Şimdi Ara

Arkadaşlar Bakarmısınız ( Yardım )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni topladığım sistemde daha çok oyun oynayacağım. Aldığım ekran kartında dx 11.12'mi ne var. ( yanlış yazım olabilir. W8 destekliyor daha iyi performans için amd r serisi kart )
    Ama elimdede orjinal home premium 7 var. Ben şimdi hangi işletim sistemini kurayım oyunlar için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alkharin kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Elinizdeki orijinal sistemi kullanmaniz daha iyi olacaktir. Ancak ekran kartiniz directx 11.2 destekli ise directx 11.2 windows 8 de desteklenir. Daha gercekci fizik motorlari icin kullanilir ama directx 11.2 destekli oyun cok fazla yok henuz. Windows guncellemelerini kacirmamak ve abuk subuk crack sorunlari ile ugrasmamak icin windows 7 home premium kullanmaya devam edin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oduranli

Merhaba;

Elinizdeki orijinal sistemi kullanmaniz daha iyi olacaktir. Ancak ekran kartiniz directx 11.2 destekli ise directx 11.2 windows 8 de desteklenir. Daha gercekci fizik motorlari icin kullanilir ama directx 11.2 destekli oyun cok fazla yok henuz. Windows guncellemelerini kacirmamak ve abuk subuk crack sorunlari ile ugrasmamak icin windows 7 home premium kullanmaya devam edin derim.

Gerekirse arkadaşlarımda diğer w7 sürümleri var. Hangisi diyorsunuz performans ve oyun için? Hala home Premium mu? Kimisi ultimate diyor da

• Alkharin kullanıcısına yanıt
    Ultimate e hic gerek yok oyun performansi icin home premium gayet yeterli. Aksine ultimate daha cok is istasyonlari icindir ve kullanmayacaginiz bir suru sunucu servisi barindirip calistirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oduranli

Ultimate e hic gerek yok oyun performansi icin home premium gayet yeterli. Aksine ultimate daha cok is istasyonlari icindir ve kullanmayacaginiz bir suru sunucu servisi barindirip calistirir.

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim sağolun Home Premium yükleyeceğim o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.