Şimdi Ara

Arkadaşını Nuvo’ya getir, hem sen hem arkadaşın 25 TL Puan kazanın! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.237
Cevap
46
Favori
28.948
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    Dahil hocam
  • Bana 2 arkadaş lazım referans olmam için pm leriniz değerlendirilir ...

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt338

1 kişide getirsen 25TL 3 kişide getirsen 25TL vermesinler sonra eminiz dimi beyler 75TL gelceği kesin yani 3 kişide

Nuvo’nun fırsat ve kolaylıklarını sevdiklerine tavsiye edenler her tavsiyeleri için 25’er TL, toplamda 75 TL Puan kazanıyor!
  • Arkadaslar nuvo kart mi ? Nasil basvuracaz bide 25 puan nerde kullanacagiz

• thebaboli kullanıcısına yanıt
    Online market alışverişleri mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • halil_babil H kullanıcısına yanıt
    Nuvo banka hesabı, nuvo kart bankamatik kartı.

Önce buradan bir arkadaşa tc kimlik nonuzu pm ile gönderin. O kişi sms göndersin. Sonra size onaylandı diyince nuvo.com.tr den Nuvoya üye ol diyip başvurunuzu tamamlayacaksınız. Şartları sağlayınca ilgili tarihte puanınız yüklenecek.

Puanınızı world üye iş yeri olan yerlerde kullanabilirsiniz. (Yanlış bilmiyorsam internet üzerinden kullanılmıyor puanlar.)
  • Slitheen kullanıcısına yanıt
    Migrosta (sanalmarkette) banka kartı ile ödeme yapılamıyor galiba. Ama yapılabilen online market alışverişlerinde geçerli. Online yaptığınız nerdeyse tüm alışverişlerde geçerli. (Bu konuyu çok irdelemeyin de çakmasınlar )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaboli -- 15 Mayıs 2015; 17:56:34 >
  • şu kadar tl istiyorum, şu çeki istiyorum vs. diye yazanlara ölücülüğün de bi adabı var. sanki istediği parayı verince üye olacağının garantisi var. ben dün başvuruda buluınmasaydım bugün forumdan ref alırdım. ergenliğin lüzumu yok. ekşinin diline düşünce yaygarayı koparmayacaksın sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quarisma2005 -- 15 Mayıs 2015; 18:02:06 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eflatunkar -- 15 Mayıs 2015; 18:12:24 >
  • Anlaştık 10 tlyi hesabıma gönderin size referans olayım

Arkadaşlar referans olanda başvuranda 25 tl kazanabiliyorken neden size birileri para versin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: Divizör

Referans olarak beni seçerseniz size Aktif iletide çalışan arkadaşımın cep nosunu veririm nuvoya başvuranlar bilir kuryenin kartı getirmesi yetmiyor sizin kimlik fotonuzunda düzgün bir şekilde bankaya gönderilmesi gerekiyor işte benim farkımda burda çıkıyor bu işi layıkıyla yapan arkadaşı tanıyorum arkadaşa whatsapp tan kimliğiniz fotosunu gönderiyorsunuz aynı gün nuvodan smsn'iz cebinize geliyor müthiş birşey yani ben olsam beni seçerdim

ne saçmalıyorsun arkadaşım, kim sana kimlik fotokopini gönderecek, olta mı atıyorsun ?

aynen bu konu bir an önce kapatılmalıdır biz nuvoya güvenmiyoz kimliğin resmini kuryeye çektirdiği için kaldı ki bir üyeye yollayacaz oldu başka..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mesajım bulunsun

• quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Hızlı,güvenilir,her sorunuza yardımcı ve üstün bilgi donanımıyla referans verebilirim.

Bir PM kadar uzaklıktayım.

sıcak sohbet mi yapacaz öyle bi yazmışsınki..
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Hocam konu niye kapatılsın. Üye banlansın sorun çözülsün
  • beyler bu nuvo da aylık yıllık ücret felan yok dimi ?
  • Hesap işletim ücreti havale/eft ücreti yok.
  • Üye olmak isteyene referans olabilirim.

• Referans olabilirim. PM atın yeterli

• referans verilir. öğrenciye bi katkınız olur para vermeden burs vermek gibi düşünün :) aklında soru işareti olanlar pmden iletişime geçebilir
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.