Şimdi Ara

Arkadaşıyla iddiaya girdi bir günde 64 erkekle yattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almanya'nın Köln kentinde kız arkadaşıyla iddiaya giren 19 yaşındaki Alman kızı Nathalie, bir günde 64 erkekle yatarak iddiayı kazandı.

Dortmund’ta meslek koleji öğrencisi olan ve seks yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Nathalie, 29 yaşındaki kız arkadaşı Tine ile ‘Bir günde kim daha çok erkekle yatacak’ diye iddiaya girdi.

Haberi veren Bild Gazetesi, kızların ne üzerine iddiaya girdiklerini belirtmedi. Köln Genelevi’nde 150’şer Euro’ya oda tutan iki arkadaş, internette yaptıkları tanıtımla da kendilerine iddiayı kazandıracak erkekleri beklemeye başladılar.

Erkek başına 50 Euro vermeyi de taahhüt eden kızların kapısında yaklaşık 2 bin erkek kuyruğa girdi. Tine 52 erkekte pes ederken, 19 yaşındaki Nathalie tam 64 erkekle beraber olarak iddiayı kazandı. Erkeklerden 18 yaşındaki Marco J. ‘Paraya ihtiyacım vardı. Aldığım 50 Euro ile ayakkabı alacağım.

Kızların ikisi de çok tatlıydı’ dedi. 10 dakika içerisinde 50 Euro kazanmanın iyi bir ücret olduğunu belirten Kölnlü Panter K. ise, ‘Yazık ki böyle şeyler çok sık olmuyor’ diyerek duygularını dile getirdi.

http://www.hurriyetim.com.tr/haber/0,,sid~1@w~3@nvid~615643,00.asp#

• yuh
  • Korkarım,yakında bizde de böyle şeyler olacak.Çünki avrupalılar birşey yaptı mı bizim bazı batı hayranları da hemen aynısını yapmak için harekete geçiyor.Ben geleceğimizden çok endişeliyim.
  • Bild ve Hürriyet al birini vur ötekine. bu haberin asparagas olma ihtimali de büyük bunu da göz önüne alın.

ayrıca haberdeki fotoğraf bu şüpheyi güçlendiriyor

hürriyet denen gazetenin geçenlerde yayınlanan yeni incilerinden biri şuydu:

Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı

http://www.hurriyetim.com.tr/haber/0,,sid~5@nvid~604094,00.asp

burada başlık açmıştım ama silinmişti

• hıc yattıkları arasında turk yok glb olsaydı en fazla3 erkek olurdu max yatabıldıklerı
  • birkereden bişey olmaz teorisinden yola çıkarak yapmıştır bu işi
    yani her erkele bir kere yatınca rekor kırmıştır
  • Bence yanlış yapmış.64 kişiyle bikere yatacağına bir kişiyle 64 kere yapmış olsaydı,asıl rekor o zaman kırılırdı.
  • İDDAA

İşsiz güçsüz bir adamda kaynağı bilinmeyen çok ama çok fazla para varmış Herkes bu kadar çok parayı nerden kazandığını araştırıp duruyormuş. En sonunda adamı karakola çağırmışlar o kadar paranın hesabını vermesi için. adam gitmiş karakola. komser hemen lafa dalmış.

-anlat bakalım bu kadar parayı nasıl kazandın. üstelik bir işin bile yok.

-ben herkesle iddiaya girerim komserim. ve her iddiayı da kazanırım.

-olum sadece iddiaya girerek bu kadar para kazanılırmı.

-size kanıtlıyablirim komiserim.

-nası kanıtlıyacan.

-sizinle bi iddiaya girelim benim hiç iddia kaybetmiyeceğimi anlarsınız. 100 dolarına bahse girerimki ben sol gözümü ısırırım.

Komiser düşünmüş. bi insan nasıl gözünü ısırabilir diye ve sonunda olamıyacağına karar verip iddiaya girmiş. adam bunun üzerine takma olan sol gözünü çıkarıp ısırmış. Komiser hayretle onu izledikten sonra.

- tamam ama bir iddiayla sana inanacak değilim demiş. adam peki demiş.

- 500 dolarına iddiaya girerimki. sağ gözümü de ısırırım.
    Komiser iki gözü de takma olsa bu adam göremez herhalde deyip bi daha girmiş iddiaya. Sonra adam takma dişlerini çıkarıp sağ gözünü de ısırmış. komser yine şaşırmış ama pes etmemiş. Hala inanmadım demiş. Adam tamam sizinle son bir iddiaya daha girelim üstelik bu sefer bedava demiş. Komser hemen kabul etmiş.Nedir iddia demiş?

-benim s**imin uzunluğu buradaki herkesin s**lerinin toplam uzunluğundan daha fazladır demiş. komser şöyle bi etrafına bakmış. Yaklaşık on kişi var. herbirininki 15 santim olsa toplam 150 santim yapar. Tamam demiş girmiş iddiaya. Adam indirmiş donunu bi bakmışlar ki küçücük bişey. Komiser hani uzundu lan demiş. Adam çekin komserim. Çekerseniz uzar demiş. komser adamın şeyini çekmeye başlamış. Çekiyomuş çekiyomuş. Uzamıyomuş. O sırada adam bi arkadaşına telefon etmiş.

