Şimdi Ara

ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
204
Favori
128.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gerekli bilgi özel mesaj yolu ile verildi.
  • Slm, asus sabertooth p67 anakartım var ethernet kartı bozuk, ram slotunun biri yandı tamiri mümkünmü? Birde pci x1 slotlarına ethernet kartı takıyorum ama çalışmıyor 3 tane x1 var hiç biri tanımıyor yada çalışmıyor..
  • Merhabalar özel mesaj yoluyla bilgi sağlandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi aksamlar elimde msi gtx780 twin frozr ekran karti mevcut fakat nedenini anlayamadigim bi sorun yuzunden ve is yogunlugundan tamir falan kosturamadigimdan kullanmayi biraktim ekran fotograftaki gibi oluyor oyun oynarken genelde bazende video izlerken sicaklikta bi anormallik yakalayamadim bilgisi olan yardimci olabilirse ve satma konusundada bilgi verebilirseniz sevinirim

ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ)

• Merhabalar, bugün acer 5750g notebooka 19v lik şarj yerine yanlışlıkla 39v adaptör taktım. Sonuç olarak pilden çalışıyor ama maalesef şarj etmiyor. Adaptörü takınca adaptör kısa devre korumasına alıyor kendini.

Anakartı söktüm ve güç giriş soketinin pinlerinin yanında iki adet mosfetin tüm bacaklarının kısa devre verdiğini farkettim.

1. Fsd6675bz
    2. 4459a

Bu mosfetleri piyasada bulamam sanırım, bunların yerine muadil ne kullanabilirim s0-8 kılıf şart mı.

Fsd6675 in yerine fsd6575 internetteki bir satış sitesinde var gibi, eğer mümlünse muadil olarak kıllanabilir miyim.

4459a hiç yok gibi onun yerine ne kullanabilirim.

İyi çalışmalar dilerim herkese.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NecroCyber-777 kullanıcısına yanıt
    HALA CEVAP BEKLİYORUM
  • abak.tarik kullanıcısına yanıt
    Merhaba Asus X79 Formula anakartın üzerindeki cpu fan soketlerinin her ikiside kısa devre oldu arızalandı. Ledli fan takınca Ledi çalışıyor fakat fan dönmüyr . Fanlar farklı sokette sorunsuz çalışıyor.Müsait olunca yollamayı düşünüyorum sizlere. Müsait olunca pmden dönebilirseniz sevinirim.
  • dönüş yapıldı
  • vrm çipinin altını vida ile 3-4 mm çizdim anakart çalışmıyor kaça mal olur
  • Takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekran kartı tamiri için Ö.m gönderdim

• Bir PM de benden.....

• Takip

• Whatsapp numaranız üzerinden iletişime geçmeyi denedim ancak numara whatsapp'a kapalı görünüyor.

pm gönderdim cevap bekliyorum.
  • Laptop anakaet tamiri yapıyor mısunuz

• asrock h110m dvs 1151p anakartımın işlemci yuvasındaki 3-4 pinde eğilme var. tamir edebilir misiniz? tamir ücreti ne kadardır?
  • GİGABYTE Z87X D3H 1150 PİN ANAKART VAR TETİKLEDİĞİN ZAMAN FANLAR DÖNÜYOR DURUYOR DÖNÜYOR DURUYOR AMA TAMAMEN GÜCÜ KESMİYOR BU SÜREKLİ BÖYLE DEVAM EDİP DURUYOR

göndermek istiyorum size
  • özel mesaj ile tüm bilgileri aktardık
  • Merhaba 1151 soket degismesi gerekiyor. Kargoya vermek istemiyorum basina bisey gelmesin. İslem kacsaat suruyor. Cumartesi gelsem ayni gun alabilirmiyim.

• R9 270x model ekran kartımı teslim ettim, ertesi gün kartım halloldu, iletişim konusunda çok iyiler, ekran kartını tamir ettireceklere tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.