Şimdi Ara

Arkadan aracıma çarpıp kaçmışlar. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Geçen hanımla ben çocuk arabası ve ve bebişimizle gezmeden geliyoruz. Park etmiş Bi arabanın yanından yola doğru çıkıyoruz birden durduk. Dağa kurulmuş büyük mezarının yokuşlarından birinden bebenin biri bisikleti sallamış arabalarında dibinden gidiyor. O da zor bela durdu, ne dese beğenirsiniz. Yola böyle mi çıkılır abi ya diyor. Ben sallamadığı parmak kadar bebe. Baktık bişey demedik diye konuşuyor hanım fırçayı çekti.

Bu çocuk trafik olan bi yolda düzensiz bi şekilde birleşen dört yola girmek üzereydi. Malum çocuk arabası gidemeyecek bi kaldırım olduğundan biz de yoldaydık sonuçta. Ve bizi suçladı ve kullandığı söylere söylenmesine bakın. Kime benziyor. Babasına benziyor arkadaşlar. Bu sözleri ne okulda ne de tv den öğrendi. Tabi servis olma ihtimali de var.

Konuyu açanın bahsettiği olay olurken araçta çocukta varsa sizce ne öğrenmiştir?

Çocuğa beddua doğru değil tabiki. Suç şahsidir. Yanında çocuk olan ya da topluma malolan suçlar daha ağır cezalandırılmalı. Servis şoförünün yaptığı ihlaller araçta çocuğu varken yapılanlar, arda turan gibilerin suçları millet vekillerinin suçları hep daha ağır cezalandırılmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Böyle forumlarda modernlik kasanlara bitiyorum adam derdini anlatmış millet edilem beduaya sarmış haklı bence adama bişey olmasn direkt çocugundan çıksın bu adama ne çocugundan

Zaten elemanın arabasına çarpan adam neki çocugu ne olacak büyüyecek başımıza bela olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.