Şimdi Ara

Arkadaşlar 13000 liraya kadar Araç Önerileriniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: INOVASYON

quote:

Orijinalden alıntı: guide25

Öncelikle herkese merhabalar;

İlk aracımı alacağım ve çok kararsızım. Günlerdir ikinci el otomobil satan sitelerle yatıp kalkıyorum. Her baktığımda kafam daha da karışıyor. Boya takıntım felan yok. Sonuc itibariyle bu fiyata 15,20 yaşında araba olacaktır. 20 yaşındaki arabanında istanbul şartlarında orjinal kalması çok zordur. Araba bakarken;

* Klima
    * Hava yastığı ( Mümkünse 2 adet)
    * Ya dizel yada direk Lpg ( Benzin alıp 1,2 lira masraf etmeye gerek yok)
    * Kesinlikle Sedan olacak
    * Parçası bol olacak
    * Parçası çok ucuk fiyatlarda olmayacak.

Ben biniciyim araç temiz olursa senelerce binmeyi planlıyorum. Hani Piyasası var diye sizden ricam kuş serisi önermeyiniz

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

1997 model ve üzeri TEMPRA senin işini fazlasıyla görür. 1997 model öncesine bakma.

97 model Temiz olanları 12.000'e çok var.

Hocam 97 öncesi tempra neden bakmayalım ben de tempra düşünüyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: -epica-

quote:

quote:

Öncelikle herkese merhabalar;

İlk aracımı alacağım ve çok kararsızım. Günlerdir ikinci el otomobil satan sitelerle yatıp kalkıyorum. Her baktığımda kafam daha da karışıyor. Boya takıntım felan yok. Sonuc itibariyle bu fiyata 15,20 yaşında araba olacaktır. 20 yaşındaki arabanında istanbul şartlarında orjinal kalması çok zordur. Araba bakarken;

* Klima
    * Hava yastığı ( Mümkünse 2 adet)
    * Ya dizel yada direk Lpg ( Benzin alıp 1,2 lira masraf etmeye gerek yok)
    * Kesinlikle Sedan olacak
    * Parçası bol olacak
    * Parçası çok ucuk fiyatlarda olmayacak.

Ben biniciyim araç temiz olursa senelerce binmeyi planlıyorum. Hani Piyasası var diye sizden ricam kuş serisi önermeyiniz

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

1997 model ve üzeri TEMPRA senin işini fazlasıyla görür. 1997 model öncesine bakma.

97 model Temiz olanları 12.000'e çok var.

Hocam 97 öncesi tempra neden bakmayalım ben de tempra düşünüyorum da

Temiz bulursan bak ama temiz çıkmıyor.

2000cc almak istemeyenler için 1600cc'de MPI motor ve manuel klima faktörü var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolojici

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jeolojici

Hayallerinizi yıkmak istemem ama 13 bin liraya klimalı ve çift hava yastikli sedan temiz bir araba bulamazsınız.

Bu konuda galiba citroen xsaralar beni tatmin edecek. İstediğim bir çok özelliği bu araba karşılıyor gibi

Sedan demissiniz hocam xsara sedan degilki

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-temiz-bakimli-citroen-xsara-258839327/detay

Evet şimdi dikkat ettim bende bazıları sedan die kaydetmiş kafamda ole kalmış. şimdi buna ne denir ki 206 da hatchback buda hatchback , 5 kapılı araç desem 206 ve türevleri de 5 kapı :) Yani açıkcası arka tarafı ole clio yada 206 gibi olsun istemiyorum diyeyim :)

• Abi bulursan klimalı europa al geç derim. Kliması çok başarılı çalışır ama hava yastığı abs vs bekleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

Abi bulursan klimalı europa al geç derim. Kliması çok başarılı çalışır ama hava yastığı abs vs bekleme

europa nedir ya!

tempra konforuyla europaya bin basar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanemayaz

Rover Marka araçlar bu fiyatlara alabileceğin kaliteli araçlardır hocam

hocam o araba benim kanayan yaramdır Bayılıyorum ama kime sorduysam nereyi araştırdıysam bir tanesi de al dememiş. Parça yok bulsan da çok pahalı diyorlar. Ustası yok diyorlar. rover ve saab benim hayal arabalarım. Çok zengin olursam zevk için alıp yurtdışında toplatır zevk için binerim yanii o derece

• quote:

Abi bulursan klimalı europa al geç derim. Kliması çok başarılı çalışır ama hava yastığı abs vs bekleme

