Şimdi Ara

Arkadaşlar Acil Telefon Tavsiyesi ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cihad Emre

quote:

Orijinalden alıntı: piri reis

arkadaşlar bide üzerine plastik kılıf taktılar telefonun başına gelmeyen kalmadı hala ekranda kı bi iki ufak çızık dısında bişiy yok sapasağlam

ben 3 telefon eskittim.. şimdide tarifi eser.. endonezyadan gelen 6230i modelini kullanıyorum nokianın... telefon 3.kattan düştü ve 4.kattan... sadece arka kapak açıldı.. başka hiç bişi yok ne çizik ne başka bişi

o telefonu gçk delenden atsan gene bişiy olmaz

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar bide üzerine plastik kılıf taktılar telefonun başına gelmeyen kalmadı hala ekranda kı bi iki ufak çızık dısında bişiy yok sapasağlam

ben 3 telefon eskittim.. şimdide tarifi eser.. endonezyadan gelen 6230i modelini kullanıyorum nokianın... telefon 3.kattan düştü ve 4.kattan... sadece arka kapak açıldı.. başka hiç bişi yok ne çizik ne başka bişi

o telefonu gçk delenden atsan gene bişiy olmaz

Aynen katılıyorum

• rica ederiz, paylaşmak güzeldir.....

quote:

tavsiye iiçin saolun

Nokia helefonlar gerçekten çok dayanıklı düşmelere karşı...

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

rica ederiz, paylaşmak güzeldir.....

quote:

tavsiye iiçin saolun

Nokia helefonlar gerçekten çok dayanıklı düşmelere karşı...

quote:

evet fazlasıyla dayanıklı... ama dokunmatik olanlar hariç... bnce dokunmatik nokia alınmaz..hem sağlam değil hemde dandik bence...

• arkadaş 5800ı masadan düşürdü 2 hafta önce hala serviste ekran gelik gibi oldu ortasında bi nokta simsiyah görünüyo
  • quote:

arkadaş 5800ı masadan düşürdü 2 hafta önce hala serviste ekran gelik gibi oldu ortasında bi nokta simsiyah görünüyo

aynen ya.. bnm arkadaşta teli düşürmüştü.. 5800 XM... kilitliyo tuşları... açıyo teln ekran çizgi çizgi oluyo. 5 kere servise verdi çare bulamadılar... şimdide Iphone aldı

• Nokia o konuda acemi, haklısın. Bakalım N8 çıktı şimdi, onun kullanıcı yorumlarını merak ediyorum.
    Ama genelde dokunmatik ekranlar riskli, çünkü ekran; yüzeysel olarak büyük olunca, kırılma veya hasar görme olasılığı yüksek oluyor...

quote:

evet fazlasıyla dayanıklı... ama dokunmatik olanlar hariç... bnce dokunmatik nokia alınmaz..hem sağlam değil hemde dandik bence...

5800......O, başlı başına sorun zaten :)

quote:

arkadaş 5800ı masadan düşürdü 2 hafta önce hala serviste ekran gelik gibi oldu ortasında bi nokta simsiyah görünüyo

• Dokunmatik istiyosan Iphone dan şaşmıycan aga nokia samsung felan hepsi hikaye
  • İphone eğlencelik bir cihaz; oyun, müzik ve internet, dokunmatiği zaten mükemmel. Ama bana göre de telefon özellikleri eksik....Nokiadaki standart hale gelmiş, en basit kullanıcı kolaylıklarını onda bulamıyorsun malesef. İlave programlarla yapmaya çalışıyorsun.

quote:

Dokunmatik istiyosan Iphone dan şaşmıycan aga nokia samsung felan hepsi hikaye
  • quote:

İphone eğlencelik bir cihaz; oyun, müzik ve internet, dokunmatiği zaten mükemmel. Ama bana göre de telefon özellikleri eksik....Nokiadaki standart hale gelmiş, en basit kullanıcı kolaylıklarını onda bulamıyorsun malesef. İlave programlarla yapmaya çalışıyorsun.

quote:

Dokunmatik istiyosan Iphone dan şaşmıycan aga nokia samsung felan hepsi hikaye

evet orası kötü ama.. nokia hiç gelişmiyo be... Iphone her seferinde geliştiriyo kendini.. o yüzden Iphone diyorum.. yavaş yavaş eksikler yerine oturuyo Apple da..

