DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
arkadaşlar acil fikirlerinize ihtiyacım var bmw 316i hakkında
18
Cevap
0
Favori
10.144
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> arkadaşlar acil fikirlerinize ihtiyacım var bmw 316i hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      179 Mesaj
      11 Ekim 2008 11:24:15 Konu Sahibi
      arkadaşlar bugun karar vermek zorundayım 2006 bmw 316i mi yoksa 2006 passat mı arasında kararsız kaldım. sizce hangisini almalıyım. İç dizayn olarak passat serileri mükemmel ama performans ve yol tutuşu açısından nasıl passatı bilemiyorum yardımcı olusanız sevinirim. passatın motor seçeneginde karar vermedim fikirlerinizi bekliyorum....

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Yüzbaşı
      377 Mesaj
      12 Ekim 2008 02:09:16
      quote:

Orjinalden alıntı: german

arkadaşlar bugun karar vermek zorundayım 2006 bmw 316i mi yoksa 2006 passat mı arasında kararsız kaldım. sizce hangisini almalıyım. İç dizayn olarak passat serileri mükemmel ama performans ve yol tutuşu açısından nasıl passatı bilemiyorum yardımcı olusanız sevinirim. passatın motor seçeneginde karar vermedim fikirlerinizi bekliyorum....

Performans, yol tutuş , dış tasarım , iç tasarım , prestij konularında bmw 3 passattan önde. Passatlarda 2006 modellerinde 1.6fsi motor var bahsettiginiz bmw 3.16 ya rakip olarak. beygir güçleri iki markadada aynıdır 115hp. Bmw alın derim ben.

|
      |

• Yarbay
      4031 Mesaj
      12 Ekim 2008 02:24:40
      Nasıl yani E90 alabilecek paranız var ama Passatla ikisi arasında mı kalıyorsunuz hala anlayamadım

|
      |

2016 Ford Focus 1.5 tdci powershift
      powered by taşıtmatik
    • Yarbay
      2115 Mesaj
      12 Ekim 2008 03:03:30
      quote:

Orjinalden alıntı: atiyba

Nasıl yani E90 alabilecek paranız var ama Passatla ikisi arasında mı kalıyorsunuz hala anlayamadım

Forumun havasından olsa gerek

Ulan ciddi ciddi passat ile 3 serisi arasında kalanlar var, Vw'e helal olsun

|
      |

• Yarbay
      10337 Mesaj
      12 Ekim 2008 03:38:48
      quote:

Orjinalden alıntı: atiyba

Bende anlamadım nedense :)

Over gizliden gizliye insanlara PM ile vwyimi aşılıyor ne yapıyor

|
      |

• Teğmen
      179 Mesaj
      12 Ekim 2008 10:30:28 Konu Sahibi
      evet arkdaaşlar teşekkür ediyorum ve bmw almaya karar verdim herkese ilgisinden dolayı teşekkür ederim...

|
      |

• Yarbay
      5791 Mesaj
      12 Ekim 2008 10:36:02
      quote:

evet arkdaaşlar teşekkür ediyorum ve bmw almaya karar verdim herkese ilgisinden dolayı teşekkür ederim...

Büyük forum'uz arkadaşı 1 günde ikna ettik

Millet aylarca sürünüyor burada ne alsam diye

|
      |
    • Yarbay
      6345 Mesaj
      12 Ekim 2008 10:38:57
      Bende 2 hafta kadar once 2007 model elma ile 2007 model armut arasinda kaldim topic actim

Arkadasim yaz arabalar su renk su dolulukta suyuncu sahiplerinden su durumda

Sunun kazasi bunun busu war bu bu para buda bu para yaz bari

Yasini isini durumunu yaz bari de bizde anlayalim

Keza zaten araba almadan 1 gun once neden geliyorsunki foruma 1 hafta once gel

3 saat sonra araba alicam hangisini alim ? Sorma arkadasim bize, yumurta kapiya gelene kadar yat sen sonra sana jet cevap yazalim

Ayrica passatin motor seceneklerine [ki bu ne demekse] karar wermediysen modeline nasil karar werdin ?

