Şimdi Ara

ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
204
Favori
128.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam gtx 970 ekran kartım bozuldu ekranda uzun beyaz yatay çizgiler var tamiri mümkün müdür? Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abak.tarik kullanıcısına yanıt
    Ekran kartımda hiç bir sıkıntı yoktu taki düne kadar oyun esnasında bir kırmızı ekran verdi ve pc kilitlendi daha sonra ekran kartını görmemeye başladı pc.ıgd alıp bios'dan zar zor anca gösterdim peg aldığımda fanlar tam devir görüntü yok tekrar ıgd aldığımda pc aygıtı görüyor fanlar dönüyor normal ama çalışmıyor sağlıklı GPU-Z programından gösterdim bilgileri gitmiş kartın technopat sitesinde kant bilgisayar diye sizi önerdiler kartımı hangi kargo şirketiyle size ulaştırabilirim oda kartın son hali

• Gkhn Csn G kullanıcısına yanıt
  • Gkhn Csn G kullanıcısına yanıt

• Tüm mesajlara geri dönüş yapıldı.Konu altına yazılan mesajları çok geç geç görüyoruz lütfen iletişim bilgilerimizi kullanın ya da özel mesaj ile ulaşın.
  • Gönderim yapıldı umarım tamir olur.

• Merhabalar inceleme yapıp onarım sağlayacağımızı umuyorum :)
  • elimde bu anakart var 1366 pin x58 bir anakart cpu soket değişim gerekiyor fiyat nedir?ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ)
  • Tüm mesajlara dönüş yapıldı.
  • "Asus X99-A/USB 3.1" anakartlı, i7 5820K işlemcili bilgisayar. Güç kaynağı değişiminde sök-tak tan sonra, çalıştırıldığında ekrana sinyal gelmiyor. (00 hata kodu ve cpu_led kırmızı yanıyor.)

Anakartı Asus servise gönderdiğimde "kullanıcı kaynaklı veriyolu hasarı mevcuttur" "garantisi yok, iade" diye not düşmüşler.

Bu tip bir arızanın tamiri mümkün müdür?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numaracihoroz -- 11 Şubat 2019; 16:51:40 >
  • tüm mesajlara geri dönüş yapıldı
  • PM atıldı, umarım derdime derman olur
  • Tüm mesajlara geri dönüş yapıldı
  • Merhabalar bende gtx 970 anno 3d modeli var. Sanırım ısınma problemi vardı daha sonra uğraştım ancak bi süre sonra artık bilgisayar neredeyse açılmıyor uyku moduna alıyor yada açılınca öyle oyuna giriyorum ve ekran renkleri değişip yine görüntü gidiyor uyku moduna alıyor, fırınlama ve fan temizliğini yaptırdım macunu da değiştirdim ama hala böyle acaba yapılabilir mi ve ücreti tahmini ne kadar olur bilgi verir misiniz? Ramazan abiyi tanıyorum o yüzden eğer yapılabilirse göndereceğim

• Merhaba.Dell laptop 3521 model laptop güç tuşuna bastığımda bazen açılmadığı için tamire verdim.Kısa devre olduğu ve parça değişimi yapılması gerektiği söylendi.Parça değişimi yapıldı ancak yine çalışmadı.Bu sefer chipsette sorun olduğu, chipsetin değişmesi gerektiği söylendi.Chipset değişim ücretinin ise 450 tl olduğu söylendi.Verilen fiyat normal mi?Yaptırmak mantıklı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackboy55555 -- 27 Şubat 2019; 17:6:43 >
  • Tüm mesajlara geri dönüş yapıldı
  • Merhaba asus g752vs model laptobum hic açılmıyor anakarti arızalı. Cok yedek parcasi olan bir model de degil. Tamir edebilir misiniz?

• tüm mesajlara geri dönüş yapıldı
  • Mrb, elimde Ga-970A-d3 arızalı anakart var. Görüntü gelmiyor. Şuan güney köprüsü çıkartılmış durumda. Arızalı anakart alıyorsanız, pm'den dönüş bekliyor olucam.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.