Şimdi Ara

arkadaş çıkarcılığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justcarry57 -- 17 Eylül 2019; 23:21:55 >

• Ablanla cikicaksan yabancı alma dostum. Sıkıntılar olabilir sonra. Eşyalarını karıştırır vs vs. Neler oluyor ülkede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tw Scott

Ablanla cikicaksan yabancı alma dostum. Sıkıntılar olabilir sonra. Eşyalarını karıştırır vs vs. Neler oluyor ülkede
    arkadaş çıkarcılığı
  • %100 çıkarcılık
    ayrıca ablana ayıp bence kabul etmemen iyi olms hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • justcarry57 J kullanıcısına yanıt
    1 gece kalsın birgün daha kalayım fln derse ablam kem küm etti k.bakma de alışırsa çıkmaz evden.
  • Kardesim konuyu mu anlatiyorsun mat problemi mi yaziyorsun aksam aksam beynim yandi

• quote:

Orijinalden alıntı: justcarry57

Bu mesaj silindi.
    Alma kimseyi dostum. Can dostun olsa bile alma. Gerekirse küçük bir ev tut ablanla cik. Sürekli evde olamazsınız, veya duşa girer dustan cikar. Rahatsiz olursunuz. Ülke manyak dolu en iyi arkadasin olsa bile guvenme

Benden sana tavsiye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • justcarry57 J kullanıcısına yanıt
    nesquik tavsanini dinle hocam

• ya aslinda bence hic taviz vermemelisin bugün kalir alisir sonra yarinda kiz arkadasimla kalayimlar bilmem neler
    ayrica ablam rahatsiz oldu de vazgec yazik kadin elin erkeğini evinde istemez rahatsiz olur en büyük mağdur o

• quote:

Orijinalden alıntı: justcarry57

Bu mesaj silindi.
    Ablam yok ama, ablam olsa, böyle bi' durumda üniversite için ikimiz aynı eve çıksak ve bi' arkadaşım bırak sevgilisini bahane etmeyi benle takılmak için gelmek istese ve senin yanında kalayım mı dese, ABLAMLA KALDIĞIM EVDE BİR DE, hayır derim üstelerse iletişimi keserim. Olum o senin ablan lan eve arkadaşın da olsa alma ablanla aynı evdesin ablan rahatça oturup kalkamıcak mı yayıla yayıla duşa falan girmicek mi elin erkeğinin ablanla aynı evde kalmasının ne işi var? EVE BIRAK ERKEĞİ KADIN BİLE ALMAM ABLAM VARSA KİMSE GİREMEZ!
  • hepinize teşekkür ederim arkadaşlar düşünceleriniz için. gerekli tavrımı belirttim ortada problem kalmadı konuyu siliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.