Şimdi Ara

Arkadaşlar Acil SAKİNLEŞMEM lazım kendimi çok kötü hisediyorum ne önerirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Psikolojik sorunlarım var su an bunun yüzünden nefes darlığı ve çarpıntı tarzı bir şey hissediyorum . Hastaneye gittim bir şey yok dediler ne yapmalıyım nasıl rahatlarım uyuyamıyorum

Arkadaşlar merhaba. Dün gece 4 te konu açmştım yaş 18

http://forum.donanimhaber.com/m_93422042/f_//tm.htm#93422042

acile gittim. Ekg çektiler şeker tansiyon ölçtüler normalmiş psikolojik dediler yolladılar eve .

Gece 6 bucuga kadar uyuyamadım sonra 6 bucuktauyudum sabah saat 8 e 10 geçe kalktım. (daha uyumadım)

Heyecandan kalktım kalbim sanki çok hızlı atıyordu (ama atmıyormuş ) başımda dönüyordu ok birde nefes almada güçlük çekiyordum az. DEvlet hastanesine gittim hemen dahiliyeye anlattım. Uyuşturucu vs alıyormusun dedi yok dedim almıyorum çünkü neyse ben ciddi birşey sanmıyorum dedi hormonlarla alakalı olabilir belki (guatrdan şüphelendi) neyse kan testi ekg verdiler tabi bunlar yarın açıklanıcak.

ORdan psikoloji bölümüne gitim. Psikolojim bozuk beyler bende garip şeyler var zaten bu sorun ilk şöyle çıktı insan nefes alır ya mesela ama farkında olmazsın , ben nefes aldıgımın farkına varınca yani kendim kontrol etmeye başlayınca baya sürdü 5 dk kendim kontrol ettim sonra birden korku bastı ömür boyu böylemi olucam vs hoop girdi bi heyecan sonra bu haldeyim tam 14 15 sattir kalbim küt küt atıyor nefes zor alıyorum

Psikolojide sıra beklerken yine geldi baya kalbim hızla atmaya basladı başım çok dönüyordu hoop ordan Devlet hastanesinin aicline (ilk acil degil) ekg yaptılar bir de sakinleştirici ine yaptılar yine oksijene girdim (bunar saat 1.5 2 gibiydi) ordan çıktım bir şeyin yok dediler eve geldim

Yine aynı haldeyim çok kötü değilim ama sanki sınava vs giricem ama alakası yok sınavlar geçeli yıl oldu su an rahatım. Ne yapabilirim nasıl sakinleşicem nasıl rahatlıcam aksama yine uyuyamam ben böye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qiqi -- 19 Haziran 2014; 17:12:39 >

• çok geçmiş olsun da, yazını okuduğumdan beri nefesimi kontrol ediyorum sağol ban.gif
  • up su n sanki sınava girecek gibi heyecanlıyım
  • up
  • Okuyamadim ama saglik ile ilgili problem var sanirim gecmis olsun kafana takma cik disari gez dolas eglen kafani dagit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen Psikolojik. Biri sağlam dövsün seni , birşeyin kalmaz

• Kesin cozumu soyleyeyim kardesim.Yesillikler icinde köyün veya sessiz sakin kafa dinleyebilecegin bir yer varsa kesinlikle git bir gunde gecicek.Aynisi abime oldu yolladik koye gitti geldi rahatladi adam.Uzaklasman lazim sehir hayatindan azcik

• İlaç harici sakinleştirici bitki çayları alabilirsin , sarı kantaron çayı , melisa çayı , kedi otu kökü çayı gibi

• Yaziyi okurken tum belirtileri hissettim bi anda kendimde banada bulastirdin

• Buz gibi bir dus al icinin titredigini hisset ve muzik dinle :)

• okudum banada oldu

• Kafa dagitici seylere yonelmelisin.baliga git arkadaslarinla piknik yap degisik hobilere basla havali tufek al hedef vur rc araba al pistlere git evden yalnizliktan pc den bir sure uzak tut kendini

• pipi suyu iç

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.