Şimdi Ara

Arkadaş R9 R280X Dual-X Aldı ama .. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Teşekkür ederim arkadaşlar :) Kuzene söylicem bunları bakalım ne diyecek merak ediyorum. + Windows 8'e geçemeyi düşünüyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OuTLaWTuNeR

Teşekkür ederim arkadaşlar :) Kuzene söylicem bunları bakalım ne diyecek merak ediyorum. + Windows 8'e geçemeyi düşünüyor ?

Hemen arayın hiç oynamasın bence sistemin calıstıgı her an risk
  • Hemen bi psu alsin düzgün bi format hayirli isler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bile 4690 ve r9 270x var bf4 ultrada kasmadan oynuyorum
  • H4PPY kullanıcısına yanıt
    Konuyu açan Arkadaş senden özür diliyerek,Amacımın Konunu bozmak olmadığını belirtmek isterim.

H4PPY, Eski (düne kadarki) adı ile Uluc2000!! Bakıyorum'da züppeliğini hemen gösterip hem adını hem fotonu değiştirmişsin!!!

Uluc2000, Sana tekrar soruyorum,sen bana bu cevabı neden yazdın?:
    Konu başlığım ve içeriği imzamda yeralmakta!!!
     Arkadaş R9 R280X Dual-X Aldı ama ..

++++++Sen daha LİSEye yeni başlayacak bir çocuksun!! oysa ben 37 yaşımda bir insanım,Açtığım Konu hoşuna gitmemiş olsa bile beğenmeyip çeker giderdin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er36po -- 21 Haziran 2014; 17:18:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: er36po

Konuyu açan Arkadaş senden özür diliyerek,Amacımın Konunu bozmak olmadığını belirtmek isterim.

H4PPY, Eski (düne kadarki) adı ile Uluc2000!! Bakıyorum'da züppeliğini hemen gösterip hem adını hem fotonu değiştirmişsin!!!

Uluc2000, Sana tekrar soruyorum,sen bana bu cevabı neden yazdın?:
    Konu başlığım ve içeriği imzamda yeralmakta!!!
     Arkadaş R9 R280X Dual-X Aldı ama ..

++++++Sen daha LİSEye yeni başlayacak bir çocuksun!! oysa ben 37 yaşımda bir insanım,Açtığım Konu hoşuna gitmemiş olsa bile beğenmeyip çeker giderdin.

Yazdığım bir yorum sizi bu kadar etkilemişse, gerçeklerin farkındasınız demektir. Peşimi bırakın! Kaç gündür normal bir şekilde forumda başkalarının konularına yazdığım cevaplar üzerinden bana yükleniyorsunuz. Yeter be, bıktırdınız artık! Ateş olsanız cümrünüz kadar yer yakarsınız. Bu arada ismimi ve resmimi değiştirirken bir daha size danışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H4PPY -- 21 Haziran 2014; 17:48:46 >

Senin gibi Saygızız bir çocukğun yorumu beni ne derece etkileye bilirki?
    Benim tek bir amacım vardı!! Bana yaptuğın saygısızlığı başkasınada yapma diye seni uyarmış oldum. Böylelikle İnsanlar senin iç yüzünü öğrenmiş oldu.

Sana Ağabey nasiatı!!! Biraz dürüst ol!!! Konuma Attığın mesajı görünce inanmadım, ve sana PM'de sordum : sen bunu banamı yazdın? ve neden yazdındiye... ama senden ses çıkmadı,hep kaçtın...
  • quote:

Senin gibi Saygızız bir çocukğun yorumu beni ne derece etkileye bilirki?
    Benim tek bir amacım vardı!! Bana yaptuğın saygısızlığı başkasınada yapma diye seni uyarmış oldum. Böylelikle İnsanlar senin iç yüzünü öğrenmiş oldu.

Sana Ağabey nasiatı!!! Biraz dürüst ol!!! Konuma Attığın mesajı görünce inanmadım, ve sana PM'de sordum : sen bunu banamı yazdın? ve neden yazdındiye... ama senden ses çıkmadı,hep kaçtın...

Neyin peşindesin abi sen?
    Şimdide üylemi oldu? sanki Sen değilde ben sana küfür etmişim gibi haraket ediyorsun
  • quote:

Şimdide üylemi oldu? sanki Sen değilde ben sana küfür etmişim gibi haraket ediyorsun

Ben sana küfür ettim yani bunu söylüyorsun pes ya abi. Allah iyiliğini versin, yolun açık olsun. Konu da burada kapansın artık.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.