Şimdi Ara

arkadaş bu nedir ya :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=225009

son 2 - 3 dakikası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tirion Fordring -- 16 Aralık 2012; 3:12:43 >

• bir ara 10 milyon mu vurdu
  • o ne lan öyle illa soğutucaklar oynadığımız karakterden de mage actırıcaklar...

NERF MAGEEE :)))
  • Yaptığının mage ile bir ilgisi yok tamamen gnome olmasından kaynaklanıo :) Gnome OP.. Nerf gnome :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamania

Yaptığının mage ile bir ilgisi yok tamamen gnome olmasından kaynaklanıo :) Gnome OP.. Nerf gnome :)))

baş gnomecu metamania paşa teşrif etmiş abi çok uyuz bir ırk ya, ayar oluyorum gnomelara! bomb has been planted

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şey mi acaba ya,zamanında bir wand vardı spell power'ı öküz gibiydi falan

Edit: Bilmediğimden soruyorum şu bufflar kısmında gözüken 2 dakikalık şeyle epey ilintili gibi geldi de olay,ne o?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuke General -- 16 Aralık 2012; 11:32:50 >
  • Sondaki olay nedir ya öyle ?
  • Adamın üzerinde etrafındaki NPC'lerden kaynaklı zibilyon tane buff var. İşsizlik ama 7 basamaklı sayılar görmek için boş vakitte yapılabilir
  • bunu koymazsak konu eksik kalır.

arkadaş bu nedir ya :D

• Pek yanına yaklaşamaz ama bir de bu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skillet

Pek yanına yaklaşamaz ama bir de bu var

eleman 1M vurdu ya ne var ki bunlarda acaba?
  • Gegon efsanedir ya wowa başladığımız zamanlarda videolarını heyecanla izlerdik prof mage :) classic wow zamanında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prqblem

quote:

Orijinalden alıntı: Skillet

Pek yanına yaklaşamaz ama bir de bu var

eleman 1M vurdu ya ne var ki bunlarda acaba?

Mage olan elemanda bir sürü buff var m'li vuruşlarında. Bu adamda göremedim öyle bir şey.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.