Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [ANA KONU] (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.966
Cevap
27
Favori
147.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratcimen98

Evet var b tuşuydu galiba
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet yine yeniden official pvpde başladık. Katılmak isteyenler ulaşabilir arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Begee

Evet yine yeniden official pvpde başladık. Katılmak isteyenler ulaşabilir arkadaşlar.
    Hocam bizde 4- 5 arkadaş online başlamak istiyoruz bu oyuna dün serverlara baktım ama hangisine gireceğimize karar veremedim oyun tecrübemiz sıfır herşeyi yeni öğreneceğiz tavsiye edeceğiniz bir server var mı girer girmez diğer oyuncular patates etmesin bizi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Hocam bizde 4- 5 arkadaş online başlamak istiyoruz bu oyuna dün serverlara baktım ama hangisine gireceğimize karar veremedim oyun tecrübemiz sıfır herşeyi yeni öğreneceğiz tavsiye edeceğiniz bir server var mı girer girmez diğer oyuncular patates etmesin bizi :)

Alıntıları Göster
    Valla hocam o şekilde tutunmaniz zor. Biz bayağı sağlam bir kabile ile ittifağız sw boşaltıp verdiler oma rağmen 1 haftadır savaş halindeyiz zor tutunuyoruz tecrübeli olduğumuz halde. Ayrıca sayınız az ise official tavsiye etmem emeğinize yazık olur. Katılmak isterseniz buyrun birlikte oynayalım arkta ne kadar sayınız varsa hayatta kalma şansınız o kadar artıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar, biz iki arkadaş oyunu oynuyoruz. Sunucuyu diğer arkadaşım kurdu ben de ona bağlanıyorum ama şöyle bir sorun var. Arkadaş oyundan çıkınca benide oyundan atıyor sunucu. Bunun bir çözümü var mıdır. Yani arkadaşım yokken ben yine sunucuya bağlanabilir miyim ?
  • Melez_Prens kullanıcısına yanıt
    Onun tek çözümü server kiralamaktır. O zaman herkes istediği gibi oyuna girebilir.
  • Steam de indirim gelmiş explorer edition alırsak çıkmış çıkacak ek içeriklere ücretsiz mi sahip olacağız oyunu kopya sürümünü indirdim hoşuma gitti ama güncel değil optimizasyon kötü çok fps drop oluyor son sürüm de nasıl anlık düşüşler varmı hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkmessenger -- 7 Kasım 2018; 3:34:59 >
  • Eey firma!
    Sen para kazanasın diye ben neden durup dururken 14gb indiriyorum?
    DLC ye tamam dedik oyunlara tat tuz katar dedik siz dışkısını çıkardınız olayın.Yarım oyun yapıp DLC almaya zorlamalar,ana oyun varken ek paket getirip sende olmamasına rağmen sana da güncelleme zorunluluğu kılmalar gibi.
    Kınıyorum.
  • Aktif olarak oynayan var mı? Ben de uzun bir aradan sonra başlamayı düşünüyorum. Pve casual olarak takılan varsa katılabilirim.
  • Beyler bende Battlefield oyuncusuyum, alsam sarar mi merak ediyorum, tavsiye ediyor musunuz

• 11.2 GB güncelleme gelmiş bu nedir ya oyunu baştan mı yaptınız ?

• Arkadaslar bu oyunda coop oynuyoruz mesela magaralardayken hata veriyor veya disarda hata veriyir bazen oyuna katil dememe ragmen katilmiyor fatal error zaman asimi session gibi hatalar veriyor ve oyundan soguyoruz bunun bir cozumu varmi

• Oyle bi oyunki 2015 den beri boyle hatalar veriyor konu acmislar ama hala duzeltememisler ne kadar beceriksiz kodcular bunlarya

• Arkadaşlar tek oyunculu oynuyordum cok ilerlemistim dün elektrikler gitti simdi oyuna girip tek oyunculu oyna dedigimde yeni karakterle bastan basliyor eski karakterimin savelerine nasil ulasip oynayabilirim yardimci olur musunuz :(

• Savelerimi buldum ama oyun ordan başlamıyor kayitli save cikmiyor hic direkt yeniden basliyor nasil okutabilirim bunlari

• quote:

Orijinalden alıntı: kene.

Aktif olarak oynayan var mı? Ben de uzun bir aradan sonra başlamayı düşünüyorum. Pve casual olarak takılan varsa katılabilirim.
    Pve değil ama pvp Official de aktif olarak oynuyoruz.

• Merhaba kardeşime steamden Ark aldık oyun yüklendi fakat açılmıyor resimdeki hatayı veriyor.

Steam, ana diske kurulu (ssd)

Steamin indirdiği oyunları hdd sürücü seçtim. Misal başka bir oyun çalışıyor.

Lütfen destek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42DBB8773 -- 9 Aralık 2018; 17:45:34 >
  • Arkadaşlar oyunda bir ping sorunumu var acaba? official serverlarda oyun içinde 120 130 un altında bir server bulamadık. 10 11 tanede server denedik sıkıntı nedir tam olarak bilgisi olan varmı?
  • arkadaşlar iyi günler;

ARK: Survival Evolved (60GB ) 95TL
    ARK: Scorched Earth (15GB ) 35TL
    PS4 için fiyatlar bu şekilde.

yaşlarımız büyük (neredeyse ihtiyar :)) birkaç iş arkadaşım günde 1-2 saat oynayacağız, minecraft oynardık alternatif olarak bunu da oynamayı düşünüyoruz.

Bu iki oyunun birbirinden farkı nedir?
    Sizce hangisini almalıyız sebebi ile yazar mısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrttuncer

arkadaşlar iyi günler;

ARK: Survival Evolved (60GB ) 95TL
    ARK: Scorched Earth (15GB ) 35TL
    PS4 için fiyatlar bu şekilde.

yaşlarımız büyük (neredeyse ihtiyar :)) birkaç iş arkadaşım günde 1-2 saat oynayacağız, minecraft oynardık alternatif olarak bunu da oynamayı düşünüyoruz.

Bu iki oyunun birbirinden farkı nedir?
    Sizce hangisini almalıyız sebebi ile yazar mısınız.
    ARK Survival Evolved temel oyun Scorched Earth temel oyuna sonradan eklenen bir harita farkları temel oyunda 3 tane harita var

1. İsland haritası şirket yapımı
    2. Center bu mod harita kullanıcı yapımı fakat resmileştirilmiş
    3. Ragnarok aynı center gibi
    4. SE(Scorched Earth) buda şirkat yapımı
    5. Aberration Şirket yapımı
    6. Extinction şirket yapımı

İlk 3 harita oyunla beraber gelir bedava.
    Bu haritaların hepsi birbirinden farklı biomelere sahip yani farklı iklimlere diyebiliriz. Hepsinde aynıları olmakla beraber çok farklı türden canlılarda var.

Umarım yeterli olur....

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.