Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [ANA KONU] (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.967
Cevap
27
Favori
147.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BéTo

Beyler 18 kişilik server açtım RUST tarzı anadan doğma çıplak herkes ve official gibi zor Server 18 kişilik çünkü hiç kapatmayı veya wipe atmayı düşünmüyorum. Daha fazla kişilik olsa wipe atmadan oynanmazmış. Gerçek emek server.. Zor ve kalıcı. Official'ın TR versiyonu gibi düşünün

Gamma ayarını bile kapatmayı düşünüyorum

Yeni ve kalıcı server arayanları beklerim.

[+18] <TR> (Middle Earth) 'KAPANMA YOK!' "2x HARD Server."
    IP Adresi
    5.62.127.71:21000

ben geliyim diorum ama nasıl oluyor bu işler? yeni sayılırım bu oyunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

quote:

Beyler 18 kişilik server açtım RUST tarzı anadan doğma çıplak herkes ve official gibi zor Server 18 kişilik çünkü hiç kapatmayı veya wipe atmayı düşünmüyorum. Daha fazla kişilik olsa wipe atmadan oynanmazmış. Gerçek emek server.. Zor ve kalıcı. Official'ın TR versiyonu gibi düşünün

IP Adresi

Resmi olmayan server bölümünden bu server ı bulup giriyosun hocam sonra ilk amaç hayatta kalmak 🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

quote:

quote:

IP Adresi

Resmi olmayan server bölümünden bu server ı bulup giriyosun hocam sonra ilk amaç hayatta kalmak 🙂

ip yi de yazdım bulamadım. [+18] <TR> (Middle Earth) 'KAPANMA YOK!' "2x HARD Server." bunuda yazdım bulamadım. kelime kelime arattım yine bulamadım.

• r0ket kullanıcısına yanıt
    Yenileyip tekrar dene hocam bazen kayboluyor öyle. Bulunca favoriye eklersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar eski sistemimi satoğımdan dolayı yeni bir sistem alacağım bu sistemimi gtx960 veya 1050ti ile kurulan hedefim yine 1080p.Bu kartları 2.elden alacağım bütçe buna el veriyor 2 kattan birini kullanan varsa bana bilgi verebilirim performans hakkında.

Birde 500/550 TL civarı 2.el kart önerisi olan varmıdır?

Herkeze iyi bayramlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

IP Adresi

ip yi de yazdım bulamadım. [+18] <TR> (Middle Earth) 'KAPANMA YOK!' "2x HARD Server." bunuda yazdım bulamadım. kelime kelime arattım yine bulamadım.

Bu arada ismini değişmiştim o değil Ama ip aynı bende bulamadım favorilerden giriyorum ilginç

edit: böyle bir konu varmış
    https://wiki.nitrado.net/tr/ARK:_Survival_Evolved_Direk_Baglanti

Böyle yaparak girebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 27 Haziran 2017; 14:36:37 >

• indirimden aldım bu oyunu ama çok yeniyim illa serverlere girip mi oynamak lazım yoksa tek kişilik oynayarak seviye yükseltip serverlere girebiliyormuyuz
  • rookiehunter kullanıcısına yanıt
    tek bi servera girip orda oynuosun ne yaparsan orda kalır serverdan servera atlama gibi bisy soz konusu deil dayzideki gibi.
  • oyuna uzun zamandır girmiyorum fps durumu nasıl bi duzelme oldumu optimizsyonda ve oyun icin 8 agustos gibi tam surume gececek diolar dogrumudur?

hatta haberi gordugum yer: http://www.merlininkazani.com/ARK_Survival_Evolved_resmi_olarak_cikiyor-oyun_haber-94993p1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_R_A_V_E -- 2 Temmuz 2017; 16:15:52 >
  • B_R_A_V_E kullanıcısına yanıt
    gtx 970 ile oynuyorum 1 aydır ne takılma vs. hiç birşey görmedim 7/8 senelik ekran kartı ile oyun oynuyanların safsataları bence opt. sorunu
  • Arkadaşlar hawks team 3x serverde oynuyorum gelirseniz beraber oynarız
  • abdulrezakbinberrak A kullanıcısına yanıt
    saol krdsm cevap icin ole diyorsan bi denim ozaman:)
  • Orijinal PvE serverlar da oynayan var mı?
  • oyunu yarım saat sonra oynadıktan sonra takılmaya başlıyor sorun nedir acaba anlayamadım
  • quote:

TR>[+18] GAME OF THRONES "NO Wipe" ***4x***
    IP Adresi

Beyler, servera girebilen var mı dener misiniz kimse gelmiyor çözemedim.

• Yeni başladım oyuna, pvp yada pve beraber oynamak isteyenler varsa şiddetle beklemekteyim.
  • BéTo kullanıcısına yanıt
    senin serverda sıkıntı vardı en son
  • abdulrezakbinberrak A kullanıcısına yanıt
    Şuan sıkıntı yok listede de çıkıyor ama kimsenin geldiği yok kapatacam 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun çıkış yapmış
  • Hayatımda bu kadar kötü optimize edilmiş tek bir oyunla daha karşılaşmadım.

Ufak tefek sorunları olan oyunlar oldu ama aman allahım bu nedir böyle !!

Gtx1070 , 6600k 4.4ghz, 16gb 3000mhz ram !

Oyun 15 fps ! High yapıyorum, V-sync yok. Her taraf tearing. Oyunun kendi config dosyasında v-sync açıyorum bir aman tanrım daha oyun 1 fps kilitli kalıyor.

Yahu yuh bu nedir böyle ! Utanmıyorlar mı böyle oyun çıkarmaya.

Bu arada Epic'e bile alsam o trailerlarda ki görüntünün "g" si yok. O görüntüleri ne ile elde ediyorlar acaba ? Zira bir 15 basamak aşağısında şu görseller.

Her taraf shimmering, anti aliasing ne yaparsanız yapın yok. Bu ne ya ?
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.