Şimdi Ara

ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ) (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.010
Cevap
204
Favori
128.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Merhabalar konuda belirttiğimiz şekilde pm üzerinden dönüş sağlamıyoruz lütfen telefon numaralarını kullanarak whatsapp veya arayarak ulaşınız,iyi forumlar.

• PSU ONARIMI YAPIYORMUSUNUZ

• merhaba MSI H310m Pro-vdh Plus Soket 1151 modeli bir anakartım var işlemci soketindeki bir kaç pin kırılıdı değişimi mümkünmü acaba

• Soket 1366 değişimi yapılıyor mu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar lütfen konuyu tam olarak okumadan yorum atmayınız.Konu içeriğinde açık adresimiz firma telefonları vs bulunmaktadır whatsapp,mesaj veya arayarak ya da direkt olarak gelerek ulaşabilirsiniz.

Konu altında ve özel mesajlara artık bakmıyoruz eski mesajlarımızda sebebini açık olarak belirttik,iyi forumlar.

• 3. haftaya giricek anakart tamiri ustaniz nezaman gelicek hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 aydır cevap gelmedi.nasıl güveneyim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar onarım için ulaşmak isteyen arkadaşlarımız konuyu güzelce okumasını tavsiye ederiz,açık adres,telefon numaraları,whatsapp hattı paylaştık buradan yazılan mesajlara geri dönüşte zorlandığımız için bakmıyoruz yazdık,hala özel mesaj atıp cevap alamadığından şikayet eden arkadaşlarımız var.

• abak.tarik kullanıcısına yanıt
    Whatsapp 'danda dönüş yapan yok 2 haftadır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bugün 2 adet gtx 560 ti kart bıraktım. duruma göre sonuçlarını paylaşacağım.

Hayırlısı ile bakalım.

• Ben de anakart işlemci rem şeklinde gönderdim anakartım arızalı idi. Tarık bey Forum yazışmalarını okumamla bana güven verdi. Geçtiğimiz hafta Çarşamba kargom ulaşmış 1-10 işgünü içinde döneceklerini Instagram konuşmamda belirttiler bekliyorum bakalım güncelleme sağlarım

• 18.10.2022 de saat 12 de kargom ulaşmış. Yarın 12 de 10 işgünü oluyor. WhatsApp dan yazdım bugün ama yanıt alamadım yarın instagramdan yazacağım saat 12 de

• Şimdi 0216 392 93 62 numaralı hat ile görüştüm. 10 gün önce ulaşmasına rağmen sorununun ne olduğunu sordu ben de anakart kaynaklı ama bilmiyorum dedim. Tamam bakınca arıza tespiti yapıp dönüş yapıyoruz dedi. Teşekkür ettim kapattım. Süreç uzarsa yine konuya belirtirim.

• Uzun zamandır aşırı yoğunluktan ve teknik ekibe kalifiyeli ekip arkadaşları bulamadığımızdan dolayı oluşan sorunları çözdük,tekrardan forum içindeki mesajlara ve sorularınıza cevap vermek için buradayız.

• rez

• Güncel

• iyi günler, msi b450 pro anakart m2 ssd tutturan vida yuvası kırıldı yeni yuva yapma imkanı varmı dır

• güncel

• br günceli aylardır cevap vermiyorsunuz size niye güveneyim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.