Şimdi Ara

Ark:Survival Evolved Turk klani PS4 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
2.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Arkadaşlar hangi server dasınız yazın gelelim iki kişi ben oyunu biliyorum bayağı iyi.

Us1903 psn id.

Davet gondeririken ark yazarsan daha iyi olur.

Birde suan toplanma asamasindayiz eger eklersen chatten rahat konusuruz snde iki kisiysen 3-4 kiside bizde var

Suan 6 kisi oluruz. Biraz daha katilimla 10-15 civari olursak avantajli oluruz

Hangi serverdesiniz siz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar hangi server dasınız yazın gelelim iki kişi ben oyunu biliyorum bayağı iyi.

Us1903 psn id.

Birde suan toplanma asamasindayiz eger eklersen chatten rahat konusuruz snde iki kisiysen 3-4 kiside bizde var

Hangi serverdesiniz siz.

817 deyim suan . Fena bir server degil gelismis kabileler var ama genelde bariscillar suana kadar :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Us1903 psn id.

Hangi serverdesiniz siz.

817 deyim suan . Fena bir server degil gelismis kabileler var ama genelde bariscillar suana kadar :)

Hocam çömezlere dokunmuyorlar genelde büyümeye başladıkça saldırıoluyor öyle gelsi bana sizi ekleyrceğim ordan konuşuruz.

• arkadaslar ps4 te oyunu oynuyoruz ps4 te kendimize server kurduk o arkadas oyuna girmeden bizde giremiyoruz ve oyunu oynarken kurucu alanı diye bişey var bunun çözümü var mıdır ??
  • ps4 te türkide kiralayacabileceğimiz server var mı ? bizde 6-7 kişi ekibiz aktif sekilde aksamları oynuyoruz çoçuklar uyuyunca tabi tavsiyesi olan varsa bizi bilgilendirebilirse sevinirim.
  • Ps4 de oynayan insanları bir çatı altında toplayıp yeni bir türk clanı oluşturmak için bir grup kurduk katılmak isteyenler linkten gruba ulaşabilir.https://www.facebook.com/groups/132332530818042/
  • psn ismin e
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.