Şimdi Ara

arkadaşlar acil ryzen 1700 için tavsiye alabilirmiyim 750 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kafam çok karıştı msı x370 gaming plus karar vermiştim şimdi , MSI X370 GAMING PRO Anakart , MSI X370 SLI PLUS Anakart ve MSI X370 SLI PLUS Anakart bunlar arasında kaldım birde asusu rpime x370 var siz olsanız ne yapardınız ben gaming plusta aynı işi yapıyor hemde ucuz diye onu seçtim değiştireyim mi

• BU akşam alacağım ne diyorsunuz arkadaşalar.?LÜtfen tavsiye verrimisiniz?
  • msı x370 gaming pro carbon al normal gaming pro değil sonunda carbon olsun çok geniş ram listesine sahip
  • Asrock X370 Gaming K4
    Asus Prime X370 Pro

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MSI X370 gaming plus anakartı aldım arkadaşlar herkese teşekürler.
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    RAM olarak ne aldınız? sorunsuz çalışıyor mu anakart kurulumdan sonra?
  • Biosu günceleyimce 3000 MHz'de çalıştı yani 2998 MHz yazdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi ki gaming pro carbon almamışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakPasa

İyi ki gaming pro carbon almamışsın.

Az daha alıyordum hocam neden almadım ki açıklarsan sevinirim

bios güncellemede kartı gitmişte arkadaşın ondan

• Overclockmanyagı O kullanıcısına yanıt
    Off ucuz yırtık o zaman

• Overclockmanyagı O kullanıcısına yanıt
    ne alakası var hocam her anakartta olabilir o bende carbon 4 kere bios güncelledim hiç bir sorun olmadı son güncellemede xmp1 le 3200 mhz direk ulaştım uğraşmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Off ucuz yırtık o zaman

Hocam sadece biosdan değil. Tamam windows üzerinden bios güncelleme olayı msi da oturmamış olabilir. Burada benim de hatam var ancak, İade için anakartı söktüğüm sırada işlemcinin wraith spire fanla birlikte elime gelmesi kabul edilebilir bir durum değil. İşlemci yuvasının ayağını kaldırmadan işlemciyi nasıl bana verebiliyor ?. Sonuçta o ayak işlemciyi tutuyor. Ben yıllardır bu iş içindeyim. İlk defa bir anakartın bu şekilde işlemci tutmadığını gördüm.
  • bugün bende vatandan ryzen 1600 + asus crosshair vı hero + GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200MHz CL16 aldım.vatanda bios güncellemesi yaptılar ramler 3200 de stabil çalıştı.Asus anakartta mağzaya özel indirim vardı ellerinde 3 tane kalmış diye 1.159 TL den 795 TL ye düştü.ankara söğütözü mağzasında 1 tane anakart kaldı almak istiyen olursa haber veriyim dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxasparagasxxx

bugün bende vatandan ryzen 1600 + asus crosshair vı hero + GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200MHz CL16 aldım.vatanda bios güncellemesi yaptılar ramler 3200 de stabil çalıştı.Asus anakartta mağzaya özel indirim vardı ellerinde 3 tane kalmış diye 1.159 TL den 795 TL ye düştü.ankara söğütözü mağzasında 1 tane anakart kaldı almak istiyen olursa haber veriyim dedim.

hocam çok iyi fiyata almışsın x370 anakart ise çok şanslısın ya hayırlı olsun ramin seçiminde çok güzel olmuş ben 3000 mhz dual 15 aldım 3200 mhz mi alayım diye karar verememiştim çoğu kullanıcı da 3200 mhz görüyorum iyi seçim yapmışsın.vatanda Fiyatı şuan 1159tl anakartın şuan . Nasıl böyle bir şey yapmışlar çok ilginç....
    valla gigabyte ab350m gaming 3 almak için gittim ordaki çalışan bir arkadaş asus crosshair vı hero (x370) dan 3 tane kaldı fiyatı 795 tl ye indi mağza kampanyası diyince onu almaya karar verdim.Şans oldu.bende anakartı almadıysan haberin olsun diye yazdım ama yetişemedim almışsın galiba.sanada hayırlı olsun hocam.
  • xxxasparagasxxx X kullanıcısına yanıt
    Süper fiyata bulmuşsunuz hocam. AM4 platformunun en iyi anakartı C6H. Hayırlı olsun.

Tam da Ankaradan ayrılacağım günü buldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.