-"Alooo Ali olum komserin eline verdim 10.000 DOLARI hazırla!.."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesabınızengellendi -- 10 Ağustos 2005, 11:49:40 >

• @hesabınızengellendi
    güzel fıkra
  • yuh beea 64 erkek hee ne diyim bide türk erkeklerine abaza diyolar
  • hesptan güzel bi fıkra geldi.. sağol..
  • quote:

hıc yattıkları arasında turk yok glb olsaydı en fazla3 erkek olurdu max yatabıldıklerı

urfalı da kesin o sırada bekliyodur demek sıra ona gelmedi

@@hesabınızengellendi

fıkra guzelmiş

ekleme::: Habere yapılan yorumlara bakın

Ayhan BAYRAM 10.08.2005 - 12:19
    Böylelerini Türkiyeye getirmek lazim, belki tecavüz olaylari azalir, bazilarinda bikkinlik duygusu olusturur ve ibret alanlarda olabilir.

Aykut ÇELEBİ 10.08.2005 - 12:14
    İddianın böyleside gerçekten ahlak çöküntüsü. Birde tutup üstüne para vermişler :) Türkiye'de böyle bir şeyin olma ihtimalini düşünemiyorum bile...

Cem YILDIZ 10.08.2005 - 12:10
    Almanya'da olsaydım bu kuyruğa ben de girerdim herhalde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZombieW -- 10 Ağustos 2005, 12:28:17 >

• kız 80 kadar giderdide benden sonra pes etmek zorunda kaldı
  • quote:

Orijinalinden alıntı: spotlightkid

Bild ve Hürriyet al birini vur ötekine. bu haberin asparagas olma ihtimali de büyük bunu da göz önüne alın.

ayrıca haberdeki fotoğraf bu şüpheyi güçlendiriyor

hürriyet denen gazetenin geçenlerde yayınlanan yeni incilerinden biri şuydu:

Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı

http://www.hurriyetim.com.tr/haber/0,,sid~5@nvid~604094,00.asp

burada başlık açmıştım ama silinmişti

fasülyemi lem bu geceden ekiyon sabaha çıkıyor penisi çıkmışmış

• quote:

‘Yazık ki böyle şeyler çok sık olmuyor’ diyerek duygularını dile getirdi.

• quote:

Orijinalinden alıntı: hesabınızengellendi

İDDAA

İşsiz güçsüz bir adamda kaynağı bilinmeyen çok ama çok fazla para varmış Herkes bu kadar çok parayı nerden kazandığını araştırıp duruyormuş. En sonunda adamı karakola çağırmışlar o kadar paranın hesabını vermesi için. adam gitmiş karakola. komser hemen lafa dalmış.

-anlat bakalım bu kadar parayı nasıl kazandın. üstelik bir işin bile yok.

-ben herkesle iddiaya girerim komserim. ve her iddiayı da kazanırım.

-olum sadece iddiaya girerek bu kadar para kazanılırmı.

-size kanıtlıyablirim komiserim.

-nası kanıtlıyacan.

-sizinle bi iddiaya girelim benim hiç iddia kaybetmiyeceğimi anlarsınız. 100 dolarına bahse girerimki ben sol gözümü ısırırım.

Komiser düşünmüş. bi insan nasıl gözünü ısırabilir diye ve sonunda olamıyacağına karar verip iddiaya girmiş. adam bunun üzerine takma olan sol gözünü çıkarıp ısırmış. Komiser hayretle onu izledikten sonra.

- tamam ama bir iddiayla sana inanacak değilim demiş. adam peki demiş.

- 500 dolarına iddiaya girerimki. sağ gözümü de ısırırım.
    Komiser iki gözü de takma olsa bu adam göremez herhalde deyip bi daha girmiş iddiaya. Sonra adam takma dişlerini çıkarıp sağ gözünü de ısırmış. komser yine şaşırmış ama pes etmemiş. Hala inanmadım demiş. Adam tamam sizinle son bir iddiaya daha girelim üstelik bu sefer bedava demiş. Komser hemen kabul etmiş.Nedir iddia demiş?

-benim s**imin uzunluğu buradaki herkesin s**lerinin toplam uzunluğundan daha fazladır demiş. komser şöyle bi etrafına bakmış. Yaklaşık on kişi var. herbirininki 15 santim olsa toplam 150 santim yapar. Tamam demiş girmiş iddiaya. Adam indirmiş donunu bi bakmışlar ki küçücük bişey. Komiser hani uzundu lan demiş. Adam çekin komserim. Çekerseniz uzar demiş. komser adamın şeyini çekmeye başlamış. Çekiyomuş çekiyomuş. Uzamıyomuş. O sırada adam bi arkadaşına telefon etmiş.

-"Alooo Ali olum komserin eline verdim 10.000 DOLARI hazırla!.."

• ben kölne gidiom. 18 yaşından küçükler generalhouseye girebilirmi. ama ben sakalı bıyığı uzatırım 18 yaşında görüntüsü veririm.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: aLLyC

hıc yattıkları arasında turk yok glb olsaydı en fazla3 erkek olurdu max yatabıldıklerı

Madem Türksün gösterde ürksün

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.