2006 1.6 passat ile 2.0 tdi arasinda nerdeyse bir golf iv parasi war ya

Hayir sizinle ayni trafige cikiyoruz, sonra tekin hissetmiyorum kendimi

|
      |

[drahte1905 | Cennetlik Zebani] love me or hate me, i promise it won't make me or break me.[/right]
    • Teğmen
      179 Mesaj
      12 Ekim 2008 11:22:28 Konu Sahibi
      arkdaşım sen bunu sanırım sadece msj yazmak için yazdın sanırım. yumurtanın biyere dayandıgı yok ben zaten bir bmw kullanıcısıyım passat hakkında bilgisi olan arkdaşlar varsa bilgi almak için yazdım sadece bu arada Hayir sizinle ayni trafige cikiyoruz, sonra tekin hissetmiyorum kendimi bu cümlende çok komik 2 araba arasında ki farkı sadece kullananlar bilir ben buraya o yüzde topic açtım dergilerde yazan verilere göre hareket etmek istemiedimden ayrıca nasıl araba kullandıgımı nerde biliyosun da tekin hissetmiyorsun kendini passatın özeliklerini bileemk yada nasıl bir araba oldugunu bilmemek şöförlüğünün zayır oldugunumu nitelendirypr. gerçi her forumda senin gibi aradan çıkar o yüzden bu tartışmayı büyütmüyrum aklımda ufak tefek sorular vardı passat için onları arkdaşlar sayesinde çözülüyo.

|
      |

• Teğmen
      140 Mesaj
      12 Ekim 2008 17:51:04
      quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

Bende 2 hafta kadar once 2007 model elma ile 2007 model armut arasinda kaldim topic actim

Arkadasim yaz arabalar su renk su dolulukta suyuncu sahiplerinden su durumda

Sunun kazasi bunun busu war bu bu para buda bu para yaz bari

Yasini isini durumunu yaz bari de bizde anlayalim

Keza zaten araba almadan 1 gun once neden geliyorsunki foruma 1 hafta once gel

3 saat sonra araba alicam hangisini alim ? Sorma arkadasim bize, yumurta kapiya gelene kadar yat sen sonra sana jet cevap yazalim

Ayrica passatin motor seceneklerine [ki bu ne demekse] karar wermediysen modeline nasil karar werdin ?

2006 1.6 passat ile 2.0 tdi arasinda nerdeyse bir golf iv parasi war ya

Hayir sizinle ayni trafige cikiyoruz, sonra tekin hissetmiyorum kendimi

valla bence de passat lafi biraz havada kalmış,bmw 316i ok ama passatın kac tane modeli var,hani en azindan motor hacmini söylesen performans değerlendirmesi yapardık

|
      |

There is no guarantee that you will live to see another day
    • Yarbay
      6345 Mesaj
      12 Ekim 2008 21:13:59
      quote:

arkdaşım sen bunu sanırım sadece msj yazmak için yazdın sanırım. yumurtanın biyere dayandıgı yok ben zaten bir bmw kullanıcısıyım passat hakkında bilgisi olan arkdaşlar varsa bilgi almak için yazdım sadece bu arada Hayir sizinle ayni trafige cikiyoruz, sonra tekin hissetmiyorum kendimi bu cümlende çok komik 2 araba arasında ki farkı sadece kullananlar bilir ben buraya o yüzde topic açtım dergilerde yazan verilere göre hareket etmek istemiedimden ayrıca nasıl araba kullandıgımı nerde biliyosun da tekin hissetmiyorsun kendini passatın özeliklerini bileemk yada nasıl bir araba oldugunu bilmemek şöförlüğünün zayır oldugunumu nitelendirypr. gerçi her forumda senin gibi aradan çıkar o yüzden bu tartışmayı büyütmüyrum aklımda ufak tefek sorular vardı passat için onları arkdaşlar sayesinde çözülüyo.

