nerede olduğum belli olmuyor lattop iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lobo19

şunu bir izlehttps://www.youtube.com/watch?v=oJ3nhV5MZvY

Senin videon mu bu usta
  • donanımcı baba bilgisayar konusunda faydalı olabilecek bir kanal
  • quote:

Orijinalden alıntı: lobo19

donanımcı baba bilgisayar konusunda faydalı olabilecek bir kanal

Adam 1.500'den 30.000ne kadar sıralamış. vay be
  • Sen ne istediğini biliyormusun önce ? Gta 5 i ultra grafik de oynatsın hemde ucuz olsun bide cam kenarı olsun mu ? İstediğin notebook modelleri 7 bin tl ile 10 bin tl arası malum dolar 3.78

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cann89

Sen ne istediğini biliyormusun önce ? Gta 5 i ultra grafik de oynatsın hemde ucuz olsun bide cam kenarı olsun mu ? İstediğin notebook modelleri 7 bin tl ile 10 bin tl arası malum dolar 3.78

Bilmiyom son 1 yılda bilgisayardan falan uzak kaldım bu nedenle ekran kartıdır işlemcidir hangisi iyidir falan unuttum gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dovakhin19

quote:

Sen ne istediğini biliyormusun önce ? Gta 5 i ultra grafik de oynatsın hemde ucuz olsun bide cam kenarı olsun mu ? İstediğin notebook modelleri 7 bin tl ile 10 bin tl arası malum dolar 3.78

Bilmiyom son 1 yılda bilgisayardan falan uzak kaldım bu nedenle ekran kartıdır işlemcidir hangisi iyidir falan unuttum gitti.

Bütçeni belirtirsen ona uygun gaming laptop önerebiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dovakhin19

quote:

Bütçeni belirtirsen ona uygun gaming laptop önerebiliriz

3.500 4bin aralığı diyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

http://www.hepsiburada.com/dell-gaming-7566-intel-core-i5-6300hq-8gb-1tb-gtx-960m-15-6-full-hd-tasinabilir-bilgisayar-b6300w81c-p-HBV000002I022

Bir de m.2 ssd takarsın uçar.

Cidden bu işlemci ekran karti birak hangisi iyi isimlerini bile unuttum bu lattop temiz kullanildigi surece kac yil gider? Piyasadaki bütün oyunlari son grafik calistirir mi

• dovakhin19 D kullanıcısına yanıt
    O paraya kasa toplayacaksın son grafik istiyorsan. Ama 4-5 sene AAA oyunları ''çalıştırır''.
    not:orta-düşük 30 fps minimum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

O paraya kasa toplayacaksın son grafik istiyorsan. Ama 4-5 sene AAA oyunları ''çalıştırır''.
    not:orta-düşük 30 fps minimum

İndirime girmiş reis o lattop ne diyosun firsat bu fırsat aliyim mi

• dovakhin19 D kullanıcısına yanıt
    En iyi fiyat performans onda, benim önerim kasa+ucuz laptop ama.

• En iyi fiyat performans onda, benim önerim kasa+ucuz laptop ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selviboylum19055

En iyi fiyat performans onda, benim önerim kasa+ucuz laptop ama.

Yasin Şahintürk adlı site üyesi selviboylum19055 nickiyle 225TL dolandırmıştır. Biletix kodu vereceği vaadiyle para transferi hesabına geçtikten sonra ortadan kaybolmuştur. Sitede başka kişileri de malesef dolandırmıştır. Site yönetimi hala önlem almamış ve defalarca başka kişilerin dolandırılması malesef seyredilmiştir.
    Kendisi bu mesajı okuyorsa sabaha kadar para iadesi yapmadığı taktirde adı, soyadı, hesap bilgileri, telefonu elimizde olduğundan büyük bir belayla karşılaşacaktır. Duyurulur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.