Şimdi Ara

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM LÜTFEN?? --PHILIPS Mix SA1MXX02K Mİ, SANDİSK SANSA CLİP Mİ ?????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR İKİ ÜRÜNÜN DE ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI AYNI. PHİLİPS 25 SAAT ŞARJ SÜRESİNE SAHİP, SANDİSK 15 SAAT KADAR. BİRDE PHİLİPS İN GÖRÜNÜŞÜ VE EKRANI DAHA ŞIK GELDİ BANA. AMA TABİKİ ÖNEMLİ OLAN SES KALİTESİ. SANDİSKİN SES KALİTESİ İYİYMİŞ. PEKİ PHİLİPS NE KADAR KALİTELİ SANDİSKE GÖRE ACABA. ARKADAŞLAR LÜTFEN BİR YARDIM EDİN.. PHİLİPS KULLANAN VAR MI? HANGİSİNİ ALMALIYIM??
    http://www.hepsiburada.com/philips-mix-sa1mxx02k02-2gb-radyo-ses-kayit-mp3mp4-player/productDetails.aspx?categoryid=9181&productid=bd53292
    http://www.hepsiburada.com/sandisk-sansa-clip-fm-2gb-fm-radyolu-mp3-player/productDetails.aspx?categoryid=9181&productid=bd52569

• yorum yapan yok mu..
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0221C174A -- 19 Temmuz 2011; 7:36:48 >
  • Evet arkadaş. Sansa daha kaliteli belli oldu o kesin ama görünüşü çok çok basit. Ne alırsan bimilyonlarda satılanlara benziyor ne yalan sölim.
    Yalnız creative zen plus var, tipi sansadan hallice. Ona da kulaklığı dandik diyorlar. Şimdi hem mp3 playeri alıp bide kaliteli kulaklık alsam, 170i falan bulacak, o paraya daha güzel bir model alınıri hem de o kadar para bir mp3 player için fazla bana göre.
    Gene sansa ile creative zen plus ile tereddütdeyim bu sefer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stopthetrial

tipse ipod al derim.shuffle mesela stone'dan iyi bence.ama ne yapacaksın onları?sansa zen stone plus'tan iyi bence.sansa'nın tipide o kadar kötü değil bence.

Shuffle a bayıldım harika küçük ve şu an yeşil olanı hepsiburda.com da 72ytl. normale 128ytl fiyatı. Çok cazip ama radyosu yok. Yoksa kaçırmazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdem_23 -- 22 Temmuz 2009; 21:02:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.