Şimdi Ara

Arkadaşımın Sevgilisi ile Arasında Standart ve Maaş Farkı Var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: onlarburdalar

memleket eyiye gitmey

çünkü bu şekilde evlilik yürümeyy, yürüse ileri gideceğğğ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yürümez diyenler çok biliyorlar. Arkadaşın ezikliğini üstünden atsın. Maddiyatın yanında maneviyat da vardır eğer o kadar sevgi varsa.
  • 300 - 500 olsa neysede

Aradaki fark 3,5 kat
  • Bence bir sorun olmaz birbirlerini seviyorlarsa ama bikaç sene sonra yengemiz sapıtmasın? Belli mi olur? Şimdi 4bin alan ilerde daha çok alır ve kendini erkeğe karşı büyük görürse işte o zaman kötü olur. Dönülmez nokta; orası. Çok üzerinde durulması gereken bir konu. İyi düşünülmeli..
  • kadın bisey demese bile erkeğin zoruna gider bu durum kendini ezik hissetmesi çok doğal bana göre ayrıyetten atıyorum evlendiler araba aldılar millet dicek karısının parasıyla araba almıs biniyo ezik benim esimin yengesi emlakçı kocası isci kadın villa aldı altına sıfır mercedes çekti adamı görsen (esimin dayısı) resmen çöktü sanki kadının çantası gibi dolasıyor yanında erkeğin özgüveni yerinde olmalı yukarıda bir arkadas demis arkadasın evin hanımı olmayı kendine yedirebiliyorsa evlensin.Hem heyecanı da olmaz be kadın bisey alacağı zaman kocasına sorup almalı atıyorum bir çanta alıcak acaba kocam ne der diye düsünmeli ama bu durumda alır ve kendi parası olduğu için tek laf edemezsin belki ben yanlıs düsünüyor olabilirim ama toplumun büyük çoğunluğu böyle düsünüyordur bence.
  • kız evlenmek gibi ciddi bi işte kararlıysa arkadaşını seviyo demektir.
    ama anladığım kadarıyla arada kültür farkı var.bu işin olması için arkadaşının gururunu yenmesi, kızında burnunun havada olmaması lazım.
    yine de bana olmaz gibi geliyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cropseverkişilik -- 20 Mayıs 2013; 19:33:22 >
  • bana denk gelmezki söylesi
  • ikiside mutluysa kimseyi ilgilendirmez
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.