Şimdi Ara

Arızalı RX580'e karşı servis rx480 öneriyor. THH olumlu sonuçlandı. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
5
Favori
10.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Tebrikler, uğraştırıcı olmuş ama birçok kişiye emsal olur uğraşınız, sizi daha fazla oyalamazlar umarım.

• helal olsun iyi yapmışsınız uğraşmakla kısa sürede kartı teslim ederler sonuçta değişim kararı çıkmış konunun takipçisiyiz

• İtopya iletişime geçtim geçen hafta. Bugün geri dönüş sağladılar. THH kararı gereği 1660s önerdiler. Şuan performans testlerine bakıyorum. İyi mi kötü mü bakacağım. Biraz uzak kaldım orta seviye gpu'lara. Daha üst bir gpu isterseniz belirledikleri fiyat farkına göre alabileceğimi söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.ED -- 28 Nisan 2021; 17:33:40 >
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt

1660 süper, RX 580'den daha iyi bir kart oyun konusunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

haklı davanızı kazandığınız için tebrikler. bende benzer bir konudan muzdaribim thh ne başvururken dilekçenin yanında belge kanıt vb şeylerde eklediniz mi?

kabul edin bence iyi kart 1660s

• Tebrikler, 1660S daha yeni bir kart, mining yapılmayacaksa daha iyi.
  • Geçmiş olsun, güzel bir degişim çıkmış sonunda.

• Sağ olun arkadaşlar. İtopya'dan 2 kez sparişim oldu. İkisi de aynı anda birisi aoc ips monitör diğeri de bu ekran kartı. Monitör 3 kez ölü pixel yüzünden değişti. En son ellerinde olmadığından iade etmişlerdi bana ulaşamamışlar. 2 hafta içinde stoğa tekrar girince dh üzerinden kendileriyle iletişime geçtim. İndirim kodu tanımladılar eski fiyattan almıştım bu sayede. Mail yoluyla iletişime geçince geç cevap ya da hiç cevap alamadığınız oluyor. Ama dh üzerindeki itopya yetkilisi ile iletişime geçerseniz işlemleriniz baya hızlanıyor. Bu yüzden sorun yaşarsanız bu şekilde iletişime geçin. İnternette olumsuz yorumlar olsa da benim sorunlarım bir şekilde çözüldü.

• 1660s tek kötü yanı tensör çekirdekleri çıkarılmış bu demek oluyor ki dsll kullanmayacağım. Onun dışında rx580'den iyi bir kart. Ama eskimiş şarap gibi olan rx580 gelecek yıl bu kartı geçerse şaşırmam. Rx 580 mining tarafına bakmadım ama 1660s 30mhasrate ile kazıyor eth sanırım. Bios ve tweak ile daha da artabilir.

Rx 580'in 1660s'i geçmesi mümkün değil hocam, 1660'ı geçemez super'i ise direkt imkansız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dostum şu gpu kıtlığında 1660 super göndermeleri çok iyi, yani hakkınızı aradığınız için tebrik ederim bilinçli tüketici olmak bunu gerektirir tensor core, rt core mevzularına çok takılmayın 1660 super 1080p oyunculuk için gayet güçlü kart 4000 serisi çıkana kadar götürür.

bu çakal firmalar işlerine gelince kartlara 10.000 tl fiyat çekiyorlar ama işlerine gelmezse zamanın satın aldığınız ürünü garanti süresinde arızalanınca, stok yok onaramıyoruz gibi şeylerle müşteriyi mağdur etme peşine düşüyorlar.

iyi olmuş itopya'ya ve gigabyte distribütörüne,

• quote:

Orijinalden alıntı: redwhiteee

Bu para iadesi konusu can sıkmaya başladı. Ürünü aldığımız zaman ki fatura fiyatından değilde güncel satış fiyatından iade yapılması gerekmez mi? Sonuçta enflasyon ülkemizin en büyük gerçeği

hayır bende bir çok ürünü iade ettim para kararı çıktığı zaman verdiğin parayı alırsın böylece zarara girmemiş olursun paran yanmamış olur

• Geçen sene alınan ürün 2bin Tl ise aynı ürün bu sene 8 bin Tl. 2bini aldığınızda nasıl zarara girmemiş oluyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mxsr -- 12 Mayıs 2021; 4:48:16 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.