Şimdi Ara

Arkadaş 1nisan şakası yaptı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok sevdiğim bi arkadaşımn babasını kaybettiğini söyledi ve o an dünyam yıkıldı cok kötü oldum...soyleyen cocugu aradım cıddımsn felan 5dk konstu sonra dedım dur lan bassaglıgı dılym oyle bişey varsa dedim:| 1 nisan dedi sövdüm saydım kapattım :(

nasıl intikam alırım...arkadaş yanımda değil ama ne gibi bişi yapablrm :G

• Bugünün 1 nisan olduğunu bilmiyor musun? Tongaya gelmemen gerekirdi. Öyle bir durum olsa bile eminim 1 nisanda söylemezlerdi.

Facebookta da ölen ölene.
  • ne bilym cs de mactayken aradılar kafam dağıldı dırek yedm:(
  • ciğerim kaç yaşındasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: qribal

ciğerim kaç yaşındasın

18 sorun ne? profile girip bakarsan gorursun yaşımı zaten.
  • banada pantolonun delinmiş dedi dödütü kontrol ettim hemen bi baktım kopmuslar
  • Kesinlikle size bi lafım yok yanlış anlamayın ama ben insanların en değerli varlıklarını öldü diye şaka yapmasını anlayamiyorum.

Ben babamın anamın ölümünü aklıma bile getiremiyorum millet öldü diye şaka yapiyor.
  • Babasını gerçekten öldür.Sonra arkadaşını ara lan babanı öldürdüm de hahaha 1 nisan yemezler dediğinde kapa telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Kesinlikle size bi lafım yok yanlış anlamayın ama ben insanların en değerli varlıklarını öldü diye şaka yapmasını anlayamiyorum.

Ben babamın anamın ölümünü aklıma bile getiremiyorum millet öldü diye şaka yapiyor.

+1 katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: opps35

quote:

Kesinlikle size bi lafım yok yanlış anlamayın ama ben insanların en değerli varlıklarını öldü diye şaka yapmasını anlayamiyorum.

+1 katılıyorum

evet dün gece uyuyamadım zaten çok kötü oldum o salak yüzüne...şaka oldugunu soyledıkden sonra bile çok kötü oldum
  • quote:

Annem öldü dediğimiz zaman annemiz mi ölecek sanki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::SadeceÖğrenci::

quote:

Annem öldü dediğimiz zaman annemiz mi ölecek sanki ?

Bi gün seni biri arasa yakınını öldüğünü söylese,anlarsın ne demek istediğini...
    Şakası bile hoş değil.2dk düşün böyle birşeyin ciddi olduğunu sonra tekrar yorumla.
  • boşver biri babam öldü diye şaka yaptıysa kendi gerizekalılıgı zaten banane lan senin babandan diyip kapasaydın
  • bu nasıl bi şaka anlayışıdır ya. arkadaşın harbi gerizekalı.
  • Öyle şaka mı olur, aptalca, bence o kişilerle görüşmemelisin.
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: inferno!

Babasını gerçekten öldür.Sonra arkadaşını ara lan babanı öldürdüm de hahaha 1 nisan yemezler dediğinde kapa telefonu.

iyi fikir

• öldüm ben. şahitlerim var
  • Bu bence de çok yanlış bi şaka biçimi, bugün bi arkadaşımın sınıfında yapılan şakayı anlatayım size...
    Rol yapmada çok usta olan bi çocuk var...
    Derste telefonu çalıyo gibi yapıyo, açıyo ve sözde; babası trafik kazası geçirmiş ve annesi de hastanedeymiş.
    Çocuk ağlamaya başlıyo tabi bütün sınıfta teselli etmeye çalışıyo falan...
    Hoca da çok üzülüyo ve ardından
    1 NİSANNNNN
    Buraya kadar herşey normal gibi; fakat meğersem hoca babasını daha bu yaz trafik kazasında kaybetmiş :(
    Çok kötü birşey yaaa, ben asla böyle şakalar yapmak istemem çünkü bi kere kendimin öldüğüne inandırmıştım arkadaşlarımı... Gerçekten kötü oluyo sonuçları yani bu şakalardan sonra "hahahah ölmemiş lan şakaymış hhahahahah" diyen birisini görmedim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.