Şimdi Ara

ARKADAŞIMIN SÖYLEDİGİ FİLMİ BULAMIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar arkadaslar geçen günlerde arkadasım bana bi filmden bahsetti 5 yada 4 arkadas var bunlardan 1i zenci basketbolcu 2 tane sarısın abi kardeş kalan 2sini hatırlamıyorum film lise yada üniversitede geçiyo bi okul ortamında yani kavgalar falan cıkıyo sonra bunlar silah falan kuşanıp ev partysini basıyolar falan film YASAKLI bi film ismini back street bully dedi ama aradım bulamadım suan onu izlemek istiyorum bileniniz varsa cok iyi olur arkadaşlar

• Back street boys var ama bullyi bilemem.
  • back street boys müzik grubunun filmi bende ararken onunla karşılasıyorum
  • American History X olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok buda değil dediğim gibi okul ortamı falan var sonunda partyi basıyolar arkadasımın dediğine gore
  • quote:

Orijinalden alıntı: KreNcik

İyi forumlar arkadaslar geçen günlerde arkadasım bana bi filmden bahsetti 5 yada 4 arkadas var bunlardan 1i zenci basketbolcu 2 tane sarısın abi kardeş kalan 2sini hatırlamıyorum film lise yada üniversitede geçiyo bi okul ortamında yani kavgalar falan cıkıyo sonra bunlar silah falan kuşanıp ev partysini basıyolar falan film YASAKLI bi film ismini back street bully dedi ama aradım bulamadım suan onu izlemek istiyorum bileniniz varsa cok iyi olur arkadaşlar

BU OLABİLİR Mİ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.