Şimdi Ara

Arkadaşlar acil hastalık yardım babam yatağında sancıdan bağırıyor.!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
110
Cevap
3
Favori
35.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
206 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşlerim babamın dün akşam 6 da karın ağrısı başladı ishal filan olmuyor karın bölgesinden belinede vuran bi ağrısı var.Acil doktorları tomografi kan idrar testi vs herşey yapıldı hiçbişey çıkmıyor 3 tane ağrı kesicili serum vurdular oda sarhoş gibi yaptı fakat ağrısını dindirmedi midede taş vs hiçbişe görünmüyor dörtyol hatayda yaşıyoruz ağrıdan yatağında bağırıyor babam, daha önce böyle bi hastalık geçirmiş olan varsa veya yakınlarından bize ne yapabileceğimizi söyleyebilir mi? hiçbişe yapamıyoruz..herkes çaresiz kaldı.eğer telefonla ulaşmak isterseniz 0542 361 93 54 yusuf,muhammed.

• İlginiz için hepinize teşekkür ediyorum.Şimdi hastaneden tekrar döndük.Bugün yeni bi acil doktoru mesaideydi dünkü sonuçları gösterdik safra kesesinde sıkıntı olduğunu söyledi yine bi serum ve bir iğne vuruldu ilaç yazıldı, şuanda fazla şikayet etmiyor sancısını.Sıkıntı devam ederse iskenderun palmiye hastanesine götürücez.Allah hepinizden razı olsun.
  • Geçmiş olsun, o hastaneden bir şey çıkmaz, fazla ümit bağlama
  • Bağırsak problemi olabilir mi acaba, geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah.
  • Apandisit,böbrek taşı, pankreatit, kolesistit falan değilse mezenter arter iskemisidir belki, geçmiş olsun
  • Uplayalım
  • Uplayalim bi doktor görsün bari de bir yol söylesin inşallah.
  • jokerzalim J kullanıcısına yanıt
    Orada bir sürü doktor var zaten, tahlilleri temiz çıkmış, doktor çıksa ne diyecek
  • wearesorryserver kullanıcısına yanıt
    Telefonla arayabilir, doktor önerebilir, böyle durumlarda şu testlerde yapılsa iyi olabilir diyebilir vs. o açıdan düşündüm.
  • jokerzalim J kullanıcısına yanıt
    O işler öyle olmuyor maalesef, doktor kanser teşhisi koysa, diğer sağlık personeli yok bu kanser değil derse o zaman bak gör noluyor Kimse işine karışılmasını istemiyor. Akıl veremezsin.

Edit: başka doktor çıkar yine yorumlarını belirtir ama o da aynısını söyler, tahliller temiz, hani detaylı ağrıyı tarif etse yine ön teşhis ben de koyarım da hani koskoca hastanede kimse görmüyor mu orası da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wearesorryserver -- 10 Ağustos 2019; 15:47:31 >
  • Asiri kabizlik olabilir mi acaba

Bana bir kere cocukken olmustu karnımda resmen tas var gibiydi acile gidip ilacla atmistim

Ama olsa doktor anlardi herhalde

Neyse gecmis olsun uplamis olayım
  • O kadar ağrı hiç iyi değil. İyi bir doktor bulun bence.
  • İlginiz için hepinize teşekkür ediyorum.Şimdi hastaneden tekrar döndük.Bugün yeni bi acil doktoru mesaideydi dünkü sonuçları gösterdik safra kesesinde sıkıntı olduğunu söyledi yine bi serum ve bir iğne vuruldu ilaç yazıldı, şuanda fazla şikayet etmiyor sancısını.Sıkıntı devam ederse iskenderun palmiye hastanesine götürücez.Allah hepinizden razı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gardanadam -- 10 Ağustos 2019; 21:38:7 >
  • Bayramdan sonrada dahiliye bölümüne gidilecek.
  • böyle çözülemeyen durumlarda her zaman ÜNİVERSITE ARAŞTİRMA HASTANELERINE gitmekte fayda var çünkü iştişare usulu çalışır ve teşhiş koyamıyorsa bir üstüne danışır doçenti çagırır o bulamadıysa profesör gelir .
    Bilginiz olsun
  • up up , geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah
  • up
  • Cok gecmis olsun, aylar once validem'de de ayni sikintiyi yasadik. Bizimki beline, sirtina sa vuruyordu ve kusturuyordu, yerinden kalkamiyordu. Iltihapli safra kesesi taşları ve camurlari vardi ultrason'da belli oldu. Riskli bir ameliyat atlatti açık olarak, cok sukur simdi iyi. Erteletmeden ameliyatini olsun ve dikkat edin, iltihap varsa mutlaka antibiyotik tedavisi olsun. Igne ve sonra ilac. Iltihap kurumadan ameliyat ettirmeyin.
  • Allah acil şifalar versin. Hastalık konusunda bilgim yok ancak Malatya taraflarındaki hastenelere gidin biran önce.
  • büyük ihtimal apandist patladı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.