• dokunmatik konusun da nokıa çok geri kaldı samsung wave i gördükten sonra nokıanın ne kadar hikaye oldugun anladım
  • Şu 4'te anten sorunu olmasaydı düşünürdüm, fiyat beklenen kadar uçuk değildi çıktığında. Zaten apple da bu anten sorunundan fiyatı uçuramadı, düşük tutmak zorunda kaldı. En iyisi oğlumun yaptığı gibi yapmak belki de....: ipod touch 400-500 TL + 150 TL'ye normal bir cihaz.....
  • quote:

dokunmatik konusun da nokıa çok geri kaldı samsung wave i gördükten sonra nokıanın ne kadar hikaye oldugun anladım

samsungda ilerliyo ama.. çok yavaşlar... Apple Aldı başını gidiyo.. resmen başka bi sektör tek başına Apple
  • quote:

Şu 4'te anten sorunu olmasaydı düşünürdüm, fiyat beklenen kadar uçuk değildi çıktığında. Zaten apple da bu anten sorunundan fiyatı uçuramadı, düşük tutmak zorunda kaldı. En iyisi oğlumun yaptığı gibi yapmak belki de....: ipod touch 400-500 TL + 150 TL'ye normal bir cihaz.....

evet... Ipod Touch bnce alınır... çok kral yaptılar.. +150 TL ve noraml bi cihaz bu iyi

• E72 den önce Wave ve 3 GS kullandım. wave çok şık ve dokunmatiği çok güzel. İphone çok daha mükemmel bir dokunmatiğe sahip...

quote:

quote:

dokunmatik konusun da nokıa çok geri kaldı samsung wave i gördükten sonra nokıanın ne kadar hikaye oldugun anladım

samsungda ilerliyo ama.. çok yavaşlar... Apple Aldı başını gidiyo.. resmen başka bi sektör tek başına Apple

• quote:

E72 den önce Wave ve 3 GS kullandım. wave çok şık ve dokunmatiği çok güzel. İphone çok daha mükemmel bir dokunmatiğe sahip...

quote:

quote:

Kralımız ŞU Devirde APPLE

• fakat şu var ki retina ekran sistemini lg buldu geliştirdi ve apple a sattı yani lg yi de bu konuda küçümsememek lazım
  • quote:

fakat şu var ki retina ekran sistemini lg buldu geliştirdi ve apple a sattı yani lg yi de bu konuda küçümsememek lazım

Ben hiç LG kullanmadım... ama pekte sevmiyorum.. arkadaşların kullandıklarıına bakarak söylüyorum... Ama şunuda söyliyim.. APPLE işini biliyo
  • quote:

quote:

fakat şu var ki retina ekran sistemini lg buldu geliştirdi ve apple a sattı yani lg yi de bu konuda küçümsememek lazım

Ben hiç LG kullanmadım... ama pekte sevmiyorum.. arkadaşların kullandıklarıına bakarak söylüyorum... Ama şunuda söyliyim.. APPLE işini biliyo

ona kesinlikle şüphem yok ama lgnin bazı modellerini inceledim fiyatı 900 ve üstü olan modellerin dokunmatiği iphone ile yarşır türden
  • quote:

quote:

quote:

ona kesinlikle şüphem yok ama lgnin bazı modellerini inceledim fiyatı 900 ve üstü olan modellerin dokunmatiği iphone ile yarşır türden

O zaman tartışılır usta ama ben Apple dan vaz geçmem... adamlar yakında uzay çağı telefonlar çıkarıcaklar böyle giderse.. her sene %50 den fazla gelişme gösteriyolar...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.