Şimdi Ara

ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
204
Favori
128.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm mesajlara geri dönüş yapıldı.Sağlıklı günler
  • Merhaba dün biosu güncellemeye çalışırken modlu bios atarken biosu uçurdum muhtemelen. Ekrana görüntü vs. gelmiyor. Anakart MSI Z-77A G-45 modeli. Tamiri mümkün mü? Ayrıca modlu bios atmaya çalışmamın sebebi NVME SSD ile windows boot edebilmek içindi. Böyle bir bios atmanız mümkün mü?
  • Albay7 kullanıcısına yanıt
    Bios en kolay yapilan. Hocam sanirim anakart a gömülü sizin bios. Anakart ustunde m bios Ile b bios varmi? Bildigim kadari ile sadece gaming olanlarda vardi dual bios ama yanliş da hatirliyor olabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm mesajlara dönüş yapıldı

• Merhaba ne zaman başlarsınız onarım hizmetine hocam?
  • Tüm mesajlara geri dönüş sağlandı.İş yerimiz tüm toplu taşımalara çok yakınlığından dolayı kimse kargoyu tercih etmeyip elden ürün getirmekte ve günde ortalama 50 kişiyi ağırlamaktayız.İzolasyonu sağlayamadığımız için çalışmalar durdu.Tekrar bunu sağladığımızda bilgi vereceğiz sağlıklı günler.
  • merhaba. Benim asus 1155 pin anakartım var. eksik ram görme sorunu vardı. şimdi de sistemimi hiç açmıyor artık. ekrana görüntü bile gelmiyor. size göndersem bakar mısınız.

• Hocam Asus fx503vd laptop transistör hatası var. Fiyat alabilir miyim hangi anakart grubuna giriyor.

• iyi günler, masaüstü pc çalışırken güç kablosunu prizden çıkartmışlar, cihaz PCI Express ekran kartı slotuna takılan hiçbir kartı görmüyor. kartın resimlerini attım. cihazın onboard ekran çıkışından cihazı kullanıyorum. dediğimden başka sıkıntısı yok anakartın ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ)ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ)

• Bana pek güvenilir gelmedi istanbulda yaşamama rağmen kargo ile gönderim istedi.
  • MehmetTAPAN kullanıcısına yanıt
    Merhabalar güvenilir gelmediyse mutlaka gönderim YAPMAYIN. Virüs nedeniyle elden ürün teslimini olabildiğince azalttık hepimiz için olabildiğince az temas sağlamaya sağlatmaya çalışıyoruz iyi günler dilerim.
  • Müşteriyle nasıl iletişim kurulur bi habersiniz, kibirli konuşmalar hoş değil şuan çok talep var diye bu böyle gitmez merak etmeyin bu tavırlara devam ederseniz kimse size güvenip iş yaptırmaz.

Kolay gelsin.

Düzgün esnaf bulmak zor malesef işi artanın uslubu değişiyor.
  • MehmetTAPAN kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın kendimi yanlış ifade ettim sanırım kusura bakmayın içiniz rahat etmeden göndermeyin demek istedim iyi günler.
  • Asus strix gtx 970 ekran kartım düne kadar rahat çalışıyordu. Eski psuyu değiştirmek istemiştim sesli çalışıyordu. Zalman megamax 600w psu aldım taktım tüm bağlantıları yaptım. Bu halde sistemi bir kaç saat kullanabildim sonrasında pc kapandı ve sinyal yok yazısı belirdi. Ne yaptıysam pc'yi açamadım. Ekran kartım ölmüşmüdür? güç girişinde herhangi bir yanık koku falan yok led ışığıda yanıyor ama sinyal yok. Ekran kartımı göndersem tahmini fiyatınız ne olur yapılabilir mi sorunu nedir teşekkürler.
  • Tüm mesajlara geri dönüş yapıldı sağlık günler dileriz.
  • Yani özetle güvenelim mi guvenmeyelim mi, bir oylama açın bilelim şahısa ürün gönderilir mi?
    Eski bir ekran kartım var onu yaptiricam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • am4 anakart için braket bulunuyormu acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Drift D kullanıcısına yanıt
    Merhaba bu konu içinde bu şekilde konuşmaları hoş karşılamıyoruz şahıs dediğiniz bir firma ve oylama yapmak isterseniz bizde ürününüzü kabul edelim mi etmeyelim mi diye açalım.İşin şakası bir yana eski ekran kartlarına malesef bakmıyoruz astarı yüzünü geçiyor.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.