Sen bu mesaji mesaj atmak icin yazmadin mi ? Mesajlari yazmak icin yazmiyormuyuz

Bunun adina yalan dolan denir `alicam` niye diyorsun ozaman yaz 3.16 im war passat mi iyi benim aracim mi arkadaslar yaz

Sizinle ayni trafige cikinca tekin hissetmiyorum cunku bakin guvenilir biri degilsiniz yaptigini cok sacma cocuk isi 3.16 sizin mi babanizin mi ?

Siz bu forumu ne saniyorsunuz ya sizin topicinize yazi yazanlardan hangisi passat yada 3.16 kullanmis sizce 1 kisi ? 2 kisi ?

Forumun %70 si liseli cocuk ya arabayi kullanmadan yorum yazandan tut araba alicam diye yalan topic acana kadar adam war burada

|
      |

[drahte1905 | Cennetlik Zebani] love me or hate me, i promise it won't make me or break me.[/right]
    • Yüzbaşı
      306 Mesaj
      13 Ekim 2008 16:04:43
      quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

Alıntıları Göster

Sen bu mesaji mesaj atmak icin yazmadin mi ? Mesajlari yazmak icin yazmiyormuyuz

Bunun adina yalan dolan denir `alicam` niye diyorsun ozaman yaz 3.16 im war passat mi iyi benim aracim mi arkadaslar yaz

Sizinle ayni trafige cikinca tekin hissetmiyorum cunku bakin guvenilir biri degilsiniz yaptigini cok sacma cocuk isi 3.16 sizin mi babanizin mi ?

Siz bu forumu ne saniyorsunuz ya sizin topicinize yazi yazanlardan hangisi passat yada 3.16 kullanmis sizce 1 kisi ? 2 kisi ?

Forumun %70 si liseli cocuk ya arabayi kullanmadan yorum yazandan tut araba alicam diye yalan topic acana kadar adam war burada

+1

|
      |

2011 SPORTAGE 1.6 GDI BEYAZ

• Yüzbaşı
      787 Mesaj
      13 Ekim 2008 16:10:45
      @german

2006 bmw 3.16i.

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Ekim 2008 16:21:34
      Sn TANER GÖDE konu ile ilgili açıklama için topice bekleniyorsunuz

|
      |

Bayerische Motoren Werke AG
    • Yarbay
      8204 Mesaj
      13 Ekim 2008 18:05:35
      quote:

Orjinalden alıntı: Ceramony

Sn TANER GÖDE konu ile ilgili açıklama için topice bekleniyorsunuz

bu topiğin konusu onu bile aşar.

bmw nere vw nere

|
      |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Ekim 2008 09:39:25
      quote:

Orjinalden alıntı: 19can84

Alıntıları Göster

bu topiğin konusu onu bile aşar.

bmw nere vw nere

Gelmemişmi daha

|
      |

Bayerische Motoren Werke AG
    • Emekli Yönetici
      5868 Mesaj
      14 Ekim 2008 12:05:07
      gerçekten bilgi almak isteyenleri de mundar ettiniz

Gerçi esas soruya cevap vereyim diye bir hışımla başladım ama cevap verecek soruyu tam benimseyemedim

Passat mı 3.16 mı diye soruyorsan;

Passat 1,6 ise, tabiki 316.
      Passat 2.0 TDI ise, hele de DSG ise tabi ki Passat.
      Otomatik isteniyorsa tabi ki Passat çünkü 316 da otomatik bulunmuyor.
      Geniş iç hacim isteniyorsa tabi ki Passat çünkü 316 daha küçük.
      Yol tutuş konusunda çok uzak ara olmasa da BMW daha iyidir.

Ama 316 yerine Passat bilgisi edinmek istiyorsan aslında VW ana başlığı altında bir sürü topic mevcut, Passata özel 100 lerce sayfalık konular var(eskisi ve yenisi toplamda)

|
      |

• Binbaşı
      1591 Mesaj
      14 Mart 2010 17:28:19
      316i feci dayı

|
      |
    • Yüzbaşı
      890 Mesaj
      14 Mart 2010 22:21:37
      quote:

Orijinalden alıntı: caligula

316i feci dayı

konu hort be dayıı. ne yaptın sen kaç senelik konuyu hortlatmışsın biraz dikkat diorum.

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.