Şimdi Ara

Arka Sokaklar klişeleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
4.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. HÜSNÜ ÇOBAN'IN AĞZINDAN ÇIKAN "ADAM PİSLİĞİN TEKİ ÇIKTI RIZA BABA" SÖZÜ
    Kuşkusuz, dizinin en bilinen ve sevilen repliğidir. Genelde Murat tarafından söylenir. Rıza Baba tarafından onaylanır.
  • 1 defasında kim olduğunu hatırlamıyorum da erkeklerden biri telefonla bayanlardan birindeki telsize bağlanarak iletişim kuruyolardı.
  • Ah benim riyakar TV izleyicim.
    Sorsan hiç biri ne Aşk-ı Memnu, ne Seda Sayan, ne de Arka Sokaklar izler, hepsi Acun'dan nefret eder ama noktası virgülüne kadar bunların her şeylerini de bilir.
  • Bitsin diye dua ettiğim tek dizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çoğu sahnesi saçma ama en azından şuana kadar 1 tane patlamalrı sahteydı galiba

arada denk geliyorum tvde bişey olmayınca izliyorum.zeynep beşerler kim polislik kimdiyesim geliyor

Ha birde eski bölümleri bakın birde şimdikilere bakın kamera çekimleri baya değişmişve sesleride değişmiş.bazen kalın seste bağırıyorlar niyeyseonu çözemedim daha

• quote:

Orijinalden alıntı: 1881

Ah benim riyakar TV izleyicim.
    Sorsan hiç biri ne Aşk-ı Memnu, ne Seda Sayan, ne de Arka Sokaklar izler, hepsi Acun'dan nefret eder ama noktası virgülüne kadar bunların her şeylerini de bilir.

1 haftalık dizi serüveninde seyrettiğim diziler.

Pazartesi: Yok.
    Salı: 80'ler.
    Çarşamba: Yok (Bazen Ali Sunal'ın sunduğu Güldür Güldür)
    Perşembe: Yok
    Cuma: Arka Sokaklar.
    Cumartesi: Yok
    Pazar: Yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: yürüyenmerdiven

Harbiden yaa şu yavuzun her işe koşması beni de kopartıyo bide şu klişe var unutmayalım yaralılar hep "taksim ilkyardım" a kaldırılır çünkü orası yavuzun hastahanesidir

edirne sınırin da vurduklari mafya babasini da taksime sevk ettiler

• hepsi bilindik seyler ama boyle toplusunu yeni goruyorum ve bayağı komik

• Yine bitmiyor anasını satayım önümüzdeki 15 yıl için yeterli tekrar bölüm yokmuş.
  • İnternette 300.bolum final olacak diyende var daha 2 sezon devam edicek diyende.gamze ozcelik god 1 yazmayi unuttu bak oldu gitti tas abla

• Yazık oldu gamzeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: yürüyenmerdiven

Harbiden yaa şu yavuzun her işe koşması beni de kopartıyo bide şu klişe var unutmayalım yaralılar hep "taksim ilkyardım" a kaldırılır çünkü orası yavuzun hastahanesidir

edirne sınırin da vurduklari mafya babasini da taksime sevk ettiler

• quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

İnternette 300.bolum final olacak diyende var daha 2 sezon devam edicek diyende.gamze ozcelik god 1 yazmayi unuttu bak oldu gitti tas abla

Oha öldü mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shoote®

quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

İnternette 300.bolum final olacak diyende var daha 2 sezon devam edicek diyende.gamze ozcelik god 1 yazmayi unuttu bak oldu gitti tas abla

Oha öldü mü

maalesefşifresiz oynamak isteyince çat diye vurdular boynundan

• Bir Akasya Durağı değil :D İyi bence neden bitsin kii.Onlardan daha iyi kim anlatabilmiş polisimizi.Onların işlerinin zorluğunu.Bu yüzden yıllardır izleniyorlar.
  • tam komedi ya

• Suçlular nedense hep bela ile başlayan argo kelimeler kullanıyorlar.

Bazen Cüneyt Arkın'ı aratmıyorlar. 31 temmuz 2066 da başlamış ve halen aynı tas aynı hamamla devem edip gidiyorlar.
    O kadar yapmacık ki sanki tiyatro oyunuymuş gibi bir dizi. Robot bile bunlardan daha gerçekçidir.
  • Ne olursa olsun ben izliyorum abi sarıyor dizi beni. :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.