Şimdi Ara

Arkadaşla tartışma sizce ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bizim bir arkadas var 12.sınıfa gidiyor sayısal. ve ygs puanı hep 330-350 civarı geli gidiyor en fazla bu kadar oluyor herhalde ygsde bilmiyorum :D ama lyssi daha iyi mat olsun fen olsun. şimdi diyor ki ben ygsden düşük alsam lysde çekerim diyor bende yapamazsın diyorum. söyle bir hesap yaptım. Mesela;
    ygs1 : 350 puan alsa sıralamasıda 100 bin falan oluyor fizik geo biyo ve kimyada 20 net matta ise 38 net yapınca bu puanı 375 lere ve sıralamayı da 33 binlere çekiyor hamda ? sizce böyle birşey olur mu ben ihtimal vermiyorum bu yüzden tartışdık konu üzerinde

• Bence bu donemde kimseye yapamazsin, edemezsin deme. Kan çıkar kan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Arkadaşla tartışma sizce ??
  • bilmiyorum hocam :D yukarıda yazdıgım netler o kadar zor değil biraz kasmayla yapılabilir netler hesaplamaya göre 100kdan 30kya geliyorsun o yüzden dedim :D
  • ben aslında daha yüksek netlerle o rakamlara çekildiğini sanıyordum o yüzden
  • Olur kardeşim arkadasım geçen sene 90 binden 30 bine çekti. Yaw bak kkaç senedir ÖSYM kurumu knkam oldu artık bu sene şu sene o sene farkı yok. Her sene yapılır. Ve arkadasın yapabilir

• Bu seneki şartları değiştirecek geometri faktörü de çok etkili olacak diye düşünüyorum.Arkadaşınız geometriyi iyi yapıyorsa çok daha fantastik şeyler çıkarabilir.
  • white.tiger W kullanıcısına yanıt
    şimdi arkadas da damlar foruma daha bugün oldu olay :D kaç netlerle çekmişti biliyor musunuz
  • Nicksiz Tavuk kullanıcısına yanıt
    kankamın geosu mattan bile iyi öyle diyim yani üçgende falan nerde ne olacagını iyi görüyor ona yaradı bu sistem :D
  • Yapılmayacak şey değil 100kdan 33k ya ama cok cok cok zor. Ayrıca 20+yapacağının garantisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speedyfreeder

kankamın geosu mattan bile iyi öyle diyim yani üçgende falan nerde ne olacagını iyi görüyor ona yaradı bu sistem :D

Arkadaşınız 30k civarı hedefliyorsa, LYS ile rahat oralara çeker.Ama YGS bana kalırsa ilk 10-15k bu civara çekmek isteyen kişiler için önemli.Bu sıralamalar için YGS daha önemli hale geliyor.
  • Speedyfreeder kullanıcısına yanıt
    Ama ben tamamen soyut konuştum. Çeker ama net hesabı yapmak çok saçma. Sorular nasıl gelir herkes nasıl yapar ? ygs LYS net sınavı değil sıralama sınavı net hesabı yapması saçma. onunda bunu bilmesi lazım

Hocam mat 40 kimya 25 fizik 10 biyoloji 20 geoda 15 falandı. Mf3 için dedim ben bide tam emin değilim mat ve Kimya dışında

• tabi haklısınız da geçen gün lysye yönelik bölüm denemesi çözdü mat 32 geo 16 geldi fenleri hatırlamıyorum :D yani bilmiyorum 100 den 30lara çekebilir mi bazıları imkansız diyor bazıları olabilir falan filan
  • Çekilir hocam. Benim de hedefim o yönde.

• Speedyfreeder kullanıcısına yanıt
    İşte herkes bişey der hocam dediğin gibi. Çalışan alır boşver

• Boş muhabbetler. Ygs bi gelsin kimler nerelere çekicek kimler ne kadar düşürücek çok şaşırtmalar olucak

• aynen hocam dediğiniz gibi ygs geçsinde ben sadece merak etimiştim tartışma konusu olunca
  • 1 up çekelim
  • Kim ne yaparsa yapsin. Sinav donemi bunlarla ugrasilirmi.

• Hocam yapar veya yapamaz bilmem ama sizin yaptığınız iyi değil bence. Arkadaşınıza daha çok moral, motivasyon vermek gerekirken yapamazsın demek kötü etkiler yaratır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.