Şimdi Ara

Arızalı olan zotac 8500 gt tamir etmek için neler yapılabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mahoed (1 mesaj) D.Crock (1 mesaj) Abazzers (1 mesaj) pckopatx (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Arızalı olan zotac 8500 gt tamir etmek için neler yapılabilir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    202 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    elimde uzun zamandır yatan 8500 gt bir ekran kartım var. anakarta taktığım zaman ekran geliyor fakat masaüstünde sarı sarı çizgiler mevcut.Tahminimce işlemcisi ısıdan dolayı zarar görmüş.Bi ara fırına atma yöntemi görmüştümBu yöntem dışında benim yapabileceğim bir şey varsa önerilerinizi bekliyorum.en son ihtimalle Shift firmasına verip tamir ettirmeyi veya çöpe atmayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

|
    |
  • Yarbay
    2269 Mesaj
    fırınlayın hayata dönsün
    |
    |
  • Yarbay
    2497 Mesaj
    sormuştum bir kere. Bu tür giriş seviyesi ekran kartlarında chip değişim ücreti, genelde kartın sıfır fiyatına denk geliyormuş. sSz yeni bir kart bakın bence. Benim gördüğüm en ucuz chip, 75 liradan başlıyordu geçen sene.
    |
    |
  • Çavuş
    75 Mesaj
    caanım kartı ziyan etme onunla 3 yıl geçinen insanlar var :) elinde bga rework makinası olan bi tamirciye götür güzelce fluxlasın ısı değerlerinde bi ısıtma yapsın bga bacakları güzelce otursun yerine. ondan sonra tek yapman gereken karta daha iyi bir soğutma sağlamak.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.