Şimdi Ara

arkadan hafif vurmuşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • toyota auris marka aracimiza arkadan hafif vurmuşlar plakanın yanına ,vuran kişi çok ısrar etti sanayiye götürelim diye yarın götüreceğim yaptirmaya ,tamir için ne yaparlar boyaya falan gerek varmidir

arkadan hafif vurmuşlar

• Bunun için sanayiye götürülür mu Allah akıl fikir versin .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt

çatlak var bir cm aşaği inmiş tampon vidanın izi çıkmiş

• tacimmüdür kullanıcısına yanıt

Ben görebiliyorum bana anlatmaniza gerek yok . Bence uğraşmaya değmez enerjinize yazık günah. Uzaktan kimse farketmez yakından bile zor farkediliyor. Onun yerine aracı yıkasanız daha hayra geçer.

• Rapor tutunuz.

belli olmaz içeride ki, darbe demiri/çeliği eğilmiş olabilir. Sensör bozulmuş olabilir.

rapor tutun. sonra canınız isterse yaptırırsınız.

Adamın götürdüğü kaportacıya gitmeyin.

• VideSupra kullanıcısına yanıt

hocam 20 gün önce vurmuş bgn aradı yaptiriyım diye 20 gün öncesine rapor tutma şansımız olur mu

• İşte bu yüzden arabayı kapalı otoparkta başka arabanın yanaşamayacağı iki kolon arasına park edip gideceğim yolu kilometrelerce yürüyorum.

Huzur...

Raporu doldur. Tarih kısmına 10/03/2022 yaz.

• Kaza bugün olmuş diye rapor tutturabilirsiniz.

Boya çatladığı için aracı yıkarken tazyikli suyu görünce çatlayan yer kopacaktır. Bana kalsa öyle binerdim ancak temiz olsun diyorsanız boyatın. Plastik aksamda boya değer kaybı oluşturmaz.

• aynısı başıma geldi. rapor tutma tanıdığım var 200 TL civarına yapılır dedi. raporu güç bela tutturdum, 3 sensör patlamış ve 13bin hasar maliyeti çıktı

• emreplt E kullanıcısına yanıt

bizde arkada sensör yok ne gibi hasar çıktı nasıl tamir ettiler boya falan yaptilar mi

• Bende de böyle ufak hasarlar olmuştu. Biraz göçme de vardı. Darbe demiri kırıldı mı bilmiyorum ama tutanak tutmuştum. 1000 lira civarı hasar çıktı. Tamponu komple boyadılar. Sıfır gibi oldu şansıma.

Sanayide daha ucuza yapılır bence. Sizin tercihiniz.

• Tamponu komple boyatmayin bu rengi kolay kolay tutturamazlar bilginiz olsun, gecmis olsun.

sensörler tanesi 2k civarı tutuyor. bana komple yeni tampon + kırılan aksesuarlar + sensörler vs. yapıldı

• emreplt E kullanıcısına yanıt
    Aracınız neydi hocam? Toplam 4 sensör var sanırım sizde de ve 13 bin lira çok fahiş ve astronomik bir meblağ. Aracı sıfır alırken bile opsiyon olarak max 4-5 bin lira ekliyorlardı arka park sensörüne en son.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 23 Mart 2022; 22:46:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam boyattırıyım mı rötüş mü attiriyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.