Şimdi Ara

arkadaşlar araba nasıl kullanılır anlatın ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
1
Favori
298.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maynak arkadaşımız, soruyu sorduktan sonra, 3 senedir kayıp.

Ya sağlamına öğrendi, ya da arabayla sağlamına bir yerlere toslayıp, babasından bir ton sopa yemesinden sonra, korkusundan artık forumlara girmeye tövbe etti.
  • ben de kavrama noktasını geri geri giderken öğrenmiştim herkes gider mersine ben tersine
  • 4 sene olmuş konu bu arada debriyaj ne işe yarıyor neden basıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulk1903 -- 12 Ağustos 2009; 0:15:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulk1903

4 sene olmuş konu bu arada debriyaj ne işe yarıyor neden basıyoruz

konuyu hortlatmışsın,çocuklara birşey öğretilmiyor burda.Pc topiğinde daha güzel şeyler var,oyunlar felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiGa95

quote:

Orijinalden alıntı: hulk1903

4 sene olmuş konu bu arada debriyaj ne işe yarıyor neden basıyoruz

konuyu hortlatmışsın,çocuklara birşey öğretilmiyor burda.Pc topiğinde daha güzel şeyler var,oyunlar felan

• 2005'ten 2009'a ne varsa okudum. şaka maka bu şekilde öğrenilmez diyorsunuz ama neredeyse frenin , debriyajın yerini bilmeyen benim gibi kişiler için iyi oluyor bu tarz konular. en azından fikir veriyor. haftaya ehliyet kursuna başlamayı düşünüyorum. düz vites araba kullanmak istemiyordum ama bu konudan sonra biraz cesaret geldi.

bu arada konuyu açan arkadaş inşallah sağlamdır.

Taner Göde abi çok güzel yazmışsın. hepsini yazdım bir kenara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

2005'ten 2009'a ne varsa okudum. şaka maka bu şekilde öğrenilmez diyorsunuz ama neredeyse frenin , debriyajın yerini bilmeyen benim gibi kişiler için iyi oluyor bu tarz konular. en azından fikir veriyor. haftaya ehliyet kursuna başlamayı düşünüyorum. düz vites araba kullanmak istemiyordum ama bu konudan sonra biraz cesaret geldi.

bu arada konuyu açan arkadaş inşallah sağlamdır.

Taner Göde abi çok güzel yazmışsın. hepsini yazdım bir kenara.

konuyu açan arkadaş,Sanırım ilk sayfadaki okuduklarını test ederken gazi olmuş,2005 ağustosun sonlarına doğru hastanede görenler var..Taner abi adana'da kurs açtı yazılsana

• Fesuphanallah neyse cezasını bulmuş zaten ...
  • konu hortlatma rekorunu kırdım heralde
  • çoktan ögrenmiştir herhalde kullanmayı bu kadar zamandan sonra
  • Herhalde Öğrenmiştir. Aradan Az Vakit Geçmemiş ..........
  • konu iyice hortlak olmuş
  • forumlar biraz vefasız ya o kadar insan çalışmış çabalamış genç bir arkadaşa araba sürmeyi öğrenmesi için herşeyi detayına varana kadar anlatmış ancak gel gör ki meyvesini toplayamıyor kimse bilemiyor boşunamı anlattı işine mi yaradı diye.
  • 2003 konularının hortlatıldığını gördükten sonra bu pekde uzun değil be.
  • öhö yaa :D haftaya ehliyete gideceğim öyle google'dan aratırken buldum konuyu. 2005'ten bugüne kadar uzanacağını hiç düşünmemiştim.
  • bende hortlatim konuyu konuların uzaması cok yararlı olur
  • arabayı birinci vitesten ikiye takmak için 100 metre git ve tak olsun bitsin araba hiç olmazsa anırmaz :D
  • arkadaşlar burda okudum ve geçen gün denedim kafamı karıştıran şeyler var? biz kalkacağımız yada vites değiştireceğmiz sırada debriyaja sonuna kadar mı basıcaz yarısına kadar bassak da olur mu? çünkü snuna kadar bastığımızda yavaş yavaş çekene kadar arkadaki adam eminim küfür eder bekletio biraz :D bi de ayağımız debriyajdayken önce debriyajdan çekerek mi gaza basıcaz yoksa önce gaza basarak mı debriyajdan çekicez..hangisini önce yapıcaz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: anka_33

arkadaşlar burda okudum ve geçen gün denedim kafamı karıştıran şeyler var? biz kalkacağımız yada vites değiştireceğmiz sırada debriyaja sonuna kadar mı basıcaz yarısına kadar bassak da olur mu? çünkü snuna kadar bastığımızda yavaş yavaş çekene kadar arkadaki adam eminim küfür eder bekletio biraz :D bi de ayağımız debriyajdayken önce debriyajdan çekerek mi gaza basıcaz yoksa önce gaza basarak mı debriyajdan çekicez..hangisini önce yapıcaz??

Konu hortlamış zaten hortlayacağı kadar birşeylerde biz karalayalım, cevabını ben vereyim demiştim ki zaten fazlasıyla cevap var, herkes yazmış bir şeyler, en güzeli söyle bilen birine öğretsin pratik en iyisi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apia -- 20 Mart 2010; 1:30:07 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.