Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Arkadaşımın memelerine baktım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
42
Cevap
0
Favori
12.646
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Arkadaşımın memelerine baktım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    160 Mesaj
    Bende meme görünce çıldırıyorum. Olsa da yalasak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bence gerçekten böyle birşey yaşanmışsa,önünde 2 seçenek var.

1.Ona istemsizce ve kontrolsüzce gözünün kaydığını,üzgün oldunu ve bir daha böyle birşeyi yapmayacağını söylerek durumu düzeltmeye çabaladığını göstermen gerektiğini düşünüyorum.

Arkadaş dediğimiz kişileri,diğerlerinden ayıran güvenebileceğimiz olmalarıdır değilmi?

2.Pek tasvip etmesemde sanki hiç yaşanmamış gibi devam edersin.Ya kazanırsın,ya da kaybedersin.
    |
    |
    Anakart: ASUS H87-PLUS | İşlemci: İntel Core i7 4770K | Ekran Kartı: Asus GTX1080 | Ram: Gskill 2*8gb Gskill Ripjaws DDR3 1600Mhz | Hard Disk: Sandisk Extreme 128gb Samsung 1TB | Kasa: C.M Haf 912 GX 750 Psu | Monitör: Samsung 23B550v 23 "| İşlemci Soğutucu: CM Hyper 212 Evo|Ses Sistemi: Logitech Z5500 Cerative SB ZX | Klavye: Logitech G19 | Mouse: Razer Deathadder
  • Binbaşı
    1064 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haklısın toprAAm -- 12 Eylül 2019; 5:1:37 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Hyakkimaruu

Sıçmamışım... şuan sevgili olduk. tek korkum ilişkimizin kısa sürmesi. Öyle bir şey olursa ikimiz yüzünden arkadaş grubumuz bölünecek ve o dalga geçtiğimiz çoğu arkadaş grupları gibi olacağız...

Umarım kısa sürmez, konuya olan ilginiz için teşekkürler.
    csb
    |
    |
Reklamlar
instagram takipçi
SEO
Masal
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.