Europalar agırlıklı olarak 1.9 motorları var. 19 motorlar içinde çok hayırlı konuşmuyolar. 1.4 motor daha iyi diyolar ama ona da fazla denk gelmedim. Bide en iyi serisi galiba beymen club olanlarıymış
  • quote:

quote:

Europalar agırlıklı olarak 1.9 motorları var. 19 motorlar içinde çok hayırlı konuşmuyolar. 1.4 motor daha iyi diyolar ama ona da fazla denk gelmedim. Bide en iyi serisi galiba beymen club olanlarıymış

1.4 de tutulmaz, 1.6 olanları diğerlerine göre iyidir ama kralı gelse tempranın yanından geçemez.

beymen club olanlarda sadece döşeme farkı vardı ama şimdi o döşemeden eser kalmamıştır :)
  • quote:

quote:

quote:

1.4 de tutulmaz, 1.6 olanları diğerlerine göre iyidir ama kralı gelse tempranın yanından geçemez.

beymen club olanlarda sadece döşeme farkı vardı ama şimdi o döşemeden eser kalmamıştır :)

http://www.sahibinden.com/fiat-tempra-1.6?a5_min=1997&sorting=price_asc&address_country=1

ie slx mi sx mi. Çok detay var yaaa :(

• guide25 G kullanıcısına yanıt
    Corona'lara bir bakın derim o zaman.

• quote:

quote:

quote:

1.9 sakın uzak dur hiç tutulmaz kimse almak istemez. 1.4 alırsan performans tatmin etmez. En tutulanlar 1.6 larıdır. Karbüratör enjeksiyon farketmez. 1.6 olsun yeter. 1.6 lar ayrıca 1.4 lere göre donanımlıdır. Ben şöyle söyliyim. 1.6 rt karbüratörlü 110.000 kmdeki europa'yı 13 e aldım tabi ben şuan satsam 14.500 den aşağı vermem ekstrası çok en basitinden sunroof var . suan 137.500 kmde masraf etmedim yolda da bırakmadı. 11-11.500 e bulursan 1.000 tl bakımına ayır. Mutlaka .

• hocam zaten almazsın ama biri aklına girer palio al derse kesinlikle alma
  • Ctroen xsara 2001 2002 model bulunabilir benim eski aracın lpg uyumunu bilmiyorum ama lpgsiz 30krs yakıyordum 1.6 motor :) yakıtı iyidir parçası ucuz ve boldur tipide diğer araçlara nazaran daha iyidir bende fıstık yeşili vardı 5 yıl kullandım gecen yıl sattım tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: riskoflife27

Ctroen xsara 2001 2002 model bulunabilir benim eski aracın lpg uyumunu bilmiyorum ama lpgsiz 30krs yakıyordum 1.6 motor :) yakıtı iyidir parçası ucuz ve boldur tipide diğer araçlara nazaran daha iyidir bende fıstık yeşili vardı 5 yıl kullandım gecen yıl sattım tavsiye ederim

Parça bulunabilirliği nasıldır. Araç cidden çok hoşuma gidiyor. Fiyat aralığındaki diğer araçlara kıyasla daha dolu ve tasarımı daha modern
  • 4 lastik 1 direksiyondan ibaret arabalara o para isteniyor zaten. üstüne ekstra olarak klima hava yastıklı sağlam araç bulunmaz, çok çok zor...
  • Temiz honda civic

Opel astra bulamazsin o fiyata.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: riskoflife27

Ctroen xsara 2001 2002 model bulunabilir benim eski aracın lpg uyumunu bilmiyorum ama lpgsiz 30krs yakıyordum 1.6 motor :) yakıtı iyidir parçası ucuz ve boldur tipide diğer araçlara nazaran daha iyidir bende fıstık yeşili vardı 5 yıl kullandım gecen yıl sattım tavsiye ederim

Parça bulunabilirliği nasıldır. Araç cidden çok hoşuma gidiyor. Fiyat aralığındaki diğer araçlara kıyasla daha dolu ve tasarımı daha modern

Motor olarak peugeot ile ortak üretim o konuda hic bir sıkıntı yaşamazsın diğer parçalarda hiç sıkıntı yaşamadım sadece vites topuzum çatlamıştı orijinalini bulamadım Gaziantepte anakaradan sipariş etmiştim internetten aldım fakat diğer konularda herhangi bir sıkıntı yaşamadım yazdığınız araçlar içinde en dolusu bu araç ve de görsel olarak en iyisi diyebiliriz iyi bi exper ile alırsanız Üzmez sizi ben 5 yıl bindim yağını suyunu hic eksik etmedim temiz baktım beni hic yolda bırakmadı

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.