Şimdi Ara

Arkadan vurup kaçtı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün gece aracımın içinde park halindeyken arabanın biri arkadan sert bir şekilde çarpıp kaçtı. Plakasını göremedim o şokla. Karakola gittim arabanın eşkalini anlattım az çok. Daha çok bilgi vermen gerek yoksa zor bulunur dedi. Kameralardan falan çıkar inşallah biraz köhne bir yerde gerçekleşti olay. Gerçi az geride ışıklar var muhtemelen oradan geldi araç. Öyle olduysa ışıklardaki kameradan çıkabilir.

Arkadan vurup kaçtı
    Arkadan vurup kaçtı

Arkadan vurup kaçtı

Bu araba kaça düzelir? İflah olur mu artık? Araç 98 model Toyota corolla. Ne yapmam gerek bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniqe11 -- 13 Kasım 2018; 11:15:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gecmis olsun, Yazık olmuş efsane kasaya...

Çarpan araç(otomobil ise) oldukca hasar almış olmali, bulunmamasi zor demesi gerekirken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 13 Kasım 2018; 11:16:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NextMove

Gecmis olsun, Yazık olmuş efsane kasaya...

Çarpan araç(otomobil ise) oldukca hasar almış olmali, bulunmamasi zor demesi gerekirken...
    Radyotörü delinmiş su akıta akıta gitmiş. Olaydan sonra hemen karakola gittim. Sonra gelip izleri takip ettik bi yere kadar ama kayboldu sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniqe11 -- 13 Kasım 2018; 11:18:54 >
  • Şu görüntü sanayide 1200-2000 arasını gösteriyor. Plakadan hiç bir şey göremediyseniz de zor yani, çevreden güvenlik kamerası araştırın siz okuyamasanız bile o görüntüyü alıp polise götürün onlar açabiliyorlar.
  • Geçmiş olsun. Bulunduğunuz yer, manzaraya karşı, tenha, trafikten uzak. Tam akşamcı mekanı.
  • Araba koyu renkti karanlıkta net göremedim ama arka tamponda siyah izler var benim.Çarpan araba siyah renkti diye kesin denilebilir mi?

• uniqe11 kullanıcısına yanıt
    Tamponun plastik yeri de olabilir

• geçmiş olsun. çarpan araç radyatörü delmiş o şekilde fazla gidemez diye düşünüyorum. işin içinde şok olmamış olsa aracınızla peşine takılabilirdiniz sizin araç yürür durumda gördüğüm kadarıyla
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    Biraz uzaklaşıp çekicide çağırmış olabilir. İzler bir süre sonra kaybolmuş benim aklıma direkt bu ihtimal geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Polisler ilgilenmiyor çok. Acaba hastaneye gidip bana çarptılar desem boynum ağrıyor falan deyip adli vakaya dönüştürüp daha çok ilgilenmelerini sağlayabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanka aracın içinde olup da plakayı alamaman biraz garip geldi bana...?

O tenhada napıyodun araçta? Yiyişiyor muydun? Bira mı içiyordun?

Sanki sen toparlanana kadar adam uzamış gibi geldi bana...

• CihangirCanavarı kullanıcısına yanıt
    Eksiler buradan..
  • CihangirCanavarı kullanıcısına yanıt
    Adam bana en az 50-60 ile arkadan vurdu. Sarsıldık içerde. İnene kadar bastı gitti göremedim. Arabanın içinde arkadaşımla oturuyordum ayrıca konu bu değil. Çok tenha değil sadece karanlık bir yol.

• Birde savcılığa falan şikayet etmek istiyorum arkadaşlar biri bana yol gösterebilir mi? Adam beni öldürüyodu az daha. Bu işlerden anlayan biri bana ulaşabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniqe11 -- 13 Kasım 2018; 21:18:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqe11

Birde savcılığa falan şikayet etmek istiyorum arkadaşlar biri bana yol gösterebilir mi? Adam beni öldürüyodu az daha. Bu işlerden anlayan biri bana ulaşabilir mi
    Up

• Yardım lütfen

• 4-5 bin masraf çıkıyor demiş usta. Savcılığa falan vermek istiyorum. Hiç yardım edecek yok mu arkadaşlar. Herkes gırgır şamata peşinde

• arkadaş git adliyeye anlat durumunu
    bir dilekçe yazıp vereceksin şikayetçi olmak için
    etrafta kamera var mı diye araştır bulabilirsen dükkanalrdan filan rica et
  • quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

arkadaş git adliyeye anlat durumunu
    bir dilekçe yazıp vereceksin şikayetçi olmak için
    etrafta kamera var mı diye araştır bulabilirsen dükkanalrdan filan rica et
    Hocam karakola şikayet yeterli değil dimi ayrıca adliyeye de şikayette bulanmam gerekli mi? Birde karakola şikayet ettiğimde savcılık mı bakacak olaya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniqe11 -- 14 Kasım 2018; 17:22:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqe11

4-5 bin masraf çıkıyor demiş usta. Savcılığa falan vermek istiyorum. Hiç yardım edecek yok mu arkadaşlar. Herkes gırgır şamata peşinde
    1- Zaten karakola gidip ifade vermişsin ve muhtemelen mala zarar vermeden adli işlem başlatılmış.
    2- Kasko böyle durumlar için var , ama yaptırmamışsınız.
    3- Arabanın plakasını alamamış olabilirsiniz ama marka model renk az çok tespit edebilmeliydiniz.
    4- Yakın civarda bulunan sanayi sitelerinde önden hasarlı araçları araştırabilirsiniz, bir ihtimal denk gelir.
    5- Kaza yerinde diğer araçtan kırılıp düşen bir parça illaki vardır , bir far kırığı bile aracın modelini bulmanızı sağlayabilir. Sonrasında kameralardan ona yoğunlaşılır.
    6- 4.000 TL civarı masraf çıkar.
    7- Geçmiş olsun...

Benzer durum bizimde başımıza gelmişti , yayaya çarpıp kaçan aracın far parçası bulunmuştu kaza yerinde , aracın broadway olduğu tespit edildi ve 10 gün sonra sanayi sitesinin birinde broadway farı alan şahıs tespit edildi , ödemeyi kredi kartı ile yapmış , kredi kartı bilgilerinden şahıs tespit edildi ve suçunu itiraf etmişti. Umarım sizde bulursunuz, üzerine düşün tüm ihtimalleri değerlendirin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.