Şimdi Ara

Arkadaş ortamı yapmak istiyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
11.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lise 2ye gidiyorum ama okulda düzgün bir arkadaş ortamım yok. :( arkadaş ortamı yapmak istiyorum ama nasıl yapacagım ? :s

• Muhabbetin guzelse onlar sana gelir merak etme
  • Bu bu yaşa kadar keşfedemediysen eziksin ve öyle kalacaksın.
  • okulun genelinde mi yok sadece sende mi yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Edepsiz
    Bu bu yaşa kadar keşfedemediysen eziksin ve öyle kalacaksın.

Ortam var yanlız hemen satıyolar.:(:(
  • Mutlaka olacaktır. Her gördüğüne kardeşimmm & kankam diyen yılışıklardan olma bekle biraz..Oturaklı birsi ol gerektiği yerde esprini de yap ama.

Özellikle son senedeki muhabbeti ömrüm boyunca ararım heralde :'(
  • Öncelikle ortam yapman için ortama katılmış bir arkadaşının olması gerekiyor(en azından şimdilik)
    Önce kendi özelliklerini bir düşün.Neye ilgin olduğunu vb bil.Maç izle diğer gün 'ulen nasıl yenildik hep o top kaleci yüzüden' vb diyebilirsin.İddia oyna veya at yarışı oyna.Demek istediğim bir özelliğin olsun.
  • ortama giremiyorsan kendi ortamını kendin kuracaksın.yanına 1 kişi alsan yeter.sonra artar o . haftasonları bir yerlere gidin,ortak hareket edin vs.
  • Lise 1'e başladım.2 Günde 15-20 kişilik arkadaş çevrem oldu bunlardan 3-4 kişisiyle muhabbetimiz baya iyidir.Önemli olan arkadaşını iyi seçmek,arkadaş arama sakın yanlış arkadaşlar bulursun.Doğru arkadaş bir yerlerden çıkacaktır işte bu benim kafadan dediğin zaman onunla muhabbet kurmaya bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Edepsiz
    Bu bu yaşa kadar keşfedemediysen eziksin ve öyle kalacaksın.

^^
  • Güzel yorumlar geldi. Teşekkürler. :)
  • Okulda yaptığım ortam eminimki bu forumda yapabilen yoktur bütün okul benimle birlikte geliyor Azın laf yapcak hocam nasıl ağzım laf yapar anlatamam,utangaç olmıcaksın 2 incisi bu utangaçlık söz konusu bile olmıcak, 3 üncüsü tipin olacak fazla olmasına gerek yok çikin olursa kötü olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: microadam
    Öncelikle ortam yapman için ortama katılmış bir arkadaşının olması gerekiyor(en azından şimdilik)
    Önce kendi özelliklerini bir düşün.Neye ilgin olduğunu vb bil.Maç izle diğer gün 'ulen nasıl yenildik hep o top kaleci yüzüden' vb diyebilirsin.İddia oyna veya at yarışı oyna.Demek istediğim bir özelliğin olsun.

Bu daha cok killi arkadaslarinin populasyonunu artirir... :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.