Şimdi Ara

Arkadaş ortamında futbol sohbetleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Futbol sohbetleri olunca pek gündemden haberdar olmadığımdan dolayı susmak zorunda kalıyorum. Nasıl bilgi sahibi olup sohbetlere dahil olabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• olma
  • her konuda bilgi sahibi olmak zorunda değilsin
  • Öyle ama canım sıkılıyor herkes biliyor ben de bilsem biraz daha iyi muhabbete dahil olabilirim

• futbolu takip et ,özetleri izle, kadrolara bak,haberleri oku vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten sevmiyorsan çekilecek iş değil bence.
    Şahsen ben hiç zevk almıyorum ama futbol maçlarını takip ederek, maçları veya özetlerini izleyerek dahil olabilirsin. Tabi kuru kuru izle geç olmaz liglerin kupaların süreçlerini, kadroları vs katmak gerek işin içine. Maçları izleyerek başlayın gerisi gelir.

• Artik bana mide bulandirici geliyor. Eskisi gibi keyif almiyorum. Ne rekabetin ne futbolun ne ligin eski tadi yok. Oyuncularda ds ruh yok. Şu ortamda boyle ruhsuz takımları desteklemek bana sacma geliyor.

• illa bir iki şey söylemek istiyorsan, evet hocam haklısın bence ona göre şey olmuş o diye fikir beyan edebilirsin
  • 1- Önce telefonuna maçkolik mobil uygulamasını yükleyeceksin. Hangi gün kimin maçı var, hangi ligde hangi sonuçlar var, bileceksin.
    3- Türkiye Ligi'nde aynı saate denk gelmeyen tüm maçları izleyeceksin.
    2- Saat başlarında A Spor ve TRT Spor haberleri ve daha da önemlisi yorumları mutlaka izleyeceksin.
    3- Referans programlarda hangi konular gündeme geldi ne konuşuldu bileceksin. Takım Oyunu, Stadyum, Beyaz Futbol gibi. Hemen hemen aynı saatte oldukları için Youtube işini görür.
    4- Twitter'dan ülkenin futbol gündemini takip edeceksin.
    5- TR dışında en az bir ligi TR ligi kadar iyi bileceksin. Bu genelde İngiltere ligi seçilir.

Bunları yapmaya başla 2-3 haftaya işten anlamaya başlarsın. Ama şunu da bil arkadaşların bu dediklerimi ve daha fazlasını yıllardır yapıyor olabilir. Örneğin ben yaklaşık 15 senedir yapıyorum.
  • Aşırı futbol manyağı olan adam bana göre boş adamdır.Hayattaki tek beklentisi tuttuğu takımın maç kazanması olan insanlardan olma
  • En nefret ettiğim şeylerden biri arkadaç ortamında futbol sohbeti. Hiç Haz etmem. Bana da gerçejten çok saçma geliyor.

• "Son maçta kanatları çok boş bıraktılar abi biraz kanatlara yönelik oynasaydılar en az 2 gol atarlardı. Bi de pres eksikti. Basacan abi korkmiycan. Son iki maçtır pres eksikliği var takımda. Topu kapıcan dar alanda pas yaparken forveti kaçırıcan sonra göndericen topu abi. Dardan genişe doğru. Böyle oynasalar barcelonayı bile zorlarlar"

Futbol bu kadar basit ve saçma bi saha hocam. Bir iki de isim ezberle sonra salla gitsin bir şeyler kimse seni haksız çıkaramaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.