Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

arkadaslar arabami modifiye etmek istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Elektronik ve Mekanik >> Elektronik >> arkadaslar arabami modifiye etmek istiyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    690 Mesaj
    arkadaslar bu gun almis oldugum remotecontrol subaru imprezayi modifiye etmek istiyorum derken altina su yeni yil agaclarina konan lambalar gibi kucuk mavi ampuller koymak istiyorum

bu lambalari internette nereden bulabilirim ozellikle abd de ikincisi bunlari nasil baglarim ve pile monte ederim ?? yardimlariniz benim icin onemlidir sagolun

|
    |
    arkadaşım odediğin lambalara galiba neon deniyor bende tam bilmiyorum ama bu işi yapan birkaç yer biliyorum kadıköyde söütlüçeşme camisinin tam karşısında bir araba modifiye eden dükkanmı deyim bilmiyorum yani öyle birşey var daha önce orada arabalara siyah cam takılırken gördüm yarın ordan geçip telefonunu alıyım istiyorsan bir de cadde bostana giderken fener yolunda bir yer var galiba
    |
    |
  • Binbaşı
    1529 Mesaj
    bu işin merkezi aksaray .orada araba aksesuarı satan butun dukkanlarda var.benim ilgimi çekmediği için fiyat sormadım.yolum düşerse pazartesi sorarım
    |
    |
    ARKDASLAR REMOTECONTROL DEMEK ? uzaktankumandali araba aldim altina neon lamba koymak istiyorum :) gercek degil yani yaw :) pardon aslinda suc bende keske uzaktan kumanda yazsaydik
    |
    |
    onlarda neon lamba deniyo tabi senin kalite anlayışına bağlı istersen küçük ampullerde koyarsın eğer sölediğin şey benim anladığımsa bi elektronickciye git neon kalitesinde led istiyorum de ama bunlar arabanın hızını düşürebilir anladığım kadarıyla araban benzinli bunun için 12 volt bi akü gerekli bu da arabada ağırlık yapar hadi kolay gelel
    |
    |
    İsTeDiĞiMe YoL VeRiRim..!!!

• Yüzbaşı
    690 Mesaj
    ARabam pilli 4 adet kalem pille calisiyor :)
    |
    |
    |
    |
    |
    |

bence deişik ve gzl bi topic donanım a da yakıshmıs bence :P

ztn electric li araba olucak birde o ampuller fln hem arabanın gucunu azaltıp hem agırlık yapmazmı?

bak en guzeli , 2 tane mum al, arabanın spoilerın ın 2 kenarına yapıştır.. cok hızlı gidip mumu sondrmediin surece artis olur
    |
    |
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj
    mavi led al altına tak nolcak konu olmaya deymez yani neon lambayı çalıştıracak güç kaynağı ne arar oyuncakta
    |
    |
    Navitech Nav-pxb 205F
    Nokia 3720 C
    Philips HQ 6920 Şarjlı Tıraş Makinesi
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.