Şimdi Ara

ARKADAŞIMIN ABLASI ABD'DE MAHSUR KALDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
5.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF908E87 -- 28 Mart 2020; 18:8:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yani bu tarz insanlar yüzünden devlet bütçesi boşu boşuna zorlanıyor yahu virüsün artış grafiği hergün elinizin altında hala pazar gününe bilet aldı diyorsunuz biraz daha zorlasa hazirana falan alırdı biletini herhalde.

Neyse yinede kimse üzülmesin ne diyeyim. Umarım ablanız ve diğer dönmeyi bekleyenler alınır.
    neyin rtsini yapacağız kardeşim uçuşlar kapatıldı işte dış dünyadan izole oldu ülke olması gerektiği gibi bundan önce kaç defa sefer oldu niye gelmediler bir kişi için tekrardan uçuşu mu açtıralım onu mu diyorsun millet canının derdine düşmüş bir zahmet gitmeseydi ya da erken gelseydi yapacak bişey yok
    Ülkede diğer ülkelerden 3 kere tahliye çalışması yapıldı. Hadi ilkini bilmiyordu, 2 ve 3. ye Türk makamlarına başvursaydı şimdiye samsun yada sakaryadaki karantinalardan birindeydi. Acımasızlık olarak düşünmeyin ama bu ülke dış ülkedeki vatandaşları için -belki kendi ülkesindeki vatandaşlarına yapmadığı kadar- elinden geleni yaptı. Türk makamlarına başvursun, bir sonraki tahliyede alırlar.
  • Up

• Bu zamana kadar akli neredeymis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulundugu bolgenin konsolosluguna ulassin onlar daha iyi yardimci olur.
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Uçuşu vardı pazar günü. Aynı durumda ailr yakınımızın oğlu da var amerika da eğitimde onun da uçuşu vardı o da kaldı.

• Up

• Yani bu tarz insanlar yüzünden devlet bütçesi boşu boşuna zorlanıyor yahu virüsün artış grafiği hergün elinizin altında hala pazar gününe bilet aldı diyorsunuz biraz daha zorlasa hazirana falan alırdı biletini herhalde.

Neyse yinede kimse üzülmesin ne diyeyim. Umarım ablanız ve diğer dönmeyi bekleyenler alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 28 Mart 2020; 0:7:32 >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    Kendi keyiflerinden durmamışlardır diye düşünüyorum. Ayrıca bu tarz insanlar dediğin insanar en azından benim tanıdıklarımdan biri tıp eğitimde, diğeri oldykça iyi bir üniversitede yüksek lisans yapıyor.

• Şu ülkede bir kere de biri kötülemek yerine yardımcı olmayı denese şaşırırım zaten.

• neyin rtsini yapacağız kardeşim uçuşlar kapatıldı işte dış dünyadan izole oldu ülke olması gerektiği gibi bundan önce kaç defa sefer oldu niye gelmediler bir kişi için tekrardan uçuşu mu açtıralım onu mu diyorsun millet canının derdine düşmüş bir zahmet gitmeseydi ya da erken gelseydi yapacak bişey yok
  • p0tti P kullanıcısına yanıt
    Bir kişi? Amerika'da eğitim amacıyla bulunan kaç insan olduğundan haberiniz var mı? Ayrıca böyle bir dönemde uçak bileti bulmanın kolay olduğunu düşünmüyorum. Bir yardımcı olacağınıza engel olmak için milyon tane şey yapıyorsunuz. Bu gördüğünüz şey insan hayatı, bilgisayar başından kötüleyebileceğiniz bir şey değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6EF908E87

Bir kişi? Amerika'da eğitim amacıyla bulunan kaç insan olduğundan haberiniz var mı? Ayrıca böyle bir dönemde uçak bileti bulmanın kolay olduğunu düşünmüyorum. Bir yardımcı olacağınıza engel olmak için milyon tane şey yapıyorsunuz. Bu gördüğünüz şey insan hayatı, bilgisayar başından kötüleyebileceğiniz bir şey değil.
    yukarda üye yazmış konsolosluğa başvursunlar umarım onlar yardımcı olurlar videodaki arkadaşa da üzüldüm şimdi izlerken metanetli olsun
  • En yakın konsolosluğa ulaşsın yardımcı olucak en yetkili kişiler onlar.

• Up

• Bizim yapabileceğimiz bir şey olduğunu sanmıyorum böyle olağanüstü durumlarda kimse twittera halkın sesine toplanan imzaya falan bakmaz. Devlet de zevke o kararı almıyor, konsolosluğa başvursun bir şey yaparsa onlar yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harville

En yakın konsolosluğa ulaşsın yardımcı olucak en yetkili kişiler onlar.
    +1
  • Xakler kullanıcısına yanıt
    Esasında alıyor. Ülkemizde adalet bazen sosyal medyadan yürüyor. Kaç defa buba şahit olduk.

• Up

• Olağanüstü durumlarda dedim. Kaç tane olağanüstü durum gördün ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mantıklı şeylere zaten sosyal medyada destek veriliyor. Yardım talebinde bulunan insanların trip atmalarıda aşırı irrite edici bir şey insanın inşallah dönemez diyesi geliyor ama demiyorum o kadar kötü kalpli değilim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.