Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [ANA KONU] (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.967
Cevap
27
Favori
147.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 18 kişilik server açtım RUST tarzı anadan doğma çıplak herkes ve official gibi zor Server 18 kişilik çünkü hiç kapatmayı veya wipe atmayı düşünmüyorum. Daha fazla kişilik olsa wipe atmadan oynanmazmış. Gerçek emek server.. Zor ve kalıcı. Official'ın TR versiyonu gibi düşünün

Gamma ayarını bile kapatmayı düşünüyorum

Yeni ve kalıcı server arayanları beklerim.

TR>[+18] GAME OF THRONES "NO Wipe" ***4x***
    IP Adresi
    5.62.127.71:21000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 27 Haziran 2017; 12:34:6 >

• Oyun steam formlarında anlatıldığı kadar kasıyormu aşırı opt.sorunu varmı gerçekten izlediğim videolarda adamlar sorunsuz oynuyorlar steam oyun inceleme kısmında millet yerden yere vurmuş burda da birşey yok opt. ile ilgili bi aydınlatınız lütfen
  • Optimizasyon gerçekten sıkıntılı, ayarları ne yaparsan yap bi garip oluyor oyun. Sırf bu yüzden sevdiğim halde oynayamıyorum oyunu. Zevkini alabilmek için çok iyi sistem istiyor. Yoksa low'da çamur gibi zevk vermiyor
  • Ayrıca şu güncellemelerden bıktırdı oyun, sürekli en az 500mb olmak üzere patch geliyor. Bugün yine gelmiş 1,5gb yeter ulan yeter neyi güncelliyorsunuz bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karamel Galaxy

Ayrıca şu güncellemelerden bıktırdı oyun, sürekli en az 500mb olmak üzere patch geliyor. Bugün yine gelmiş 1,5gb yeter ulan yeter neyi güncelliyorsunuz bu kadar.

Aynen hayret ediyorum.. İlk kez böyle bir şey gördüm. Her gün güncelleme... Bugün de 1.5 GB güncelleme gelmiş.

edit: senin dediğin yani yeni bir 1.5 değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 7 Haziran 2017; 13:30:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaoglan_61

quote:

Orijinalden alıntı: BarCu

Arkadaşlar Merhaba..
    Oyunu aldığımdan beri metasını dinoları vs çözebilmek için unOffical serverlerde oynadım ama Serverlerin kapanması troll oyuncular vs vs artık offical geçme zamanım geldiğini düşünüyorum. TÜRK oyuncuların çok olduğu bir server söylermisiniz Rica etsem. Online sürem oldukça fazla yaşım 35.

+1

Ben de arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yeni server açtım kapanma yok. Gelebilirsiniz

• indirimden alınmış gift kodu olan uygundan satan varsa mesaj atsın bi zahmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Beyler 18 kişilik server açtım RUST tarzı anadan doğma çıplak herkes ve official gibi zor Server 18 kişilik çünkü hiç kapatmayı veya wipe atmayı düşünmüyorum. Daha fazla kişilik olsa wipe atmadan oynanmazmış. Gerçek emek server.. Zor ve kalıcı. Official'ın TR versiyonu gibi düşünün

Gamma ayarını bile kapatmayı düşünüyorum

Yeni ve kalıcı server arayanları beklerim.

[+18] <TR> (Middle Earth) 'KAPANMA YOK!' "2x HARD Server."
    IP Adresi
    5.62.127.71:21000

Boşa emek server açmışsın. Bu oyundaki gözlemlerime dayanarak konuşuyorum Türkler zor serverda takılmaz. Sıkar biraz. Onlara x15 x20 yapacaksın girip onu bunu öldürüp eğlencesine dalgasına bakacak. Serverin fazla uzun ömürlü olmayacaktır.

• Bende tam tersini seviyorum. Zaten 3-4 kuzenimle oynuyorum gelen olmasa da sorun değil server kapanmayacak yani
  • Merhaba, oyunu yeni satın aldım.
    Yanlız bir problemim var. 2-3 kes oyunu açabildim topu topu şimdi de oyunu steamden açınca 3 saniye sonra ses geliyor ardından kesiliyor.
    Oyun hiç açılmıyor!

Ne yapmalıyım?
  • badtrip kullanıcısına yanıt
    yeni gelen bir güncelleme ile sistemini zorluyor yada kaldırmıyor olabilir gtx 970 ile oyunu açamadığını söyleyen insanlar var
  • an itibari ile bende oyunu aldım yeni keşfedeceğim sabırlı bir ekip güzel server varsa katılmak istiyorum pm ile ulaşabilirseniz discord grubu varsa onada girebilirim
  • Bende 1-2 gün içinde almayı düşünüyorum.Kendine has bir serveri varmı yoksa oyuncuların kurdukları serverlardamı oynuyoruz ?
  • Her ikiside var

Kardeş senin server kapandı mı dün bağlanayım dedim bağlanamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdulrezakbinberrak

Her ikiside var

Kardeş senin server kapandı mı dün bağlanayım dedim bağlanamadım

Kapanmadı ama bakamadım 3-4 gündür bi restart yapmam lazım sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPraios

Bende 1-2 gün içinde almayı düşünüyorum.Kendine has bir serveri varmı yoksa oyuncuların kurdukları serverlardamı oynuyoruz ?

Kendine has(official) ve oyuncuların kurduğu(unofficial) serverlar var. Official da türkleri bulmak zor,oyun da zor. Unofficial da server dan server a her şey değişiyor bakmak lazım 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BéTo kullanıcısına yanıt
    eğer açık tutacaksanız sizin serverda başlayacağım
  • abdulrezakbinberrak A kullanıcısına yanıt
    Benim server ın özelliği o zaten kapanma,wipe falan yok.
  • BéTo kullanıcısına yanıt
    bende ordayım artık genel ping kaç ?
  • abdulrezakbinberrak A kullanıcısına yanıt
    40 larda falan
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.