Şimdi Ara

arkadaslar amerikadayim burdan turkiyeye cep tlf nu goturmek istiyorum mumkunmu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ewt arkadaslar yardim lutfen bu konu hakkinda tecrubesi olan varmi?internet uzerinde ebayda falan unlocked hatsiz tlflar var bunlar turkiyede calisirmi acaba

• 900(Turkcell-telsim) ve 1800 MHz (Avea) destekeleyenler çalışır tabi ama A.B.D. de bir de 800 ve 1900 MHz olanlar var.Onlar Türkiyed'de çalışmaz. En güzel 4 band destekelyenlerden almak.Onlar her yerde çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jerry Seinfeld -- 14 Ağustos 2005, 18:24:48 >
  • motorolanın quadband destekleyen bi modelini kap gel bence a1000 i öneririm
  • Bab bant olayını hallettikten sonra her tel tr de çalışı ama benim tavsiyem

Olamayn tellerden getir e1000 a1000 gibi orda çok giden burda olmayan aletler i getirirsen daha ii olur..
  • quote:

Orijinalinden alıntı: qoobe

900(Turkcell-telsim) ve 1800 MHz (Avea) destekeleyenler çalışır tabi ama A.B.D. de bir de 800 ve 1900 MHz olanlar var.Onlar Türkiyed'de çalışmaz. En güzel 4 band destekelyenlerden almak.Onlar her yerde çalışır.

• abi mpx300 diye bilinen ama asıl adı mpx olan tel.i bul getir. yok ööle bişey yaw. alet tel boyutunda ama ekranda öyle bir atraksiyon var ki birden pocket pc oluyor. al eline kalemi yap istediğini tabi klavye de war. Merak edenler linkten tanıtım videosunu izleyebilirler;
    http://news.com.com/1606-2-5470192.html
  • quote:

Orijinalinden alıntı: tahas

ewt arkadaslar yardim lutfen bu konu hakkinda tecrubesi olan varmi?internet uzerinde ebayda falan unlocked hatsiz tlflar var bunlar turkiyede calisirmi acaba

arkadaşların dediği gibi band olayına dikkat et.Bu arada maximum 4 taneye izin veriyrlar.5. ciden vergi alıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.