Şimdi Ara

ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
204
Favori
128.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bizim düzelttiğimiz soketi başka yerde 20 TL ye yaptırdığınızı söylüyorsanız yalan konuşuyorsunuz.Biz düzelttiysek ve çalışmadıysa garanti veriyoruz söylerdiniz ayrıca biz fiyatları parça fiyatı + işcilik (maks 50 tl) olarak söylüyoruz terkrar yalan söylüyorsunuz.
  • abak.tarik kullanıcısına yanıt
    Siz düzeltiniz sonra tekrar yamuldu.
    Bende başka yere götürdüm 20 TL ye adamlar düzeltti.
    Çalışmama gibi bir şey yok zaten işlemci bassın yeter.
    100 TL para aldınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • asus gtx1060 3 gb dual modeli yeşil çizgi çıkarıyor sanırım reballing istiyor fiyat hakkında bilgilendirir misiniz ?@abak.tarik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0live0 -- 17 Aralık 2019; 2:15:4 >
  • izlemedimdeme06 İ kullanıcısına yanıt
    Ceza almışsınız hayırlı olsun ama bizlik birşey değil emin olabilirsiniz :)
  • Tüm mesajlara pm ile bilgi verildi.
  • Gigabyte aorus Rx 580 ekran kartı gönderimini yaptım, arıza tespiti ve fiyat bilgilendirmesi için mesaj beklemekteyim.
  • qwasderf kullanıcısına yanıt
    Merhabalar elimize ulaşınca en kısa zamanda dönüş yapacağız.
  • s.a arkadaşlar ben kant bilgisayarla yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum daha önceden bir çok anakartımın tamirini gerçekleştirdiler en son z77 anakartımın güneyini değiştirdiler gayet memnunum 4 gün önce x58 anakart verdim onuda yapıp video gönderdiler ptt kargo ile gönderdiler yolda geliyor şimdide 3 ram slotu bozuk anakartımı vericem asus x58 onuda yapıp göndricekler niye emin konuşuyorum çünkü adamlar olmuyacak birşeye para almaz boşa emek vermezler boş para isteyip haram yemezler adamlara iftira atıp işten soğutmayın sizden ricam karalama yapmayın.
  • Merhaba gigabyte h97-d3h anakartımın cpu pinleri kırıldı, tamir şansı var mı?
    Üstad benim laptopun ekran kartı ne zaman hallolur uzun zamandır merakla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm mesajlara geri dönüş yapıldı.
  • black-man B kullanıcısına yanıt
    özelden ulaştım

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 27 Ocak 2020; 13:32:37 >
  • Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    Merhabalar tabi ki açıklama yapayım.Bu parça arızalı ve onarımı yapılamayacağını belirttiğimi söylemişsiniz zaten.Kendinizde bu işlerle uğraştığınızı da belirtmiştiniz yani biraz bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyordum.Şöyle bir durum var ki eksik olan ram önemli bir parça değil buyrun gelin yerine 10 adet verelim fakat bir ramin kendi sıcaklığı ile bu şekilde ve soğutucu da bağlıyken yerinden kayması imkansızın ötesinde bir durum.Biri bununla uğraşmış bu kişi ben olsam o parçayı çalmış olsam kalkıp size ram kaymış demem rami düzeltir kapatırım.Hatırladığım kadarıyla bir işlem görmüş daha önceden harici ekran kartı ve uzun süredir de çalışmıyormuş.Şimdi siz bizi değeri olmayan elimizde olmasa çalabileceğimizi düşündüğünüz parçadan 10 tane vermeyi teklif ettiğimiz ki çok dürüstüm buyrun gelin hemen teslim edeyim bunun için buraya yazmadığınızı bırakmamışsınız sizce değdi mi ? Bu yaşıma kadar bir kuruş haram yemedim yemem de buraya bu kadar mesajı yazmak yerine arayıp sorsaydınız açıklamasını çok güzel bir şekilde yapardık.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 27 Ocak 2020; 13:32:21 >
    Selim bey getirin hepsini yenileyelim onunda yerine yenisini takalım.Özgür bey sizi aradı bilgi vermek için telefonunuzu açmıyorsunuz.Size nasıl yardımcı olacağımı şaşırdım.Biz söktüysek teknisyenler arızalı diye sökmüştür,eğer o kayan ram yerinde yok ise kendiliğinden düşmüştür.Tamamen kısa devre olan bir ekran kartı onarımını istemediniz ne yapmamızı istiyorsunuz.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 27 Ocak 2020; 13:31:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    kusura bakmayın okumadım bomboş bir konu hakkında konuşuyoruz.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 27 Ocak 2020; 13:33:1 >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abak.tarik -- 29 Ocak 2020; 16:43:32 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.