Şimdi Ara

Arkadaşım Sürekli torrent çekiyor yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evde 4 kişiyiz kotayı bir arkadaş torrent ile bitiriyor internetini sınırlamak istiyorum nasıl yaparım araştırdım ama yapamadım

huawei hg630a modem var qos menüsü burası biraz kurcaladım ama beceremedim.
    Arkadaşım Sürekli torrent çekiyor yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin GroBkreutz -- 15 Mayıs 2017; 17:11:43 >

• Qos ile en fazla adamın internetini yavaşlatırsın, onu da huawei qos nasıl ayarlanır yazarsan görürsün nasıl yapıldığını, alternatif olarak netlimiter kullanabilirsin.

Fakat kota koymak istersen bi firewall cihazı(ki tahminimce öğrencisiniz alamazsınız),

ikinci yol ise kota koymak için pfsense + radius + captive portal kurulumu yapıp kullanıcı bazlı kota koyabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyZor -- 20 Mayıs 2017; 16:56:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyZor

Qos ile en fazla adamın internetini yavaşlatırsın, onu da huawei qos nasıl ayarlanır yazarsan görürsün nasıl yapıldığını, alternatif olarak netlimiter kullanabilirsin.

Fakat kota koymak istersen bi firewall cihazı(ki tahminimce öğrencisiniz alamazsınız),

ikinci yol ise kota koymak için pfsense + radius + captive portal kurulumu yapıp kullanıcı bazlı kota koyabilirsiniz.

Teşekkürler. Gerek kalmadı zaten adamın ağzını burnunu kırdım yolladım en son sinir krizi geçirdim.
  • Adamsın sen ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.